بازیگر کار نکند بهتر از این است که آبروی خودش را با کارهای ضعیف ببرد/ همه از بازیگر تا تماشاگر به سمت شبکه نمایش خانگی کشیده شده اند/ شبکه نمایش خانگی خطر بزرگی است کدام تجهیزات آمریکایی و اسرائیلی غنیمت‌گرفته شده توسط سپاه پاسداران رونمایی شدند؟ + تصاویر «اس ۳۰۰» را طوری ارتقا دادیم که روس‌ها باور نمی‌کردند/ ماجرای بازدید هیئت نظامی خارجی از ایران ثبت ۳ شکار پهپادی جدید در کارنامه سپاه/ پهپاد «انگلیسی» هم در کلکسیون سپاه است خواهان جنگ نیستیم/ حمله نظامی به ایران یعنی جنگی تمام‌عیار دلیل مشکلات کنونی هپکو چیست/ سازمان خصوصی‌سازی پاسخ می‌دهد مدافعان برزیلی جنگل ها قربانی جنگل زدایی شبکه های جنایتکار می شوند/ خشونت و ارعاب، تعهدات تغییرات آب و هوایی را به خطر می اندازد سردار حاجی‌زاده: جزء پنج کشور برتر دنیا در حوزه پهپاد هستیم عطوان: باج‌گیری از کشور‌های عربی، تنها مسئله بااهمیت برای ترامپ است/ رئیس‌جمهور آمریکا از ایران می‌ترسد بررسی روند تطهیر متهمان زن؛ از شهلا تا شبنم/ حجاب ریاکارانه از دادگاه‌ها می‌رود؟
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۲
کد خبر: 41853
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

 مسیر رشد و پویایی کشور با حضور جوانان فراهم می‌شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: امید می رود با حضور جوانان در پست های مدیریتی، کشور بیش از گذشته در مسیر رشد و پویایی گام بردارد.

محمدابراهیم رضایی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار دیار آفتاب؛ درخصوص تصویب طرح اصلاح قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان در مجلس گفت: بسیاری از پست ها و مشاغل در کشور هستند که جوانان نیز از عهده آن برمی‌آیند و نیازی نیست که این مسئولیت‌ها حتما به بازنشستگان واگذار شود.

رضایی اظهار کرد: علیرغم تاکید مستمر قانون متاسفانه در طول سال‌های گذشته با عناوین مختلف، بازنشستگان مشغول به کار حاضر به رها کردن پُست‌های مدیریتی خود نشده‌اند.

وی ادامه داد: به همین دلیل قانون گذار مجبور شد تا با تصویب طرح اصلاح قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان در مجلس، فضا را برای حضور جوانان در پست‌های مدیریتی فراهم کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: در حقیقت با نهایی شدن این قانون توسط شورای نگهبان به طور قطع میدان بروز و ظهور برای جوانان بیش از گذشته فراهم می شود.

رضایی با اشاره به توانایی، تحرک و ذهن فعال و پویای جوانان اظهار کرد: امید می رود با حضور جوانان در پست های مدیریتی، کشور بیش از گذشته در مسیر رشد و پویایی گام بردارد.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در خصوص تعداد مدیران بازنشسته استان خاطرنشان کرد: متاسفانه در این زمینه آمار دقیقی در دست نیست.

انتهای پیام/

captcha