حضور جنجالی رضا یزدانی و عقابش در اکران مردمی یک فیلم! + عکس ماجرای شلیک پلیس امنیت اخلاقی در میدان نبوت چیست؟ ماجرای تصویر یک مرغ که در فضای مجازی جنجال به پا کرد! + عکس مجلس با کلیات لایحه بودجه سال ۹۸ موافقت کرد کشف ۲۰۰ تن گوشت توسط دادستانی/ ممنوع الخروجی ۷۳۰ و دستگیری ۱۷۶ نفر در پرونده‌های مفاسد اقتصادی کاهش نامحسوس قیمت سکه + جدول قانون درباره شادی گل اشکان دژاگه مقابل استقلال چه می‌گوید؟ تشییع شهدای حمله تروریستی زاهدان در اصفهان/تصاویر افتتاح مرکز بازپروری، صیانت و اشتغالزایی شهید زیادیان /تصاویر دیدار سردار جعفری با خانواده شهدا و مجروحین حادثه تروریستی زاهدان/تصاویر
یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۹
کد خبر: 42199
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
مدیرشعب بانک صادرات استان مرکزی مطرح کرد؛

پرداخت 133 میلیارد ریال تسهیلات ازدواج در استان مرکزی

مدیرشعب بانک صادرات استان مرکزی گفت: بانک صادرات امسال به 848 نفر از زوج های جوان 133 میلیارد ریال وام ازدواج پرداخت کرده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ امین ترابی، مدیرشعب بانک صادرات استان مرکزی روز پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه بانک صادرات استان یکی از بانک های پیشرو در ارائه تسهیلات به متقاضیان در بخش های مختلف است گفت: این بانک 70 درصد از منابع خودش را در راستای رفع مشکلات و ایجاد رونق اقتصادی در واحدهای تولیدی، تسهیل در امر ازدواج جوانان، ایجاد اشتغال، بهسازی و نوسازی مسکن روستایی استان به صورت تسهیلات به متقاضیان پرداخت کرده است.

ترابی به تسهیلات پرداخت شده توسط بانک صادرات به متقاضیان کمیته امداد اشاره کرد و افزود: امسال به 71 نفر از مددجویان بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات پرداخت کرده است.

وی ادامه داد: همچنین به 70 نفر از مددجویان بهزیستی بالغ بر یک میلیارد و 250 میلیون تومان تسهیلات پرداخت کرده است.

مدیرشعب بانک صادرات استان مرکزی بیان کرد: بانک صادرات امسال به 848 نفر از زوج های جوان 13 میلیارد و 370 میلیون تومان وام ازدواج پرداخت کرده است.

ترابی اضافه کرد: سال گذشته هم بانک صادرات به سه هزار و 299 زوج جوان 35 میلیارد تومان تسهیلات ازدواج پرداخت کرده است.

وی با اشاره به اینکه تسهیلات بانک صادرات به سمت بانکداری قرضه الحسنه سوق پیدا کرده است بیان کرد: در همین راستا بانک تسهیلات بانرخ های بین یک تا 13 درصد به مشترکان پرداخت می کند.


انتهای پیام/

captcha