روحیه شهادت‌طلبی ملت ایران لرزه بر اندام دشمنان انداخته است زمان توزیع میوه شب عید/ قیمت مرغ به ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان می رسد تأکید چین بر تحکیم روابط با ایران هم‌زمان با ورود بن‌سلمان به پکن رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: شرایط کنونی کشور بسیار بهتر از قبل از برجام است چگونه مشکلات قلبی خود را پیش‌بینی کنیم؟ بن بست موقت برای انتخاب جانشین کی روش در تیم ملی! عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس: پیگیر آزادی مرزبانان هستیم؛ وزارت خارجه تلاش جدی دارد دعوت از وزیر اقتصاد برای پاسخگویی درباره عملکرد سازمان خصوصی سازی روایت جانشین نیروی ‌قدس سپاه از دروغ‌گویی آمریکا در بیان آمار دقیق کشته‌شدگان جنگ عراق و افغانستان‌ تعیین مجازات برای صادرکنندگانی که ارز صادراتشان را به کشور بازنمی‌گردانند
جمعه ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۹
کد خبر: 42395
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱

شش هکتار از باغات و اراضی طبیعی استان مرکزی طعمه حریق شد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: شش هکتار از باغات و اراضی طبیعی استان مرکزی در آتش سوخت.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ محمود خلجی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: بر اثر آتش سوزی روز گذشته، در شهرستان اراک و ساوه در استان مرکزی شش هکتار از باغات و اراضی طبیعی این شهرستان ها طعمه حریق شد.

وی افزود: روز گذشته مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ حادثه آتش‌سوزی در باغات و اراضی طبیعی استان مرکزی را اعلام کرد که بلافاصله تیم‌های امدادی و انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

خلجی اظهار کرد: در تحقیقات اولیه پلیس و برابر اظهارات اهالی، باغات و اراضی طبیعی به علتی نامعلوم دچار حریق شده است‌.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از کشاورزان خواست ضمن رعایت اصول ایمنی در هنگام برداشت محصولات کشاورزی، امکانات اولیه مقابله با حریق مانند کپسول اطفاء آتش، تانکر آب و تراکتور با دنباله‌بند در کنار مزرعه داشته باشند.

خلجی با بیان اینکه به دلیل گرمای هوا و خشک شدن محصولات کشاورزی شرایط برای آتش سوزی در مراتع و مزارع بالا است، خاطرنشان کرد: کشاورزان و صاحبان کمباین‌ها، مراقب باشند دسترنج یک‌سال کار و تلاش خود را با غفلت از بین نبرند.

انتهای پیام/

captcha