حسن روحانی از دیدگاه مردم و حامیان دولت چگونه ارزیابی می‌شود؟ هشدار به ترامپ برای بی ثبات کردن اوضاع جهان/ آیا آمریکا می‌تواند صادرات نفت ایران را به صفر برساند؟ دعای کل سپاه بدرقه راه «آقاعزیز»/ به خط شدن فرماندهان ۴ دهه سپاه خرابکار‌های ذهنی وجودمان را بشناسیم فروش رسمی بازی‌های مستهجن خارجی در بازار ایران/ دیجی‌کالا با چه مجوزی بازی رایانه‌ای توزیع می‌کند؟ +عکس کدام خودروها امروز افزایش قیمت داشتند؟ / قیمت محصولات سایپا در ۴ اردیبهشت + جدول چاقی مغز را کوچک می‌کند ضربان‌ساز بدون باتری، با موفقیت روی خوک‌ها آزمایش شد مخالفت شرکای ایران با تحریم نفتی جمهوری اسلامی/ چرا عربستان نمی تواند جایگزین خوبی برای نفت ایران باشد خط کشی بین بازیگران سینما و تلویزیون را قبول ندارم/ تقلید برای بازیگر کار درستی نیست/ بازی حامد بهداد در آرایش غلیظ مرا به یاد بازی خودم در وضعیت سفید انداخت
چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۶
کد خبر: 42390
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
آیت الله دری نجف آبادی:

مسئولین از تمام ظرفیت ها برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم استفاده کنند

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: مسئولین از تمام ظرفیت ها برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم استفاده کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی صبح امروز در کلاس درس اخلاق مدیران با تاکید بر عزم مدیران برای برطرف کردن مشکلات کشور گفت: همه مدیران در مقابل مشکلات کشور بخصوص در بخش اقتصادی مسئول هستند و باید تمام ظرفیت ها را برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم بکار بگیرند.

دری نجف آبادی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در مورد وحدت و یکپارچگی دولت و مردم در مقابل دشمنان اظار کرد: مردم، قوای سه گانه و نیروهای مسلح با هم افزایی و با تکیه بر نیرو و ایمان انقلابی در برابر ترامپ و همپیمانانش ایستادگی کنند.

وی با تاکید بر اینکه نباید منافع شخصی جای منافع ملی را در این برهه از زمان بگیرد بیان کرد: برای به ثمر رسیدن این انقلاب تلاش ها و رشادت های فراوان صورت گرفته و باید به خوبی از خون شهدا پاسداری کرد.

امام جمعه اراک به خباثت های دشمنان در مقابل ملت ایران اشاره کرد و افزود: مایه ننگ و ذلت بشریت است که دولت کثیف و متجاوز آمریکا اکنون می خواهد برای دنیا تصمیم بگیرد و عناصر فاسدی همچون جان بولتون که در گذشته ماهیت جنایتکارانه خود را به مردم دنیا نشان داده بخواهد برای کشورهای مختلف خط مشی تعیین کند.

دری نجف آبادی رمز موفقیت کشور را در گرو کار و تلاش عنوان کرد و گفت: همه باید در شرایط کنونی با کار و مجاهدت بی وقفه برای سربلندی کشور تلاش کنند چرا که با تکیه بر توان داخل می توان قله های موفقیت را یکی پس از دیگری فتح کنیم.

انتهای پیام/

captcha