ورزش‌های مناسب برای درمان انحنای ستون مهره + تصاویر اعتراض نمایندگان مردم به آزمایشگاه‌های بیولوژیکی مخفی آمریکا در افغانستان اگر قیام امام حسین(ع) نبود، انحرافات مشروعیت پیدا می‌کرد/ در برابر دشمنان از اقدام خداپسندانه امام حسین(ع) سرمشق بگیریم انتصاب سیف به عنوان مشاور رئیس جمهور غیرمنطقی بود! احتمال عقب‌نشینی آمریکا از طرح «هیلی» درباره ایران خودرویی با دوربین به جای آینه بغل به بازار می آید +عکس منشا در یک قدمی طارمی/ رکوردشکنی تیم برانکو در آزادی هزینه سفر دو میلیون دلاری رئیس‌جمهور به نیویورک در این وضعیت اقتصادی جای نقد و بررسی دارد امام حسین(ع)؛ تجلی جمال و جلال الهی/ وصول به لقب ثارالله به واسطه مقام رضا استپ وی یک میلیون تومان ارزان شد +جدول
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۲
کد خبر: 41314
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
معاون استاندار مرکزی اعلام کرد

مرکزی؛ چهارمین استان کشور در جذب سرمایه گذاری خارجی

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: استان مرکزی بر اساس تعداد و حجم سرمایه گذاری خارجی در رتبه چهارم کشور قرار دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سعيد فرخي معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداری مرکزی روز چهارشنبه در جلسه مركز خدمات سرمايه گذاري استان مركزي با اشاره به اهمیت جذب سرمایه گذاری گفت: نقش سرمایه گذاری های خارجی در رشد و توسعه استان بسیار مهم و تاثیر گذار است در این خصوص لازم است حمایت های لازم از جذب سرمایه گذاری های خارجی صورت بگیرد .

فرخی با اشاره به اینکه برای حمایت از سرمایه گذاری های خارجی می توان یکسری از پیگیری ها را به صورت استانی داشته باشیم اظهار کرد: در همین راستا لازم است به منظور بهره برداری مناسب از سرمایه گذاری های خارجی از هر شرایطی برای صیانت از سرمایه استفاده کنیم.

 معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: می توان با تشکیل کمیته های تخصصی به این سمت برویم که سرمایه گذاری های خارجی بیشتر حمایت کنیم.

فرخی با تاکید بر اینکه در مجموع 50 طرح مصوب سرمایه گذاری خارجی در استان مرکزی داریم افزود: مجموع سرمایه این طرح ها بالغ بر یک میلیارد و 650 میلیون دلار است.

وی با بیان اینکه بیشترین میزان سرمایه گذاری خارجی صورت گرفته در استان مربوط به سال گذشته است بیان کرد: سال گذشته 650 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در استان مصوب شده است.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: بر اساس بررسی های که صورت گرفته استان مرکزی رتبه چهارم کشور را در تعداد و حجم سرمایه گذاری خارجی را در کشور دارد.

انتهای پیام/

captcha