خرابکار‌های ذهنی وجودمان را بشناسیم فروش رسمی بازی‌های مستهجن خارجی در بازار ایران/ دیجی‌کالا با چه مجوزی بازی رایانه‌ای توزیع می‌کند؟ +عکس کدام خودروها امروز افزایش قیمت داشتند؟ / قیمت محصولات سایپا در ۴ اردیبهشت + جدول چاقی مغز را کوچک می‌کند ضربان‌ساز بدون باتری، با موفقیت روی خوک‌ها آزمایش شد مخالفت شرکای ایران با تحریم نفتی جمهوری اسلامی/ چرا عربستان نمی تواند جایگزین خوبی برای نفت ایران باشد خط کشی بین بازیگران سینما و تلویزیون را قبول ندارم/ تقلید برای بازیگر کار درستی نیست/ بازی حامد بهداد در آرایش غلیظ مرا به یاد بازی خودم در وضعیت سفید انداخت رئیس دفتر سیاسی حماس در پی سیل اخیر کشور تصمیم جدید برای تعلل کنندگان در اجرای دولت الکترونیک پرویز کاظمی روانه زندان شد/ سکته همزمان سه متهم پرونده بانک سرمایه
چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۰
کد خبر: 42391
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

بسته جدید ارزی کامل عملیاتی نشده است/اجرای ناقص بسته جدید ارزی نمی توان راهگشای حل مشکلات ارزی کشور باشد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اینکه دولت بسته جدید ارزی را به صورت کامل عملیاتی نکرده است گفت: دولت بسته جدید را فقط در بازار ثانویه و آن هم به شکل مقدماتی اجرا کرده است.

محمد حسینی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و نماینده مردم فراهان، تفرش و آشتیان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار دیار آفتاب؛ درخصوص بسته جدید ارزی دولت و وضعیت نرخ دلار، گفت: از ابتدای امسال به دلیل نوسانات نرخ ارز، مشکلاتی را برای اقتصاد کشور به وجود آورد.

حسینی با اشاره به اقداماتی که دولت برای ساماندهی بازار ارز انجام داد اظهار کرد: در این راستان دولت برنامه های را برای تثبیت نرخ ارز انجام داد و اخیر هم دولت بسته جدید ارزی را برای مهار نوسانات نرخ ارز ارائه کرد.

وی ادامه داد: قرار بود دولت بسته جدید اقتصادی را برای ساماندهی مشکلات ارائه کند که دولت بسته ارزی را در این زمینه ارئه کرده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اینکه دولت بسته جدید ارزی را به صورت کامل عملیاتی نکرده است بیان کرد: دولت بسته جدید را فقط در بازار ثانویه و آن هم به شکل مقدماتی اجرا کرده است.

حسینی با تاکید بر اینکه اجرای ناقص بسته جدید ارزی نمی توان راهگشای حل مشکلات ارزی کشور باشد اظهار کرد: امید می رود دولت با اجرای کامل بسته ارزی ثبت و آرامش را  بر بازار ارز حاکم کند.

نماینده مردم فراهان، تفرش و آشتیان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اکثر کارشناسان اقتصادی بر این باور هستند که اجرای کامل و منطقی این بسته ارزی می تواند تنش بازار ارزی را خنثی و ثبات را بر بازار ارز برگرداند.

انتهای پیام/

captcha