حسن روحانی از دیدگاه مردم و حامیان دولت چگونه ارزیابی می‌شود؟ هشدار به ترامپ برای بی ثبات کردن اوضاع جهان/ آیا آمریکا می‌تواند صادرات نفت ایران را به صفر برساند؟ دعای کل سپاه بدرقه راه «آقاعزیز»/ به خط شدن فرماندهان ۴ دهه سپاه خرابکار‌های ذهنی وجودمان را بشناسیم فروش رسمی بازی‌های مستهجن خارجی در بازار ایران/ دیجی‌کالا با چه مجوزی بازی رایانه‌ای توزیع می‌کند؟ +عکس کدام خودروها امروز افزایش قیمت داشتند؟ / قیمت محصولات سایپا در ۴ اردیبهشت + جدول چاقی مغز را کوچک می‌کند ضربان‌ساز بدون باتری، با موفقیت روی خوک‌ها آزمایش شد مخالفت شرکای ایران با تحریم نفتی جمهوری اسلامی/ چرا عربستان نمی تواند جایگزین خوبی برای نفت ایران باشد خط کشی بین بازیگران سینما و تلویزیون را قبول ندارم/ تقلید برای بازیگر کار درستی نیست/ بازی حامد بهداد در آرایش غلیظ مرا به یاد بازی خودم در وضعیت سفید انداخت
چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۲
کد خبر: 42333
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۲
امسال:

215 نفردر حوادث رانندگی استان مرکزی جان باختند

فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: 215 نفر از ابتدای سال تاکنون در مسیرهای ارتباطی استان مرکزی جان باختند.

سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی استان مرکزی دیار آفتاب؛ با اشاره به اینکه 215 نفر از ابتدای سال تاکنون در مسیرهای ارتباطی استان مرکزی جان باخته اند گفت: این میزان نسب به مدت مشابه سال قبل پنج درصد رشد داشته است.

عزیز اظهار کرد: تعداد جان باختگان حوادث درون شهری استان امسال 36 نفر بوده است که نسبت به سال گذشته تغییری نداشته است.

وی تعداد کشته های حوادث رانندگی برون شهری را در استان 179 نفر عنوان کرد و ادامه داد: این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل شش درصد رشد داشته است.

عزیزی بیان کرد: بیشترین تصادفات منجر به فوت استان مرکزی از ساعت 16 بعداز ظهر به بعد رخ می دهد که تجربه نشان داده از این ساعت قدرت جسمانی بدن برای رانندگی رو به تحلیل می رود و نیاز است رانندگان به استراحت توجه ویژه داشته باشند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی ادامه داد: 60 درصد تصادفات منجر به فوت سال جاری این استان، از ساعت 16 ظهر تا 24 شب اتفاق افتاده است.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با تاکید بر اینکه امسال 14 هزار و 475 خودرو متخلف در استان توقیف شده اند افزود: از این تعداد هشت هزار و 619 مورد خودرو و مابقی موتور سیکلت بوده اند.

انتهای پیام/

captcha