حسن روحانی از دیدگاه مردم و حامیان دولت چگونه ارزیابی می‌شود؟ هشدار به ترامپ برای بی ثبات کردن اوضاع جهان/ آیا آمریکا می‌تواند صادرات نفت ایران را به صفر برساند؟ دعای کل سپاه بدرقه راه «آقاعزیز»/ به خط شدن فرماندهان ۴ دهه سپاه خرابکار‌های ذهنی وجودمان را بشناسیم فروش رسمی بازی‌های مستهجن خارجی در بازار ایران/ دیجی‌کالا با چه مجوزی بازی رایانه‌ای توزیع می‌کند؟ +عکس کدام خودروها امروز افزایش قیمت داشتند؟ / قیمت محصولات سایپا در ۴ اردیبهشت + جدول چاقی مغز را کوچک می‌کند ضربان‌ساز بدون باتری، با موفقیت روی خوک‌ها آزمایش شد مخالفت شرکای ایران با تحریم نفتی جمهوری اسلامی/ چرا عربستان نمی تواند جایگزین خوبی برای نفت ایران باشد خط کشی بین بازیگران سینما و تلویزیون را قبول ندارم/ تقلید برای بازیگر کار درستی نیست/ بازی حامد بهداد در آرایش غلیظ مرا به یاد بازی خودم در وضعیت سفید انداخت
چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۵
کد خبر: 42352
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶
مدیر کل آموزش وپرورش استان مرکزی اعلام کرد:

اسکان بیش از 9 هزار نفر روز مسافر تابستانی در مدارس استان مرکزی/آمادگی 190 کلاس برای اسکان مسافران

مدیر کل آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: از آغاز اسکان تابستانی مسافران در مدارس این استان تاکنون 9 هزار و 925 نفر روز در مدارس اقامت کرده اند.

شهریار فولادوند مدیر کل آموزش وپرورش استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: با شروع فصل تابستان و شدت گرفتن سفر در این فصل از 24 خرداد طرح اسکان مسافرین تابستانی در مدارس استان آغاز و تا پایان تابستان ادامه خواهد داشت.

فولادوند با اشاره به اینکه در سطح استان 14 پایگاه در آموزش و پرورش در حال خدمت رسانی به مسافرین تابستانی هستند اظهار کرد: این پایگاه ها در قالب 190 کلاس تجهیز شده و در خدمت مسافران تابستانی هستند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: از آغاز اسکان تابستانی مسافران در مدارس این استان تاکنون 9 هزار و 925 نفرروز در مدارس اقامت کرده اند.

وی ادامه داد: از مجموع مسافران، 4468 نفر در اراک، 3854 نفر در ساوه، 769 نفر درخمین، 356 نفر در تفرش، 234 نفر در محلات و مابقی در سایر شهرستان ها اسکان داده شده اند.

 مدیر کل آموزش وپرورش استان مرکزی گفت: اولویت اسکان ها ابتدا با فرهنگیان، کارکنان کشوری و لشکری و در نهایت سایر مردم است.

فولادوند در خصوص تجهیز کلاس ها، اظهار کرد: به منظور خدمت رسانی هر چه بهتر در استان از سال گذشته تا کنون حذف کلاس های «ج» از رده کلاس ها و ارتقاع کلاس های «ب» به کلاس های «الف» را در دستور کار خود قرار داده ایم که این کلاس ها مجهز به سیستم گرمایش سرمایش یخچال و تلوزیون هستند .

مدیر کل آموزش وپرورش استان تاکید کرد: در سه ساله گذشته برای تجهیزات کلاس ها تا کنون حدود 400ملیون تومان هزینه شده است، تجهیز و ارائه هرچه بهتر این خدمات هزینه بر بوده که لازم است اعتبارات برای آن در نظر گرفته شود.

انتهای پیام/

captcha