گفتگو با همرزمان شهيد؛ زین‌الدین فرمانده بحران ها مدیرعامل خارج از ایران؛ کارگران دنبال نان نسیه! مردم شماره کارت و رمز دوم خود را به 5000499 ندهند زندگی در روستا‌های الیگودرز/تصاویر بزرگترین عامل پولشویی در کشور پیدا شد! قیمت سکه و قیمت طلا امروز ۲۷ آبان آخرین وضعیت پرونده‌های حسین فریدون، مهدی جهانگیری و جواد لاریجانی شمار مفقودین آتش‌سوزی کالیفرنیا به ۱۲۷۶ نفر رسید تبلیغات: از تصویر تا واقعیت فقط از بهترین فدراسیون آسیا انتظار می‌رفت بدون بازی جام بدهد!
یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۱
کد خبر: 41312
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸

حضور هندبالیست استان مرکزی در اردوی تیم ملی 

ورزشکار استان مرکزی در هفتمین اردوی آمادگی تیم ملی هندبال جوانان حضور دارد.rnrn

به گزارش دیار آفتاب؛ هفتمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی جوانان جهت حضور پرقدرت در شانزدهمین دوره مسابقات آسیایی 2018 عمان در تهران در حال برگزاری است.

در این مرحله از اردوی تیم ملی 18 ورزشکار از استان های مختلف حضور دارد که از استان مرکزی هم مهدی میرزایی در اردوی تیم ملی حضور دارد.

هفتمین اردوی تیم ملی جوانان جهت حضور پرقدرت در شانزدهمین دوره مسابقات آسیایی 2018 عمان (انتخابی جهانی2019) از تاریخ 17 تیرماه آغاز و تا 22 تیر ماه در تهران ادامه دارد.

مسابقات آسیایی با حضور 16 تیم در چهار گروه چهارتیمی از 23 تیرماه در کشور عمان برگزار می شود که سه تیم برتر این مسابقات جواز حضور در مسابقات جهانی اسپانیا را در سال2019 کسب خواهند کرد.

انتهای پیام/

captcha