#تنبیه_ملکه/ اینکه گفتن یکی بزنید، ده تا می‌خورید، یعنی اینکه میخوان ده تا نفتکش توقیف کنن؟ کارت سوخت جایگاه‌داران تا مدت محدودی فعال خواهد بود/ اینستکس بدون دریافت پول نفت به درد نمی‌خورد تقدیر نمایندگان مجلس از اقدام سپاه در توقیف نفتکش انگلیسی عطوان: هیچ ائتلاف آمریکایی یارای مقابله با اراده ایران را ندارد از تحریم انتخابات تا حضور مشروط و مشارکت حداکثری/ تهدید به شورش توسط اصلاح طلبان چند سال بعد از فتح دولت و مجلس و شورای شهر! اثبات خواص ضد التهابی داروی اکتشافی درمان بیماری‌های خودایمنی ۳۰۰ محیط‌بان به یگان حفاظت محیط‌زیست کشور اضافه می‌شود عباس عبدی: دولت با وضع فعلی‌اش نیازی به برانداز ندارد/ اروپا به تعهداتش عمل نکند، ایران مجبور به خروج از برجام است چشم آموزش‌و‌پرورش کور شد! کنفدراسیون فوتبال آسیاصلاحیت مدیرعامل سابق پرسپولیس را تایید نکرد
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۰
کد خبر: 42353
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸

60 كيلوگرم ترياك در استان مرکزی کشف شد

جانشين فرماندهي انتظامي استان مرکزی از كشف 60 كيلوگرم ترياك در عمليات پليس در يكي از شهرستان هاي استان مرکزی خبر داد.

سرهنگ يوسف سپهوند جانشين فرماندهي انتظامي استان مرکزی در گفت و گو با دیار آفتاب؛گفت: در تداوم طرح هاي مبارزه با مواد مخدر، روز گذشته ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر يكي از شهرستان هاي استان، در عملياتي يك دستگاه خودروي سواري حامل مواد مخدر را متوقف كردند.

سپهوند اظهار کرد:‌ در اين عمليات در بازرسي از خودرو، مقدار60 كيلوگرم ماده مخدر ترياك كشف شد.

وی ادامه داد: در اين عمليات راننده خودرو دستگير و براي برخورد قانوني به مرجع قضائي معرفي شد.

از ابتدای امسال تا کنون دو هزار و 381 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استا کشف و ضبط شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 16 درصد افزایش داشته است.

انتهای پیام/

captcha