5غرفه نذر فرهنگی برای جمع آوری زباله ها در ماه محرم برپا شد کشف ۴۳ هزار سوخت خارج از عرضه شبکه ملی در اراک کشف ۶۴ جلد قرآن خطی مربوط به دوره قاجار در دلیجان اصلاح جامعه و امت هدف اصلی قیام امام حسین(ع)است /بیداری اسلامی نتیجه قیام سیدالشهدا(ع) است ورزش‌های مناسب برای درمان انحنای ستون مهره + تصاویر اعتراض نمایندگان مردم به آزمایشگاه‌های بیولوژیکی مخفی آمریکا در افغانستان اگر قیام امام حسین(ع) نبود، انحرافات مشروعیت پیدا می‌کرد/ در برابر دشمنان از اقدام خداپسندانه امام حسین(ع) سرمشق بگیریم انتصاب سیف به عنوان مشاور رئیس جمهور غیرمنطقی بود! احتمال عقب‌نشینی آمریکا از طرح «هیلی» درباره ایران خودرویی با دوربین به جای آینه بغل به بازار می آید +عکس
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹
کد خبر: 42289
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۳
گزارش نیویورک تایمز:

افشای برنامه‌های آتی داعش برای تولید سَم کشنده

یک رسانه آمریکایی درباره طرح‌های آتی گروه تروریستی داعش بعد از شکست‌های وارده به این گروه و توقف جذب نیرو برای خود از طریق شبکه‌های اجتماعی هشدار داده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ مسئولان آمریکایی هشدار دادند که گروه تروریستی داعش حملات تحریک آمریکا و جذب نیرو برای خود از طریق شبکه‌های اجتماعی را به‌منظور ایجاد شبکه‌های اجتماعی چندزبانه متوقف کرده است که این شبکه‌های اجتماعی چندزبانه به‌منزله "آکادمی‌های تروریستی" خواهند بود که آموزش‌های اولیه درباره چگونگی ساخت سم‌های کشنده و مواد منفجره نظیر بمب‌های حاوی ماده تری‌استون تری‌پراکسید (TATP) ارائه خواهد کرد.

روزنامه نیویورک تایمز به نقل از مسئولان مبارزه با تروریسم نوشت: گروه تروریستی داعش به طرفداران خود چگونگی تولید بمب‌های حاوی گاز و نفوذ به امنیت رایانه‌ها نظیر رایانه‌های سیستم حمل‌ونقل شهرهای اروپایی را آموزش می‌دهد.

این روزنامه افزود: داعش به‌کندی درحال بازگشت حضورش در اینترنت بعد از شکست‌هایش در سوریه و عراق است.

نیویورک تایمز نوشت: با وجود بیرون راندن داعش از اکثر اراضی تحت تصرف خود، این گروه همچنان 1000 مایل‌ مربع را در خاک سوریه در اختیار دارد؛ یعنی مساحتی در سطح شهر لس‌آنجلس.

این روزنامه سپس به فهرستی از حملات داعش اشاره کرد که داعش مسئولیت آن را به‌عهده گرفته است.

منبع: تسنیم

captcha