ادامه تعطیلی مدارس استان مرکزی تا ۱۲ اسفندماه/ ساعات کاری ادارات کاهش یافت  نماز جمعه فردا در هشت شهر استان مرکزی برگزار نخواهد شد مسافران استان مرکزی در ورودی شهرها علیه کرونا کنترل می‌شوند ورود سامانه بارشی به کشور از شنبه آینده «کرونا» بهانه است «اصل نظام» نشانه است/صداقت و پاکدستی شاخص جریان اصلاح‌طلبی است تصاویر/خط تولید مواد ضدعفونی کننده عیدی بازنشستگان نیروهای مسلح امروز واریز می‌شود دومین پرونده فساد اقتصادی پس از بابک زنجانی روی میز قاضی صلواتی «کرونا» چگونه رسانه ملی را احیا کرد/ اعتراف جیرانی و یک حسرت! پس از جلسه با مقامات ارشد ورزش صورت گرفت؛ نامه‌نگاری فدراسیون با فیفا برای برگزاری انتخابات در 25 اسفند
جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۷
کد خبر: 41853
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

 مسیر رشد و پویایی کشور با حضور جوانان فراهم می‌شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: امید می رود با حضور جوانان در پست های مدیریتی، کشور بیش از گذشته در مسیر رشد و پویایی گام بردارد.

محمدابراهیم رضایی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار دیار آفتاب؛ درخصوص تصویب طرح اصلاح قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان در مجلس گفت: بسیاری از پست ها و مشاغل در کشور هستند که جوانان نیز از عهده آن برمی‌آیند و نیازی نیست که این مسئولیت‌ها حتما به بازنشستگان واگذار شود.

رضایی اظهار کرد: علیرغم تاکید مستمر قانون متاسفانه در طول سال‌های گذشته با عناوین مختلف، بازنشستگان مشغول به کار حاضر به رها کردن پُست‌های مدیریتی خود نشده‌اند.

وی ادامه داد: به همین دلیل قانون گذار مجبور شد تا با تصویب طرح اصلاح قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان در مجلس، فضا را برای حضور جوانان در پست‌های مدیریتی فراهم کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: در حقیقت با نهایی شدن این قانون توسط شورای نگهبان به طور قطع میدان بروز و ظهور برای جوانان بیش از گذشته فراهم می شود.

رضایی با اشاره به توانایی، تحرک و ذهن فعال و پویای جوانان اظهار کرد: امید می رود با حضور جوانان در پست های مدیریتی، کشور بیش از گذشته در مسیر رشد و پویایی گام بردارد.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در خصوص تعداد مدیران بازنشسته استان خاطرنشان کرد: متاسفانه در این زمینه آمار دقیقی در دست نیست.

انتهای پیام/

captcha