گفتگو با همرزمان شهيد؛ زین‌الدین فرمانده بحران ها مدیرعامل خارج از ایران؛ کارگران دنبال نان نسیه! مردم شماره کارت و رمز دوم خود را به 5000499 ندهند زندگی در روستا‌های الیگودرز/تصاویر بزرگترین عامل پولشویی در کشور پیدا شد! قیمت سکه و قیمت طلا امروز ۲۷ آبان آخرین وضعیت پرونده‌های حسین فریدون، مهدی جهانگیری و جواد لاریجانی شمار مفقودین آتش‌سوزی کالیفرنیا به ۱۲۷۶ نفر رسید تبلیغات: از تصویر تا واقعیت فقط از بهترین فدراسیون آسیا انتظار می‌رفت بدون بازی جام بدهد!
یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۱
کد خبر: 41314
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
معاون استاندار مرکزی اعلام کرد

مرکزی؛ چهارمین استان کشور در جذب سرمایه گذاری خارجی

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: استان مرکزی بر اساس تعداد و حجم سرمایه گذاری خارجی در رتبه چهارم کشور قرار دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سعيد فرخي معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداری مرکزی روز چهارشنبه در جلسه مركز خدمات سرمايه گذاري استان مركزي با اشاره به اهمیت جذب سرمایه گذاری گفت: نقش سرمایه گذاری های خارجی در رشد و توسعه استان بسیار مهم و تاثیر گذار است در این خصوص لازم است حمایت های لازم از جذب سرمایه گذاری های خارجی صورت بگیرد .

فرخی با اشاره به اینکه برای حمایت از سرمایه گذاری های خارجی می توان یکسری از پیگیری ها را به صورت استانی داشته باشیم اظهار کرد: در همین راستا لازم است به منظور بهره برداری مناسب از سرمایه گذاری های خارجی از هر شرایطی برای صیانت از سرمایه استفاده کنیم.

 معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: می توان با تشکیل کمیته های تخصصی به این سمت برویم که سرمایه گذاری های خارجی بیشتر حمایت کنیم.

فرخی با تاکید بر اینکه در مجموع 50 طرح مصوب سرمایه گذاری خارجی در استان مرکزی داریم افزود: مجموع سرمایه این طرح ها بالغ بر یک میلیارد و 650 میلیون دلار است.

وی با بیان اینکه بیشترین میزان سرمایه گذاری خارجی صورت گرفته در استان مربوط به سال گذشته است بیان کرد: سال گذشته 650 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در استان مصوب شده است.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: بر اساس بررسی های که صورت گرفته استان مرکزی رتبه چهارم کشور را در تعداد و حجم سرمایه گذاری خارجی را در کشور دارد.

انتهای پیام/

captcha