مظنونان پرونده ناپدید شدن خاشقجی معرفی شدند+ تصاویر اولین تصویر منتشر شده از طراح اصلی جنایت تروریستی اهواز مرزبانان میرجاوه بیهوش و ربوده شدند/ دشمن با پاسخ سخت و دندان شکن روبرو خواهد شد «تایملاین» بسیجی شد/ هشتگ «بسیجی ام» داغ‌ترین هشتگ توییتر فارسی دیدار نخبگان و استعدادهای برتر علمی/تصاویر روند کاهش قیمت سکه ادامه دارد/ بازار ارز در تب و تاب فروش دینار یارانه مهرماه پنج‌شنبه واریز می‌شود موافقت رئیس جمهور با پیشنهاد افزایش حقوق کارمندان اربعین، تاریخ عاشورا را زنده نگه داشته است آتش‌سوزی یک واحد صنعتی در ساوه یک کشته برجا گذاشت
پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۸
کد خبر: 42176
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۶
مدیرکل دفتر فنی استانداری مرکزی:

تعلل وزارت راه و شهرسازی در عملیات اجرایی کمربندی شمالی اراک/ کشته شدن سالانه 16 نفر در این کمربندی

مدیرکل دفتر فنی استانداری مرکزی با تاکید بر اینکه وزارت راه و شهرسازی در اجرای عملیات پروژه کمربندی شمالی اراک کوتاهی کرده است، گفت: قرار بود این پروژه دو بانده باشد که در این مدت تنها یک باند آن احداث شده است.

حمیدرضا نوازنی، مدیرکل دفتر فنی استانداری مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به اجرای ناقص عملیات اجرایی کمربندی شمالی اراک گفت: چندین سال است که کمربندی شمالی اراک به طول 50 کیلومتر به صورت ناقص اجرا شده است.

نوازنی اظهار کرد: این کمربند به منظور عدم ورود خودروهای سنگین به داخل شهر اراک احداث شده ولی به دلیل اجرای ناقص این کمربندی خیلی مورد توجه رانندگان عبوری قرار نگرفته است.

وی با تاکید بر اینکه وزارت راه و شهرسازی در اجرای این پروژه کوتاهی کرده است، بیان کرد: قرار بود این پروژه به شکل دو بانده احداث شود ولی در طول این مدت تنها یک باند آن احداث شده است.

مدیرکل دفتر فنی استانداری مرکزی با اشاره به اینکه مدیران استانی هم در اجرای این پروژه کوتاهی داشته اند، بیان کرد: علیرغم اینکه بحث تملک های این محور انجام شده ولی در عمل اقدامی برای تکمیل آن صورت نگرفته است.

وی اضافه کرد: همچنین احداث دو تقاطع دیگر هم در این پروژه باید اجرا شود که همچنان عملیات اجرایی آنان نیز آغاز نشده است.

نوازنی با اشاره به حوادث مختلفی که در این مسیر رخ می دهد، اظهار کرد: متاسفانه شاهدیم، سالانه 16 نفر در این محور جان خود را از دست می دهند.

وی اضافه کرد: یک تقاطع غیرهم‌سطح در بخشی از این کمربندی در جاده فراهان در دست اجرا است که این پروژه هم بعد از سال ها پایان شهوریورماه به بهره برداری می رسد.

انتهای پیام/

captcha