روحیه شهادت‌طلبی ملت ایران لرزه بر اندام دشمنان انداخته است زمان توزیع میوه شب عید/ قیمت مرغ به ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان می رسد تأکید چین بر تحکیم روابط با ایران هم‌زمان با ورود بن‌سلمان به پکن رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: شرایط کنونی کشور بسیار بهتر از قبل از برجام است چگونه مشکلات قلبی خود را پیش‌بینی کنیم؟ بن بست موقت برای انتخاب جانشین کی روش در تیم ملی! عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس: پیگیر آزادی مرزبانان هستیم؛ وزارت خارجه تلاش جدی دارد دعوت از وزیر اقتصاد برای پاسخگویی درباره عملکرد سازمان خصوصی سازی روایت جانشین نیروی ‌قدس سپاه از دروغ‌گویی آمریکا در بیان آمار دقیق کشته‌شدگان جنگ عراق و افغانستان‌ تعیین مجازات برای صادرکنندگانی که ارز صادراتشان را به کشور بازنمی‌گردانند
پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۵
کد خبر: 42353
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸

60 كيلوگرم ترياك در استان مرکزی کشف شد

جانشين فرماندهي انتظامي استان مرکزی از كشف 60 كيلوگرم ترياك در عمليات پليس در يكي از شهرستان هاي استان مرکزی خبر داد.

سرهنگ يوسف سپهوند جانشين فرماندهي انتظامي استان مرکزی در گفت و گو با دیار آفتاب؛گفت: در تداوم طرح هاي مبارزه با مواد مخدر، روز گذشته ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر يكي از شهرستان هاي استان، در عملياتي يك دستگاه خودروي سواري حامل مواد مخدر را متوقف كردند.

سپهوند اظهار کرد:‌ در اين عمليات در بازرسي از خودرو، مقدار60 كيلوگرم ماده مخدر ترياك كشف شد.

وی ادامه داد: در اين عمليات راننده خودرو دستگير و براي برخورد قانوني به مرجع قضائي معرفي شد.

از ابتدای امسال تا کنون دو هزار و 381 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استا کشف و ضبط شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 16 درصد افزایش داشته است.

انتهای پیام/

captcha