اولین بوستان تخصصی ویژه بانوان استان مرکزی در اراک افتتاح شد مبارزه ای نرم تر از سخت ، سخت تر از نرم/ مبارزه اسلحه با استدلال مراسم چهلم شهید مدافع وطن «مرتضی کارچانی» برگزار می‌شود سلطان سکه و همدستش اعدام شدند کشتی‌گیر استان مرکزی به اردوی تیم ملی دعوت شد پیشرفت40 درصدی کتابخانه مرکزی بعد از 10 سال/توقف کار بزرگ‌ترین پروژه فرهنگی استان مرکزی از تولید گرفتارِ کاغذ بازی تا پاسِ ظریف به حریف شادی پرتغالی بعد از باخت پرسپولیس/علی کریمی را به استقلال قالب کردند/تهدید به تعلیق فوتبال ایران! ستاره هواداران استقلال به دنبال بازار گرمی و حضور در استقلال + عکس ایران به اقدام هر متجاوزی در عرصه فضا پاسخی پشیمان‌کننده می‌دهد
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
کد خبر: 42390
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
آیت الله دری نجف آبادی:

مسئولین از تمام ظرفیت ها برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم استفاده کنند

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: مسئولین از تمام ظرفیت ها برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم استفاده کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی صبح امروز در کلاس درس اخلاق مدیران با تاکید بر عزم مدیران برای برطرف کردن مشکلات کشور گفت: همه مدیران در مقابل مشکلات کشور بخصوص در بخش اقتصادی مسئول هستند و باید تمام ظرفیت ها را برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم بکار بگیرند.

دری نجف آبادی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در مورد وحدت و یکپارچگی دولت و مردم در مقابل دشمنان اظار کرد: مردم، قوای سه گانه و نیروهای مسلح با هم افزایی و با تکیه بر نیرو و ایمان انقلابی در برابر ترامپ و همپیمانانش ایستادگی کنند.

وی با تاکید بر اینکه نباید منافع شخصی جای منافع ملی را در این برهه از زمان بگیرد بیان کرد: برای به ثمر رسیدن این انقلاب تلاش ها و رشادت های فراوان صورت گرفته و باید به خوبی از خون شهدا پاسداری کرد.

امام جمعه اراک به خباثت های دشمنان در مقابل ملت ایران اشاره کرد و افزود: مایه ننگ و ذلت بشریت است که دولت کثیف و متجاوز آمریکا اکنون می خواهد برای دنیا تصمیم بگیرد و عناصر فاسدی همچون جان بولتون که در گذشته ماهیت جنایتکارانه خود را به مردم دنیا نشان داده بخواهد برای کشورهای مختلف خط مشی تعیین کند.

دری نجف آبادی رمز موفقیت کشور را در گرو کار و تلاش عنوان کرد و گفت: همه باید در شرایط کنونی با کار و مجاهدت بی وقفه برای سربلندی کشور تلاش کنند چرا که با تکیه بر توان داخل می توان قله های موفقیت را یکی پس از دیگری فتح کنیم.

انتهای پیام/

captcha