رشد اقتصادی با احتساب نفت ۱.۷ درصد شد/رشد بدون نفت ۱.۹ درصد بازداشت ۵ خدمه شناور صیادی خارجی در آب‌های خلیج فارس پهپاد یمنی ها مواضع مزدوران سعودی را هدف قرار داد پایان مرحله نخست رزمایش سراسری بسیج همزمان با عاشورای حسینی دستگیری یکی از عوامل حمله تروریستی به سفارت ایران در بیروت بازخوانی 10 حدیث مشهور و نورانی درباره امام حسین (ع) حکم مشایی ابلاغ شد/ هنوز اعتراضی به حکم صادره برای مشایی نشده است رکوردی دیگر برای مسی + عکس وقتی برای عباس(ع) امان نامه آوردند/ رفع الله رایة العباس صدور دستور پلمب سکه ثامن از سوی اتحادیه طلا و جواهر
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۲
کد خبر: 42391
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

بسته جدید ارزی کامل عملیاتی نشده است/اجرای ناقص بسته جدید ارزی نمی توان راهگشای حل مشکلات ارزی کشور باشد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اینکه دولت بسته جدید ارزی را به صورت کامل عملیاتی نکرده است گفت: دولت بسته جدید را فقط در بازار ثانویه و آن هم به شکل مقدماتی اجرا کرده است.

محمد حسینی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و نماینده مردم فراهان، تفرش و آشتیان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار دیار آفتاب؛ درخصوص بسته جدید ارزی دولت و وضعیت نرخ دلار، گفت: از ابتدای امسال به دلیل نوسانات نرخ ارز، مشکلاتی را برای اقتصاد کشور به وجود آورد.

حسینی با اشاره به اقداماتی که دولت برای ساماندهی بازار ارز انجام داد اظهار کرد: در این راستان دولت برنامه های را برای تثبیت نرخ ارز انجام داد و اخیر هم دولت بسته جدید ارزی را برای مهار نوسانات نرخ ارز ارائه کرد.

وی ادامه داد: قرار بود دولت بسته جدید اقتصادی را برای ساماندهی مشکلات ارائه کند که دولت بسته ارزی را در این زمینه ارئه کرده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اینکه دولت بسته جدید ارزی را به صورت کامل عملیاتی نکرده است بیان کرد: دولت بسته جدید را فقط در بازار ثانویه و آن هم به شکل مقدماتی اجرا کرده است.

حسینی با تاکید بر اینکه اجرای ناقص بسته جدید ارزی نمی توان راهگشای حل مشکلات ارزی کشور باشد اظهار کرد: امید می رود دولت با اجرای کامل بسته ارزی ثبت و آرامش را  بر بازار ارز حاکم کند.

نماینده مردم فراهان، تفرش و آشتیان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اکثر کارشناسان اقتصادی بر این باور هستند که اجرای کامل و منطقی این بسته ارزی می تواند تنش بازار ارزی را خنثی و ثبات را بر بازار ارز برگرداند.

انتهای پیام/

captcha