5غرفه نذر فرهنگی برای جمع آوری زباله ها در ماه محرم برپا شد کشف ۴۳ هزار سوخت خارج از عرضه شبکه ملی در اراک کشف ۶۴ جلد قرآن خطی مربوط به دوره قاجار در دلیجان اصلاح جامعه و امت هدف اصلی قیام امام حسین(ع)است /بیداری اسلامی نتیجه قیام سیدالشهدا(ع) است ورزش‌های مناسب برای درمان انحنای ستون مهره + تصاویر اعتراض نمایندگان مردم به آزمایشگاه‌های بیولوژیکی مخفی آمریکا در افغانستان اگر قیام امام حسین(ع) نبود، انحرافات مشروعیت پیدا می‌کرد/ در برابر دشمنان از اقدام خداپسندانه امام حسین(ع) سرمشق بگیریم انتصاب سیف به عنوان مشاور رئیس جمهور غیرمنطقی بود! احتمال عقب‌نشینی آمریکا از طرح «هیلی» درباره ایران خودرویی با دوربین به جای آینه بغل به بازار می آید +عکس
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
کد خبر: 42414
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵

دستگیری تعدادی از مدیران متخلف صندوق ذخیره فرهنگیان

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به پیگیری دستگاه قضایی برای تحقق وعده فرهنگیان در صندوق ذخیره فرهنگیان، از دستگیری تعدادی از مدیران متخلف در صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید علی ادیانی عصر امروز در نشستی خبری با اصحاب رسانه مازندران در سالن حر اداره ارشاد اسلامی قائم‌شهر، اظهار داشت: رفع مشکلات اصحاب رسانه باید از سوی دولت در قالب لایحه ای به مجلس بیاید و بنده نیز در این راستا حمایت‌هایی خواهم کرد.

وی افزود: به دلیل اینکه اجرای طرح‌های مرتبط با حوزه خبرنگاری نظیر بیمه خبرنگاری نیازمند اعتبارات بوده باید از سوی دولت در قالب لایحه ارائه شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کشور برای اجرای پروژه‌ها دچار کمبود منابع شده است، تصریح کرد: فقر منابع مالی سبب عدم اجرای بسیاری از پروژه‌های مهم عمرانی در مناطق دورافتاده استان و منطقه شده است.

ادیانی با بیان اینکه متولی ساخت مراکز درمانی و بیمارستان‌ها وزارت راه است، افزود: منابع مالی مورد نیاز در بیمارستان رازی برای تکمیل پروژه چون وجود ندارد مسکوت باقی مانده است که امیدواریم تا پایان سال ۹۷ شاهد اتفاقات مثبت برای تکمیل پروژه بیمارستان جایگزین رازی قائم‌شهر باشیم.

وی با اعلام اینکه تقاضای احداث بیمارستان جایگزین ولی عصر را در دوره وزیر وقت تعاون را صورت دادیم، افزود: مدیریت درمان تامین اجتماعی استان پیگیر اجرای این تحقق و خواسته مردم قائم‌شهر است.

ادیانی با اشاره به اینکه باید خبر باید مبتنی بر صحت خبر و استخدام واژگان باشد در مورد اخبار اخیر در مورد دریای خزر، تصریح کرد: در مورد رژیم حقوقی دریای خزر هنوز هیچ یک از کشورهای مشترک المنافع نتیجه اساسی در مورد قدرالسهم کشورها از دریای خزر اخذ نکردند.

وی با بیان اینکه مدیریت جهادی در تکمیل استادیوم شهید وطنی قائم‌شهر صورت گرفته است، افزود: باید این تفکر در حوزه‌های مختلف در بین مدیران استانی برای تحقق پروژه‌ها اقدام شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به اینکه میادین نفتی و گازی مشترک در بین کشورهای دریای خزر به جز یک میدان در سکوی حفاری البرز در دریای خزر نداریم، تصریح کرد: از افتخارات جمهوری اسلامی ایران این بوده که در دریای خزر هم نفت و هم گاز داریم.

وی با بیان اینکه طرح تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان را در مجلس دهم مطرح کردیم و در زمان مناسبی اجرایی شده است، گفت: ۱۲ هزار میلیارد تومان از دارایی‌های فرهنگیان کشور دستبرد زده شده و خوشبختانه مبالغی از مرز خارج نشده و افرادی هم در این رابطه دستگیر شدند.

به گزارش تسنیم، ادیانی از اعلام وصول طرح استیضاح وزیر اقتصاد و داریی در یکشنبه هفته آینده در صحن مجلس خبر داد و افزود: منابع مالی متعددی از سوی مجلس در اختیار دولت قرار گرفته ولی دولت در بحث عملیات و اجرا نظارت و اراده قوی صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه برخی از مدیران ملی ما خسته و بی انگیزه هستند، گفت: امیدواریم با مصوبه مجلس و شورای نگهبان مدیران بازنشسته از کار کناره بروند و دولت به دست جوانان واگذار شود.

انتهای پیام/

captcha