تجمع بزرگ «حافظان حریم خانواده» در اراک به روایت تصویر دستگاه‌های فرهنگی الگوهای مناسبی برای حجاب ارائه نکرده‌اند من به حجابم ایمان دارم/پیشرفت کشور در گرو توجه به نخبگان است دولت باید توانا و کارآمد باشد/ با متخلفان در هر سطحی که هستند برخورد شود پیشگیری و توانمندسازی دو اصل مهم در فعالیت های بهزیستی است كاروان خدام بارگاه ملكوتي امام رضا (ع) وارد ساوه شد 13 رأس گوسفند در برخورد قطار در محور اراک - ملایر با گله تلف شد غرق شدن جوان 23 ساله ساوه ای در استخر آب دمای هوا استان مرکزی گرمتر می شود انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری اراک با بانک مسکن
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۰
کد خبر: 41314
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
معاون استاندار مرکزی اعلام کرد

مرکزی؛ چهارمین استان کشور در جذب سرمایه گذاری خارجی

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: استان مرکزی بر اساس تعداد و حجم سرمایه گذاری خارجی در رتبه چهارم کشور قرار دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سعيد فرخي معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداری مرکزی روز چهارشنبه در جلسه مركز خدمات سرمايه گذاري استان مركزي با اشاره به اهمیت جذب سرمایه گذاری گفت: نقش سرمایه گذاری های خارجی در رشد و توسعه استان بسیار مهم و تاثیر گذار است در این خصوص لازم است حمایت های لازم از جذب سرمایه گذاری های خارجی صورت بگیرد .

فرخی با اشاره به اینکه برای حمایت از سرمایه گذاری های خارجی می توان یکسری از پیگیری ها را به صورت استانی داشته باشیم اظهار کرد: در همین راستا لازم است به منظور بهره برداری مناسب از سرمایه گذاری های خارجی از هر شرایطی برای صیانت از سرمایه استفاده کنیم.

 معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: می توان با تشکیل کمیته های تخصصی به این سمت برویم که سرمایه گذاری های خارجی بیشتر حمایت کنیم.

فرخی با تاکید بر اینکه در مجموع 50 طرح مصوب سرمایه گذاری خارجی در استان مرکزی داریم افزود: مجموع سرمایه این طرح ها بالغ بر یک میلیارد و 650 میلیون دلار است.

وی با بیان اینکه بیشترین میزان سرمایه گذاری خارجی صورت گرفته در استان مربوط به سال گذشته است بیان کرد: سال گذشته 650 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در استان مصوب شده است.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: بر اساس بررسی های که صورت گرفته استان مرکزی رتبه چهارم کشور را در تعداد و حجم سرمایه گذاری خارجی را در کشور دارد.

انتهای پیام/

captcha