اولین بوستان تخصصی ویژه بانوان استان مرکزی در اراک افتتاح شد مبارزه ای نرم تر از سخت ، سخت تر از نرم/ مبارزه اسلحه با استدلال مراسم چهلم شهید مدافع وطن «مرتضی کارچانی» برگزار می‌شود سلطان سکه و همدستش اعدام شدند کشتی‌گیر استان مرکزی به اردوی تیم ملی دعوت شد پیشرفت40 درصدی کتابخانه مرکزی بعد از 10 سال/توقف کار بزرگ‌ترین پروژه فرهنگی استان مرکزی از تولید گرفتارِ کاغذ بازی تا پاسِ ظریف به حریف شادی پرتغالی بعد از باخت پرسپولیس/علی کریمی را به استقلال قالب کردند/تهدید به تعلیق فوتبال ایران! ستاره هواداران استقلال به دنبال بازار گرمی و حضور در استقلال + عکس ایران به اقدام هر متجاوزی در عرصه فضا پاسخی پشیمان‌کننده می‌دهد
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹
کد خبر: 42289
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۳
گزارش نیویورک تایمز:

افشای برنامه‌های آتی داعش برای تولید سَم کشنده

یک رسانه آمریکایی درباره طرح‌های آتی گروه تروریستی داعش بعد از شکست‌های وارده به این گروه و توقف جذب نیرو برای خود از طریق شبکه‌های اجتماعی هشدار داده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ مسئولان آمریکایی هشدار دادند که گروه تروریستی داعش حملات تحریک آمریکا و جذب نیرو برای خود از طریق شبکه‌های اجتماعی را به‌منظور ایجاد شبکه‌های اجتماعی چندزبانه متوقف کرده است که این شبکه‌های اجتماعی چندزبانه به‌منزله "آکادمی‌های تروریستی" خواهند بود که آموزش‌های اولیه درباره چگونگی ساخت سم‌های کشنده و مواد منفجره نظیر بمب‌های حاوی ماده تری‌استون تری‌پراکسید (TATP) ارائه خواهد کرد.

روزنامه نیویورک تایمز به نقل از مسئولان مبارزه با تروریسم نوشت: گروه تروریستی داعش به طرفداران خود چگونگی تولید بمب‌های حاوی گاز و نفوذ به امنیت رایانه‌ها نظیر رایانه‌های سیستم حمل‌ونقل شهرهای اروپایی را آموزش می‌دهد.

این روزنامه افزود: داعش به‌کندی درحال بازگشت حضورش در اینترنت بعد از شکست‌هایش در سوریه و عراق است.

نیویورک تایمز نوشت: با وجود بیرون راندن داعش از اکثر اراضی تحت تصرف خود، این گروه همچنان 1000 مایل‌ مربع را در خاک سوریه در اختیار دارد؛ یعنی مساحتی در سطح شهر لس‌آنجلس.

این روزنامه سپس به فهرستی از حملات داعش اشاره کرد که داعش مسئولیت آن را به‌عهده گرفته است.

منبع: تسنیم

captcha