تجمع بزرگ «حافظان حریم خانواده» در اراک به روایت تصویر دستگاه‌های فرهنگی الگوهای مناسبی برای حجاب ارائه نکرده‌اند من به حجابم ایمان دارم/پیشرفت کشور در گرو توجه به نخبگان است دولت باید توانا و کارآمد باشد/ با متخلفان در هر سطحی که هستند برخورد شود پیشگیری و توانمندسازی دو اصل مهم در فعالیت های بهزیستی است كاروان خدام بارگاه ملكوتي امام رضا (ع) وارد ساوه شد 13 رأس گوسفند در برخورد قطار در محور اراک - ملایر با گله تلف شد غرق شدن جوان 23 ساله ساوه ای در استخر آب دمای هوا استان مرکزی گرمتر می شود انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری اراک با بانک مسکن
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۵
کد خبر: 41312
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸

حضور هندبالیست استان مرکزی در اردوی تیم ملی 

ورزشکار استان مرکزی در هفتمین اردوی آمادگی تیم ملی هندبال جوانان حضور دارد.rnrn

به گزارش دیار آفتاب؛ هفتمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی جوانان جهت حضور پرقدرت در شانزدهمین دوره مسابقات آسیایی 2018 عمان در تهران در حال برگزاری است.

در این مرحله از اردوی تیم ملی 18 ورزشکار از استان های مختلف حضور دارد که از استان مرکزی هم مهدی میرزایی در اردوی تیم ملی حضور دارد.

هفتمین اردوی تیم ملی جوانان جهت حضور پرقدرت در شانزدهمین دوره مسابقات آسیایی 2018 عمان (انتخابی جهانی2019) از تاریخ 17 تیرماه آغاز و تا 22 تیر ماه در تهران ادامه دارد.

مسابقات آسیایی با حضور 16 تیم در چهار گروه چهارتیمی از 23 تیرماه در کشور عمان برگزار می شود که سه تیم برتر این مسابقات جواز حضور در مسابقات جهانی اسپانیا را در سال2019 کسب خواهند کرد.

انتهای پیام/

captcha