راهبرد راه‌اندازی نهضت خاطره گویی جلوگیری از تحریف حقایق دفاع مقدس است سنگر سازان بی سنگر در دفاع مقدس بن‌بست شکن بودند/ شهید«طهرانی مقدم» یک مدیریت جهادگونه همراه با ایثار و ازخودگذشتگی را پایه گذاری کردند بازیگری که «جنگ» را زندگی کرد/دخترم می‌پرسد چرا ۸ سال ادامه دادی؟ چرخش جدید در اظهارات روحانی/به کدام حرفتان اعتماد کنیم؟ جانز هاپکینز: شمار مبتلایان به کرونا در آمریکا به 7.1 میلیون نفر رسید پرونده ویژه «کار و زار» | مجوز کسب و کار؛ بهبود فضای کسب و کار آرزوی دیرینه‌ی تولیدکنندگان ایرانی/ اخذ مجوز کسب و کار در کشور‌های پیشرفته تنها در نیم روز! سناریوی رسانه‌ای جدید برای «ایران هراسی»/ داور زن شطرنج ادعای «ِیهودی» بودن کرد! + عکس فرمول نرخ خرید تضمینی گندم ۱۴۰۰ مشخص شد؛ موافقان و مخالفان نرخ خرید گندم چه می گویند؟ فعالیت صنوف سینما زیر سایه ثبت در وزارت کار/ برای بقا می‌جنگیم! گفتگو| خوش‌چهره: سخنان روحانی درباره ریشه مشکلات کشور ناصحیح، ناپخته و فرافکنی است
دوشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۲
کد خبر: 41926
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۰

بهره‌برداری از فاز نخست «دهکده مقاومت» در اراک

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: فاز نخست «دهکده مقاومت»، به عنوان یکی از برنامه‌های اجلاسیه بزرگداشت نقش امام خمینی(ره) در دوران دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

سردار محسن کریمی، فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: ایجاد دهکده مقاومت به عنوان یکی از برنامه‌های 33 گانه اجلاسیه بزرگداشت نقش امام خمینی(ره) در دوران دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی است که در دستور کار قرار دارد.

کریمی اظهار کرد: به منظور ایجاد دهکده مقاومت تصمیم بر این بود که در مدت چهار سال عملیات عمرانی این دهکده انجام و مورد بهره‌برداری قرار گیرد ولی به منظور تسریع در روند کار و با تصمیمات اتخاذ شده، مجتمع «طوفان» اراک که یک سالی تعطیل بود، خریداری و برای ایجاد دهکده مقاومت در اراک انتخاب شد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر عملیات زیر ساختی در این مجتمع در دست اقدام است، افزود: فاز نخست این مجتمع در یک ماه آینده، آماده بهره برداری می شود.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: در این مجموعه سایت های مختلف موتور سواری، تیراندازی، مراکز آموزشی، ورزشی، تفریحی و خدماتی در حال تکمیل است.

کریمی افزود: هدف این است تا این مجموعه در اختیار مدارس قرار بگیرد، تا دانش آموزان ضمن تفریح از فضای مناسب برای تعلیم و تربیت برخوردار شوند.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده، کنگره تبیین نقش حضرت امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و بزرگداشت ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی دوم اسفندماه سال ۹۷ برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

captcha