واکسیناسیون تب برفکی در روستای سید حسن الهایی/تصاویر بازار خنزر پنزر فروشی در اراک/تصاویر وحید جلیلی: فیلم «متری شش و نیم» به معنــای واقعی کلمه درخشان بود/جشنواره فیلم فجر امسال، بهترین یا یکی از بهترین جشنواره های ۲۰ سال اخیر کشور بود حراج باورنکردنی خودروسازها 30 دقیقه ای تمام شد / معادله حاشیه بازار، بازی دوسر برد برای دلال ها و خودروسازها! + تصاویر موافقین و مخالفین نظام مخاطب بیانیه گام دوم انقلاب/ چالش های انقلاب اسلامی با نظام سلطه پایانی ندارد/ جوانان معتقد بار اصلی ساخت دولت اسلامی را بر عهده گیرند همه اقشار مخاطب پیام رهبر معظم انقلاب هستند/ثمره گام دوم انقلاب شکوفایی نظام است انتشار اسنادی از اصالت نامه امام درباره آیت‌الله منتظری و نهضت آزادی برای اولین بار + عکس محاکمه حسین فریدون آغاز شد لزوم رفع تفکرطاغوتی مدیران/بایددست ویژه‌خواران ازانقلاب کوتاه شود حضرت ام‌البنین (س) را باید مادر کربلا و تاریخ نامید
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۶
کد خبر: 41310
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی خبر داد:

ابلاغ 145 میلیارد ریال اعتبار برای مشاغل خانگی استان مرکزی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: در سال جاری 145 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه برای بخش مشاغل خانگی استان ابلاغ شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمدتقی آبایی هزاوه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی روز چهارشنبه در جلسه كميته منتخب كارگروه تخصصي اشتغال استان مرکزی گفت: در راستای اجرای قانون ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی و در جهت توسعه مشاغل در استان، مبلغ 145 میلیارد ریال تسهیلات ابلاغ شده است.

آبایی با اشاره به اینکه این تسهیلات در استان توسط بانک های ملی، تجارت و صادرات پرداخت خواهد شد اظهار کرد: سهم بانک ملی از این تسهیلات 62 میلیارد ریال، بانک صادرات 40 میلیارد ریال و بانک تجارت 43 میلیارد ریال است.

وی با اشاره به اینکه 303 عنوان شغل در گرایش های مختلف مشاغل خانگی در استان مرکزی وجود دارد بیان کرد: این تسهیلات به متقاضیانی که در زمینه کارآفرینی و طرح های پشتیبان و همچنین افراد مستقل که طرح هایشان همسو و منطبق با ظرفیت های استان و اولویت های اشتغال بوده و مورد تایید دستگاه های ذیربط باشد و نیز توجیه اقتصادی و فنی لازم را داشته باشند، پرداخت خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: متقاضیان تسهیلات مشاغل خانگی این استان می توانند برای ثبت نام به سامانه مشاغل خانگی به آدرس www.mashaghelkhanegi.ir مراجعه کنند.

97 درصد اعتبارات اشتغال روستایی استان مرکزی منجر به انعقاد قرار داد شده است

آبایی به تسهیلات اشتغال روستایی استان هم اشاره ای کرد و گفت: 102 میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد اشتغال روستایی استان در نظر گرفته شده بود که تا به امروز 97 درصد از این اعتبارات در بانک های عامل منجر به انعقاد قرار داد شده است.

انتهای پیام /

captcha