5غرفه نذر فرهنگی برای جمع آوری زباله ها در ماه محرم برپا شد کشف ۴۳ هزار سوخت خارج از عرضه شبکه ملی در اراک کشف ۶۴ جلد قرآن خطی مربوط به دوره قاجار در دلیجان اصلاح جامعه و امت هدف اصلی قیام امام حسین(ع)است /بیداری اسلامی نتیجه قیام سیدالشهدا(ع) است ورزش‌های مناسب برای درمان انحنای ستون مهره + تصاویر اعتراض نمایندگان مردم به آزمایشگاه‌های بیولوژیکی مخفی آمریکا در افغانستان اگر قیام امام حسین(ع) نبود، انحرافات مشروعیت پیدا می‌کرد/ در برابر دشمنان از اقدام خداپسندانه امام حسین(ع) سرمشق بگیریم انتصاب سیف به عنوان مشاور رئیس جمهور غیرمنطقی بود! احتمال عقب‌نشینی آمریکا از طرح «هیلی» درباره ایران خودرویی با دوربین به جای آینه بغل به بازار می آید +عکس
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱
کد خبر: 42333
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۲
امسال:

215 نفردر حوادث رانندگی استان مرکزی جان باختند

فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: 215 نفر از ابتدای سال تاکنون در مسیرهای ارتباطی استان مرکزی جان باختند.

سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی استان مرکزی دیار آفتاب؛ با اشاره به اینکه 215 نفر از ابتدای سال تاکنون در مسیرهای ارتباطی استان مرکزی جان باخته اند گفت: این میزان نسب به مدت مشابه سال قبل پنج درصد رشد داشته است.

عزیز اظهار کرد: تعداد جان باختگان حوادث درون شهری استان امسال 36 نفر بوده است که نسبت به سال گذشته تغییری نداشته است.

وی تعداد کشته های حوادث رانندگی برون شهری را در استان 179 نفر عنوان کرد و ادامه داد: این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل شش درصد رشد داشته است.

عزیزی بیان کرد: بیشترین تصادفات منجر به فوت استان مرکزی از ساعت 16 بعداز ظهر به بعد رخ می دهد که تجربه نشان داده از این ساعت قدرت جسمانی بدن برای رانندگی رو به تحلیل می رود و نیاز است رانندگان به استراحت توجه ویژه داشته باشند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی ادامه داد: 60 درصد تصادفات منجر به فوت سال جاری این استان، از ساعت 16 ظهر تا 24 شب اتفاق افتاده است.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با تاکید بر اینکه امسال 14 هزار و 475 خودرو متخلف در استان توقیف شده اند افزود: از این تعداد هشت هزار و 619 مورد خودرو و مابقی موتور سیکلت بوده اند.

انتهای پیام/

captcha