پیش بینی برف، باران و کولاک در ۲۷ استان حاشیه دیدار فوتبال ایران و عراق چه خودرو‌هایی ارزان شدند؟ تشییع پیکر شهدای حادثه هواپیمای بوئینگ707 / تصاویر آیا فردوسی‌پور ممنوع‌التصویر شده است؟ نگاهی به وضعیت مهاجم مورد نظر استقلال/ کابوس گرو تکرار می‌شود؟ دست‌نوشته‌ رهبر انقلاب در تجلیل از شهید نواب صفوی پیش‎بینی افزایش قیمت بنزین و گازوئیل در مناطق مرزی در سال ۹۸ #از_خاشقچی_تا_مرضیه | طوفان توئیتری کاربران در اعتراض به حقوق‌ بشر آمریکایی عملیات وزارت اطلاعات در جنگ اقتصادی؛ دستگیری ۵۴نفر در ۳۰روز
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۵
کد خبر: 42391
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

بسته جدید ارزی کامل عملیاتی نشده است/اجرای ناقص بسته جدید ارزی نمی توان راهگشای حل مشکلات ارزی کشور باشد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اینکه دولت بسته جدید ارزی را به صورت کامل عملیاتی نکرده است گفت: دولت بسته جدید را فقط در بازار ثانویه و آن هم به شکل مقدماتی اجرا کرده است.

محمد حسینی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و نماینده مردم فراهان، تفرش و آشتیان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار دیار آفتاب؛ درخصوص بسته جدید ارزی دولت و وضعیت نرخ دلار، گفت: از ابتدای امسال به دلیل نوسانات نرخ ارز، مشکلاتی را برای اقتصاد کشور به وجود آورد.

حسینی با اشاره به اقداماتی که دولت برای ساماندهی بازار ارز انجام داد اظهار کرد: در این راستان دولت برنامه های را برای تثبیت نرخ ارز انجام داد و اخیر هم دولت بسته جدید ارزی را برای مهار نوسانات نرخ ارز ارائه کرد.

وی ادامه داد: قرار بود دولت بسته جدید اقتصادی را برای ساماندهی مشکلات ارائه کند که دولت بسته ارزی را در این زمینه ارئه کرده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اینکه دولت بسته جدید ارزی را به صورت کامل عملیاتی نکرده است بیان کرد: دولت بسته جدید را فقط در بازار ثانویه و آن هم به شکل مقدماتی اجرا کرده است.

حسینی با تاکید بر اینکه اجرای ناقص بسته جدید ارزی نمی توان راهگشای حل مشکلات ارزی کشور باشد اظهار کرد: امید می رود دولت با اجرای کامل بسته ارزی ثبت و آرامش را  بر بازار ارز حاکم کند.

نماینده مردم فراهان، تفرش و آشتیان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اکثر کارشناسان اقتصادی بر این باور هستند که اجرای کامل و منطقی این بسته ارزی می تواند تنش بازار ارزی را خنثی و ثبات را بر بازار ارز برگرداند.

انتهای پیام/

captcha