ورزش‌های مناسب برای درمان انحنای ستون مهره + تصاویر اعتراض نمایندگان مردم به آزمایشگاه‌های بیولوژیکی مخفی آمریکا در افغانستان اگر قیام امام حسین(ع) نبود، انحرافات مشروعیت پیدا می‌کرد/ در برابر دشمنان از اقدام خداپسندانه امام حسین(ع) سرمشق بگیریم انتصاب سیف به عنوان مشاور رئیس جمهور غیرمنطقی بود! احتمال عقب‌نشینی آمریکا از طرح «هیلی» درباره ایران خودرویی با دوربین به جای آینه بغل به بازار می آید +عکس منشا در یک قدمی طارمی/ رکوردشکنی تیم برانکو در آزادی هزینه سفر دو میلیون دلاری رئیس‌جمهور به نیویورک در این وضعیت اقتصادی جای نقد و بررسی دارد امام حسین(ع)؛ تجلی جمال و جلال الهی/ وصول به لقب ثارالله به واسطه مقام رضا استپ وی یک میلیون تومان ارزان شد +جدول
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۹
کد خبر: 41313
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
فرمانده انتظامی شازند خبر داد

کشف محموله میلیاردی فیلتر و رادیاتور های قاچاق در شازند

فرمانده انتظامی شهرستان شازند از کشف یک محموله فیلتر و رادیاتور های قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در شهرستان شازند خبر داد.

سرهنگ محمد عقیل سلگی فرمانده انتظامی شهرستان شازند در گفتگو با  دیار آفتاب؛ گفت: به منظور حمایت از تولیدات داخلی و مبارزه هدفمند با پدیده شوم قاچاق، هرگونه محموله قاچاق توقیف و کالای آن ضبط می‌شود.

سلگی اظهار کرد: در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مأموران انتظامی شهرستان، از تردد یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق در یکی از محورهای ارتباطی مطلع شدند که این خودرو در تمهیدات اجرایی پلیس، در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان شناسایی و متوقف شد.

وی بیان کرد: در بازرسی انجام شده از این خودرو، محوله فیلتر و رادیاتور های قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شازند خاطرنشان کرد: راننده کامیون مورد نظر بازداشت و پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/

captcha