تکرار رأی‌گیری دربارهCFT به دلیل ترجمه غلط متن/وزیر امور خارجه باید بازخواست شود بازديد استاندار مركزي از شركت صنايع لبني اراك+تصاویر برگزاری۸۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته بسیج در شازند/برگزاری همایش شکوه اقتدار با حضور بسیجیان آمارهای کاغذی منجر به توسعه نمی‌شود/توسعه نتیجه بالفعل شدن پتانسیل‌های بالقوه است مسابقات انتخابی المپیاد استعدادیابی بدمینتون استان مرکزی/راه‌یابی 6 ورزشکار به مسابقات المپیاد استعدادیابی کشور اراک قهرمان مسابقات قهرمانی بوکس استان مرکزی شد قوانین عجیبی که باورتان نمی شود واقعی باشند از فروپاشیدن کابینه رژیم صهیونیستی تا سوئیفیت اروپایی تقریباً هیچ دار و دسته پرتغالی‌ها/بدرقه در انزوا/ناسزاگویی و حمله به خبرنگار! درخواست از دادستان کشور برای ورود به ماجرای ادعای ظریف درباره پولشویی
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
کد خبر: 41310
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی خبر داد:

ابلاغ 145 میلیارد ریال اعتبار برای مشاغل خانگی استان مرکزی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: در سال جاری 145 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه برای بخش مشاغل خانگی استان ابلاغ شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمدتقی آبایی هزاوه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی روز چهارشنبه در جلسه كميته منتخب كارگروه تخصصي اشتغال استان مرکزی گفت: در راستای اجرای قانون ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی و در جهت توسعه مشاغل در استان، مبلغ 145 میلیارد ریال تسهیلات ابلاغ شده است.

آبایی با اشاره به اینکه این تسهیلات در استان توسط بانک های ملی، تجارت و صادرات پرداخت خواهد شد اظهار کرد: سهم بانک ملی از این تسهیلات 62 میلیارد ریال، بانک صادرات 40 میلیارد ریال و بانک تجارت 43 میلیارد ریال است.

وی با اشاره به اینکه 303 عنوان شغل در گرایش های مختلف مشاغل خانگی در استان مرکزی وجود دارد بیان کرد: این تسهیلات به متقاضیانی که در زمینه کارآفرینی و طرح های پشتیبان و همچنین افراد مستقل که طرح هایشان همسو و منطبق با ظرفیت های استان و اولویت های اشتغال بوده و مورد تایید دستگاه های ذیربط باشد و نیز توجیه اقتصادی و فنی لازم را داشته باشند، پرداخت خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: متقاضیان تسهیلات مشاغل خانگی این استان می توانند برای ثبت نام به سامانه مشاغل خانگی به آدرس www.mashaghelkhanegi.ir مراجعه کنند.

97 درصد اعتبارات اشتغال روستایی استان مرکزی منجر به انعقاد قرار داد شده است

آبایی به تسهیلات اشتغال روستایی استان هم اشاره ای کرد و گفت: 102 میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد اشتغال روستایی استان در نظر گرفته شده بود که تا به امروز 97 درصد از این اعتبارات در بانک های عامل منجر به انعقاد قرار داد شده است.

انتهای پیام /

captcha