شفر هم در کمیته اخلاق/ایمن در سایه روشن سرخ/داستان دستان اشکان نگاهِ ساندیسیِ اصلاح‌طلبان به روحانی/ آقازاده چوپان، دامدار از آب درآمد! لیر ترکیه کمی از افت ارزش خود را جبران کرد خط حزب‌الله اصل جمله رهبر انقلاب را منتشر کرد بسته حمایتی اقشار ضعیف جامعه نهایی شده است / یارانه نقدی فردا واریز می‌شود اعضای شورای نگهبان با کلیت طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان موافقت کردند تیم والیبال جوانان ایران نایب قهرمان شد نامه ۱۷۰ نماینده به \"بطحایی\" درباره کنکور جلوگیری از ترخیص ۲۵۸ ردیف ثبت سفارش خودرو تشکیل ستاد مبارزه با احتکار در کشور
پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۵
کد خبر: 41985
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴

نقش رحمتی در نجات حبیب زاده

حبیب زاده بازیکن تيم فوتبال ذوب آهن، تلخ ترین گل عمرش را در بازى مقابل استقلال به ثمر رساند و مصدوم شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان؛حبیب زاده بازیکن تيم فوتبال ذوب آهن، تلخ ترین گل عمرش را در بازى مقابل استقلال به ثمر رساند و مصدوم شد.مصدومیت او از ناحیه فک و صورت بوده است و آنطور که از تصاویر برمی آید فک اين بازيكن شکسته است. در جريان بازى زمانی که او روی زمین افتاده مهدی رحمتی به خوبی بالای سر او رفته و در نقش یک بهیار ظاهر شده است.

رحمتى هنگامى كه بالاى سر حبیب زاده حضور پيدا كرده متوجه شده او از ناحیه مفصل گیجگاهی به شدت مصدوم شده است .در همين راستا رحمتى ،زبان حبیب زاده را از بین فکش درآورده و او را از خفگی نجات داد ه است رحمتی با این کار اجازه نداد فک حبیب زاده و زبانش آسیب بیشتری ببیند.

بیشتر بخوانید:ذوب آهن ۲ - ۲ استقلال تهران / تساوی شاگردان نمازی و شفر در اصفهان

انتهای پیام /

captcha