برگزاری۸۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته بسیج در شازند/برگزاری همایش شکوه اقتدار با حضور بسیجیان آمارهای کاغذی منجر به توسعه نمی‌شود/توسعه نتیجه بالفعل شدن پتانسیل‌های بالقوه است مسابقات انتخابی المپیاد استعدادیابی بدمینتون استان مرکزی/راه‌یابی 6 ورزشکار به مسابقات المپیاد استعدادیابی کشور اراک قهرمان مسابقات قهرمانی بوکس استان مرکزی شد قوانین عجیبی که باورتان نمی شود واقعی باشند از فروپاشیدن کابینه رژیم صهیونیستی تا سوئیفیت اروپایی تقریباً هیچ دار و دسته پرتغالی‌ها/بدرقه در انزوا/ناسزاگویی و حمله به خبرنگار! درخواست از دادستان کشور برای ورود به ماجرای ادعای ظریف درباره پولشویی آثار و برکات امام مهدی (عج) در زمان غیبت دولت روزانه ۷۰۴.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان خرج جاری دارد +نمودار
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸
کد خبر: 41313
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
فرمانده انتظامی شازند خبر داد

کشف محموله میلیاردی فیلتر و رادیاتور های قاچاق در شازند

فرمانده انتظامی شهرستان شازند از کشف یک محموله فیلتر و رادیاتور های قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در شهرستان شازند خبر داد.

سرهنگ محمد عقیل سلگی فرمانده انتظامی شهرستان شازند در گفتگو با  دیار آفتاب؛ گفت: به منظور حمایت از تولیدات داخلی و مبارزه هدفمند با پدیده شوم قاچاق، هرگونه محموله قاچاق توقیف و کالای آن ضبط می‌شود.

سلگی اظهار کرد: در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مأموران انتظامی شهرستان، از تردد یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق در یکی از محورهای ارتباطی مطلع شدند که این خودرو در تمهیدات اجرایی پلیس، در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان شناسایی و متوقف شد.

وی بیان کرد: در بازرسی انجام شده از این خودرو، محوله فیلتر و رادیاتور های قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شازند خاطرنشان کرد: راننده کامیون مورد نظر بازداشت و پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/

captcha