5غرفه نذر فرهنگی برای جمع آوری زباله ها در ماه محرم برپا شد کشف ۴۳ هزار سوخت خارج از عرضه شبکه ملی در اراک کشف ۶۴ جلد قرآن خطی مربوط به دوره قاجار در دلیجان اصلاح جامعه و امت هدف اصلی قیام امام حسین(ع)است /بیداری اسلامی نتیجه قیام سیدالشهدا(ع) است ورزش‌های مناسب برای درمان انحنای ستون مهره + تصاویر اعتراض نمایندگان مردم به آزمایشگاه‌های بیولوژیکی مخفی آمریکا در افغانستان اگر قیام امام حسین(ع) نبود، انحرافات مشروعیت پیدا می‌کرد/ در برابر دشمنان از اقدام خداپسندانه امام حسین(ع) سرمشق بگیریم انتصاب سیف به عنوان مشاور رئیس جمهور غیرمنطقی بود! احتمال عقب‌نشینی آمریکا از طرح «هیلی» درباره ایران خودرویی با دوربین به جای آینه بغل به بازار می آید +عکس
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
کد خبر: 42352
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶
مدیر کل آموزش وپرورش استان مرکزی اعلام کرد:

اسکان بیش از 9 هزار نفر روز مسافر تابستانی در مدارس استان مرکزی/آمادگی 190 کلاس برای اسکان مسافران

مدیر کل آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: از آغاز اسکان تابستانی مسافران در مدارس این استان تاکنون 9 هزار و 925 نفر روز در مدارس اقامت کرده اند.

شهریار فولادوند مدیر کل آموزش وپرورش استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: با شروع فصل تابستان و شدت گرفتن سفر در این فصل از 24 خرداد طرح اسکان مسافرین تابستانی در مدارس استان آغاز و تا پایان تابستان ادامه خواهد داشت.

فولادوند با اشاره به اینکه در سطح استان 14 پایگاه در آموزش و پرورش در حال خدمت رسانی به مسافرین تابستانی هستند اظهار کرد: این پایگاه ها در قالب 190 کلاس تجهیز شده و در خدمت مسافران تابستانی هستند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: از آغاز اسکان تابستانی مسافران در مدارس این استان تاکنون 9 هزار و 925 نفرروز در مدارس اقامت کرده اند.

وی ادامه داد: از مجموع مسافران، 4468 نفر در اراک، 3854 نفر در ساوه، 769 نفر درخمین، 356 نفر در تفرش، 234 نفر در محلات و مابقی در سایر شهرستان ها اسکان داده شده اند.

 مدیر کل آموزش وپرورش استان مرکزی گفت: اولویت اسکان ها ابتدا با فرهنگیان، کارکنان کشوری و لشکری و در نهایت سایر مردم است.

فولادوند در خصوص تجهیز کلاس ها، اظهار کرد: به منظور خدمت رسانی هر چه بهتر در استان از سال گذشته تا کنون حذف کلاس های «ج» از رده کلاس ها و ارتقاع کلاس های «ب» به کلاس های «الف» را در دستور کار خود قرار داده ایم که این کلاس ها مجهز به سیستم گرمایش سرمایش یخچال و تلوزیون هستند .

مدیر کل آموزش وپرورش استان تاکید کرد: در سه ساله گذشته برای تجهیزات کلاس ها تا کنون حدود 400ملیون تومان هزینه شده است، تجهیز و ارائه هرچه بهتر این خدمات هزینه بر بوده که لازم است اعتبارات برای آن در نظر گرفته شود.

انتهای پیام/

captcha