5غرفه نذر فرهنگی برای جمع آوری زباله ها در ماه محرم برپا شد کشف ۴۳ هزار سوخت خارج از عرضه شبکه ملی در اراک کشف ۶۴ جلد قرآن خطی مربوط به دوره قاجار در دلیجان اصلاح جامعه و امت هدف اصلی قیام امام حسین(ع)است /بیداری اسلامی نتیجه قیام سیدالشهدا(ع) است ورزش‌های مناسب برای درمان انحنای ستون مهره + تصاویر اعتراض نمایندگان مردم به آزمایشگاه‌های بیولوژیکی مخفی آمریکا در افغانستان اگر قیام امام حسین(ع) نبود، انحرافات مشروعیت پیدا می‌کرد/ در برابر دشمنان از اقدام خداپسندانه امام حسین(ع) سرمشق بگیریم انتصاب سیف به عنوان مشاور رئیس جمهور غیرمنطقی بود! احتمال عقب‌نشینی آمریکا از طرح «هیلی» درباره ایران خودرویی با دوربین به جای آینه بغل به بازار می آید +عکس
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶
کد خبر: 42390
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
آیت الله دری نجف آبادی:

مسئولین از تمام ظرفیت ها برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم استفاده کنند

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: مسئولین از تمام ظرفیت ها برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم استفاده کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی صبح امروز در کلاس درس اخلاق مدیران با تاکید بر عزم مدیران برای برطرف کردن مشکلات کشور گفت: همه مدیران در مقابل مشکلات کشور بخصوص در بخش اقتصادی مسئول هستند و باید تمام ظرفیت ها را برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم بکار بگیرند.

دری نجف آبادی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در مورد وحدت و یکپارچگی دولت و مردم در مقابل دشمنان اظار کرد: مردم، قوای سه گانه و نیروهای مسلح با هم افزایی و با تکیه بر نیرو و ایمان انقلابی در برابر ترامپ و همپیمانانش ایستادگی کنند.

وی با تاکید بر اینکه نباید منافع شخصی جای منافع ملی را در این برهه از زمان بگیرد بیان کرد: برای به ثمر رسیدن این انقلاب تلاش ها و رشادت های فراوان صورت گرفته و باید به خوبی از خون شهدا پاسداری کرد.

امام جمعه اراک به خباثت های دشمنان در مقابل ملت ایران اشاره کرد و افزود: مایه ننگ و ذلت بشریت است که دولت کثیف و متجاوز آمریکا اکنون می خواهد برای دنیا تصمیم بگیرد و عناصر فاسدی همچون جان بولتون که در گذشته ماهیت جنایتکارانه خود را به مردم دنیا نشان داده بخواهد برای کشورهای مختلف خط مشی تعیین کند.

دری نجف آبادی رمز موفقیت کشور را در گرو کار و تلاش عنوان کرد و گفت: همه باید در شرایط کنونی با کار و مجاهدت بی وقفه برای سربلندی کشور تلاش کنند چرا که با تکیه بر توان داخل می توان قله های موفقیت را یکی پس از دیگری فتح کنیم.

انتهای پیام/

captcha