ورزش‌های مناسب برای درمان انحنای ستون مهره + تصاویر اعتراض نمایندگان مردم به آزمایشگاه‌های بیولوژیکی مخفی آمریکا در افغانستان اگر قیام امام حسین(ع) نبود، انحرافات مشروعیت پیدا می‌کرد/ در برابر دشمنان از اقدام خداپسندانه امام حسین(ع) سرمشق بگیریم انتصاب سیف به عنوان مشاور رئیس جمهور غیرمنطقی بود! احتمال عقب‌نشینی آمریکا از طرح «هیلی» درباره ایران خودرویی با دوربین به جای آینه بغل به بازار می آید +عکس منشا در یک قدمی طارمی/ رکوردشکنی تیم برانکو در آزادی هزینه سفر دو میلیون دلاری رئیس‌جمهور به نیویورک در این وضعیت اقتصادی جای نقد و بررسی دارد امام حسین(ع)؛ تجلی جمال و جلال الهی/ وصول به لقب ثارالله به واسطه مقام رضا استپ وی یک میلیون تومان ارزان شد +جدول
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۱
کد خبر: 41312
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸

حضور هندبالیست استان مرکزی در اردوی تیم ملی 

ورزشکار استان مرکزی در هفتمین اردوی آمادگی تیم ملی هندبال جوانان حضور دارد.rnrn

به گزارش دیار آفتاب؛ هفتمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی جوانان جهت حضور پرقدرت در شانزدهمین دوره مسابقات آسیایی 2018 عمان در تهران در حال برگزاری است.

در این مرحله از اردوی تیم ملی 18 ورزشکار از استان های مختلف حضور دارد که از استان مرکزی هم مهدی میرزایی در اردوی تیم ملی حضور دارد.

هفتمین اردوی تیم ملی جوانان جهت حضور پرقدرت در شانزدهمین دوره مسابقات آسیایی 2018 عمان (انتخابی جهانی2019) از تاریخ 17 تیرماه آغاز و تا 22 تیر ماه در تهران ادامه دارد.

مسابقات آسیایی با حضور 16 تیم در چهار گروه چهارتیمی از 23 تیرماه در کشور عمان برگزار می شود که سه تیم برتر این مسابقات جواز حضور در مسابقات جهانی اسپانیا را در سال2019 کسب خواهند کرد.

انتهای پیام/

captcha