شفر هم در کمیته اخلاق/ایمن در سایه روشن سرخ/داستان دستان اشکان نگاهِ ساندیسیِ اصلاح‌طلبان به روحانی/ آقازاده چوپان، دامدار از آب درآمد! لیر ترکیه کمی از افت ارزش خود را جبران کرد خط حزب‌الله اصل جمله رهبر انقلاب را منتشر کرد بسته حمایتی اقشار ضعیف جامعه نهایی شده است / یارانه نقدی فردا واریز می‌شود اعضای شورای نگهبان با کلیت طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان موافقت کردند تیم والیبال جوانان ایران نایب قهرمان شد نامه ۱۷۰ نماینده به \"بطحایی\" درباره کنکور جلوگیری از ترخیص ۲۵۸ ردیف ثبت سفارش خودرو تشکیل ستاد مبارزه با احتکار در کشور
پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۲
کد خبر: 41378
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
جانشین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی یکی از راهبردهای بسیج است/اردوهای هجرت فرصتی برای خودسازی و مسئولیت‌پذیری

جانشین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی را یکی از راهبرد های تشکیل بسیج عنوان کرد و گفت: بسیجی هر کجا که انقلاب در معرض خطر و تهدید دشمن قرار گیرد در برابر دشمن سینه سپر می کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محسن گلشن‌زاده، جانشین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی روز شنبه در مراسم افتتاحیه اردوهای طرح هجرت 3 در کانون بسیج اراک گفت: امروز افتخار همه بزرگان، دولتمردان و اقشار مختلف مردم این است که بسیجی هستند.

گلشن زاده با اشاره به اینکه انتظاراتی که خداوند از انسان‌ها دارد، در فرهنگ بسیج متجلی است، اظهار کرد: این نعمت بزرگی است که انسان در مسیری حرکت کند که نزدیکترین مسیر به هدف خلقت انسان و انتظارات خداوند بزرگ از انسان‌هاست.

وی به راهبردهای تشکیل بسیج اشاره کرد و گفت: حضرت امام(ره) بسیج را با راهبرد بسیج 20 میلیونی در آن زمان تشکیل داد و در ادامه رهبر معظم انقلاب هم به تشکیل بسیج ده ها میلیون تاکید کردند.

جانشین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی را یکی دیگر از راهبرد های تشکیل بسیج عنوان کرد و افزود: بسیجی هر کجا که انقلاب در معرض خطر و تهدید دشمن قرار گیرد، در برابر دشمن سینه سپر می کند.

گلشن زاده با تاکید بر اینکه دفاع همه جانبه از انقلاب در همه عرصه ها مورد توجه بسیجیان است، اظهار کرد: این دفاع در دوران های مختلف متفاوت است، روزی در عرصه انرژی هسته ای و روزی در سلول های بنیادی و... نمایان شد و بسیجیان با جان و دل در همه این عرصه ها فعالیت های چشم گیری داشته اند.

وی به افتتاح اردوهای طرح هجرت 3 در استان هم اشاره کرد و افزود: اردوها طرح هجرت 3 با مشارکت دانش آموزان برگزار می‌شود و این اقدام خردمندانه و مجاهدانه دانش آموزان است که باید قدر آن را به خوبی بدانند.

جانشین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به اینکه اقدامات صورت گرفته در اردوهای هجرت استان مرکزی در سال گذشته بسیار چشم گیر بوده است، بیان کرد: سال گذشته 68 هزار متر دیوار نویس، مرمت و رنگ آمیزی مدارس، دوخت لباس توسط برای دانش آموزان نیازمند و... در اردوهای جهادی و هجرت دانش آموزی استان انجام شد.

معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی:

دانش آموزان با حضور در اردوهای هجرت قدم در مسیر تفکر ایثاری و جهادی بر می‌دارند

علی شیرخانی، معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی برگزاری اردوهای طرح هجرت را یکی از اقدامات ارزشمند برای دانش آموزان دانست و گفت: دانش آموزان با حضور در این اردوها قدم در مسیر تفکر ایثاری و جهادی بر می دارند.

شیرخانی اظهار کرد: دانش آموزان در این اردوها بدون هیچ چشم داشتی در قدم اول اخلاص و رضای خداوند را در نظر می گیرند که این کار بسیار ارزشمند است.

وی با بیان اینکه مصالح و مواد مورد نیاز برای اجرای طرح هجرت توسط آموزش و پروش تهیه شده است، افزود: با توجه به مشکلات و کمبودهای که در منابع دولتی وجود دارد دانش آموزان نهایت دقت و صرفه جویی را در بکار گیری مصالح داشته باشند تا بیشترین بهره را از فعالیت ها ببریم.

معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی بیان کرد: امسال اراک میزبان برگزای کنگره 6200 شهید استان است و هر برنامه ای در آموزش و پرورش استان برگزار می شود با یادی از شهدا آغاز می گردد.

فرمانده سپاه ناحیه اراک:

اردوهای هجرت فرصتی برای خودسازی و مسئولیت‌پذیری

سرهنگ پاسدار محمدرضا عسگری، فرمانده سپاه ناحیه اراک اردوهای طرح هجرت را تمرینی برای خودسازی دانست و گفت: دانش آموزان با حضور در این اردو ها با واقعیت های جامعه بیشتر آشنا می شوند.

عسگری با اشاره به اینکه بسیاری از دانش آموزان در این اردوها تربیت و ساخته می شوند، بیان کرد: شهید حججی نمونه بارزی از دانش آموزان ساخته شده در این اردوها بود.

وی با تاکید بر اینکه دانش آموزان در اردوهای هجرت تمرین ایثار و از خودگذشتگی می کنند، خاطرنشان کرد: این اردو ها پتاسیل های خوبی برای ظرفیت سازی برای آینده مدیریت کشور است .

انتهای پیام/

captcha