اولین بوستان تخصصی ویژه بانوان استان مرکزی در اراک افتتاح شد مبارزه ای نرم تر از سخت ، سخت تر از نرم/ مبارزه اسلحه با استدلال مراسم چهلم شهید مدافع وطن «مرتضی کارچانی» برگزار می‌شود سلطان سکه و همدستش اعدام شدند کشتی‌گیر استان مرکزی به اردوی تیم ملی دعوت شد پیشرفت40 درصدی کتابخانه مرکزی بعد از 10 سال/توقف کار بزرگ‌ترین پروژه فرهنگی استان مرکزی از تولید گرفتارِ کاغذ بازی تا پاسِ ظریف به حریف شادی پرتغالی بعد از باخت پرسپولیس/علی کریمی را به استقلال قالب کردند/تهدید به تعلیق فوتبال ایران! ستاره هواداران استقلال به دنبال بازار گرمی و حضور در استقلال + عکس ایران به اقدام هر متجاوزی در عرصه فضا پاسخی پشیمان‌کننده می‌دهد
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
کد خبر: 42333
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۲
امسال:

215 نفردر حوادث رانندگی استان مرکزی جان باختند

فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: 215 نفر از ابتدای سال تاکنون در مسیرهای ارتباطی استان مرکزی جان باختند.

سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی استان مرکزی دیار آفتاب؛ با اشاره به اینکه 215 نفر از ابتدای سال تاکنون در مسیرهای ارتباطی استان مرکزی جان باخته اند گفت: این میزان نسب به مدت مشابه سال قبل پنج درصد رشد داشته است.

عزیز اظهار کرد: تعداد جان باختگان حوادث درون شهری استان امسال 36 نفر بوده است که نسبت به سال گذشته تغییری نداشته است.

وی تعداد کشته های حوادث رانندگی برون شهری را در استان 179 نفر عنوان کرد و ادامه داد: این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل شش درصد رشد داشته است.

عزیزی بیان کرد: بیشترین تصادفات منجر به فوت استان مرکزی از ساعت 16 بعداز ظهر به بعد رخ می دهد که تجربه نشان داده از این ساعت قدرت جسمانی بدن برای رانندگی رو به تحلیل می رود و نیاز است رانندگان به استراحت توجه ویژه داشته باشند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی ادامه داد: 60 درصد تصادفات منجر به فوت سال جاری این استان، از ساعت 16 ظهر تا 24 شب اتفاق افتاده است.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با تاکید بر اینکه امسال 14 هزار و 475 خودرو متخلف در استان توقیف شده اند افزود: از این تعداد هشت هزار و 619 مورد خودرو و مابقی موتور سیکلت بوده اند.

انتهای پیام/

captcha