واکسیناسیون تب برفکی در روستای سید حسن الهایی/تصاویر بازار خنزر پنزر فروشی در اراک/تصاویر وحید جلیلی: فیلم «متری شش و نیم» به معنــای واقعی کلمه درخشان بود/جشنواره فیلم فجر امسال، بهترین یا یکی از بهترین جشنواره های ۲۰ سال اخیر کشور بود حراج باورنکردنی خودروسازها 30 دقیقه ای تمام شد / معادله حاشیه بازار، بازی دوسر برد برای دلال ها و خودروسازها! + تصاویر موافقین و مخالفین نظام مخاطب بیانیه گام دوم انقلاب/ چالش های انقلاب اسلامی با نظام سلطه پایانی ندارد/ جوانان معتقد بار اصلی ساخت دولت اسلامی را بر عهده گیرند همه اقشار مخاطب پیام رهبر معظم انقلاب هستند/ثمره گام دوم انقلاب شکوفایی نظام است انتشار اسنادی از اصالت نامه امام درباره آیت‌الله منتظری و نهضت آزادی برای اولین بار + عکس محاکمه حسین فریدون آغاز شد لزوم رفع تفکرطاغوتی مدیران/بایددست ویژه‌خواران ازانقلاب کوتاه شود حضرت ام‌البنین (س) را باید مادر کربلا و تاریخ نامید
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۶
کد خبر: 41314
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
معاون استاندار مرکزی اعلام کرد

مرکزی؛ چهارمین استان کشور در جذب سرمایه گذاری خارجی

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: استان مرکزی بر اساس تعداد و حجم سرمایه گذاری خارجی در رتبه چهارم کشور قرار دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سعيد فرخي معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداری مرکزی روز چهارشنبه در جلسه مركز خدمات سرمايه گذاري استان مركزي با اشاره به اهمیت جذب سرمایه گذاری گفت: نقش سرمایه گذاری های خارجی در رشد و توسعه استان بسیار مهم و تاثیر گذار است در این خصوص لازم است حمایت های لازم از جذب سرمایه گذاری های خارجی صورت بگیرد .

فرخی با اشاره به اینکه برای حمایت از سرمایه گذاری های خارجی می توان یکسری از پیگیری ها را به صورت استانی داشته باشیم اظهار کرد: در همین راستا لازم است به منظور بهره برداری مناسب از سرمایه گذاری های خارجی از هر شرایطی برای صیانت از سرمایه استفاده کنیم.

 معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: می توان با تشکیل کمیته های تخصصی به این سمت برویم که سرمایه گذاری های خارجی بیشتر حمایت کنیم.

فرخی با تاکید بر اینکه در مجموع 50 طرح مصوب سرمایه گذاری خارجی در استان مرکزی داریم افزود: مجموع سرمایه این طرح ها بالغ بر یک میلیارد و 650 میلیون دلار است.

وی با بیان اینکه بیشترین میزان سرمایه گذاری خارجی صورت گرفته در استان مربوط به سال گذشته است بیان کرد: سال گذشته 650 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در استان مصوب شده است.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: بر اساس بررسی های که صورت گرفته استان مرکزی رتبه چهارم کشور را در تعداد و حجم سرمایه گذاری خارجی را در کشور دارد.

انتهای پیام/

captcha