باشگاه استقلال سرِ کیسه را شل می‌کند

تیم فوتبال استقلال برای تقویت تیم خود در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال خریدهای بزرگی در راه دارد.
کد خبر: ۴۱۷۹۳ تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان؛  تیم فوتبال استقلال در بازی روز گذشته برابر پیکان در اولین گام از لیگ برتر هجدهم در ورزشگاه آزادی به تساوی بدون گل رسید تا کمی برای حضور پر قدرت در ادامه لیگ احساس خطر کند.

روز گذشته استقلال در مقابل پیکان با یک بازی سرد و بدون روح و البته بازیکن هایی که هنوز در سطح استقلال نیستند بدون گل به رختکن رفت و صدای اعتراض هوادارانش بلند شد.

اعتراض به وزیر ورزش و جوانان و مدیران استقلال شرایط را به نحوی تغییر داده است که شنیده می شود استقلالی ها قصد دارند در ادامه با یکی دو خرید گران قیمت نیازهای تیم خود را بر طرف کنند و خود را در زمره مدعیان قرار دهند.

مسعود شجاعی و تبریزی گزینه های مورد نظر استقلال برای تقویت تیم هستند که هر چند مبلغ بالایی برای خرید این بازیکنان هزینه خواهد شد اما شاید مدیران استقلال را در ادامه از اتهام بی لیاقتی و وزارت ورزش و جوانان را هم از جانب داری تیم رقیب تبرئه کند.

اشکان دژاگه نیز از گزینه های مورد نظر استقلال در ادامه خریدهای فصل جاری است اما شانس دو گزینه دیگر برای حضور در این تیم بیشتر است.

مسعود شجاعی می تواند موتور تیم استقلال در ادامه فصل باشد و دوباره این تیم را به روزهای خوب برگرداند.

جدایی ابراهیمی، جپاروف و تیام به همراه امید نورافکن روزهای سختی را برای استقلال رقم زده است و شاید این خریدها درد جدایی این بازیکنان را التیام بخشد.

باشگاه استقلال برای جلب اعتماد دوباره هواداران باید سر کیسه را شل کند. تیم خوب بستن پول خوب می خواهد.

انتهای پیام/