تجمع بزرگ «حافظان حریم خانواده» در اراک به روایت تصویر دستگاه‌های فرهنگی الگوهای مناسبی برای حجاب ارائه نکرده‌اند من به حجابم ایمان دارم/پیشرفت کشور در گرو توجه به نخبگان است دولت باید توانا و کارآمد باشد/ با متخلفان در هر سطحی که هستند برخورد شود پیشگیری و توانمندسازی دو اصل مهم در فعالیت های بهزیستی است كاروان خدام بارگاه ملكوتي امام رضا (ع) وارد ساوه شد 13 رأس گوسفند در برخورد قطار در محور اراک - ملایر با گله تلف شد غرق شدن جوان 23 ساله ساوه ای در استخر آب دمای هوا استان مرکزی گرمتر می شود انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری اراک با بانک مسکن
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۰
کد خبر: 41296
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۶
معاون عمرانی استانداری مرکزی:

پلی کلینیک تخصصی تأمین اجتماعی در اراک احداث می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی گفت: عملیات اجرایی پلی کلینیک تخصصی تامین اجتماعی اراک با همکاری و تعامل شهرداری اراک تا پایان سالجاری آغاز شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ مهدی زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی، روز سه شنبه در جلسه پیگیری مطالبات مدیریت درمان تامین اجتماعی از شهرداری اراک با اشاره به اینکه اراک شهر کارگری است گفت: رقم بالایی از جمعیت شهر اراک به جامعه کارگری اختصاص دارد و اغلب جمعیت این شهر به نحوی با تامین اجتماعی مرتبط هستند .

زندیه وکیلی اظهار کرد: تلاش در جهت ارتقاء سطح بهداشت و درمان شهروندان اراکی باید با جدیت توسط همه دستگاه های مرتبط  پیگیری و عملیاتی گردد.

وی از اجرای طرح بزرگ فرهنگی، ورزشی و درمانی تامین اجتماعی در اراک خبر داد و گفت: در این طرح مجموعه های مختلفی از جمله احداث پلی کلینیک تخصصی و مکان های برای ورزش و سرگرمی در نظر گرفته شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی، بیان کرد: با توجه به اینکه طرح بزرگ فرهنگی ، ورزشی و درمانی تامین اجتماعی  در کنار منطقه گردشگری گردو قرار دارد اقدامات لازم جهت هماهنگی این طرح با طرح منطقه نمونه گردشگری دره گردو صورت گرفته است.

زندیه وکیلی به موضوع مطالبات مدیریت درمان تامین اجتماعی استان از شهرداری اراک هم اشاره کرد و گفت: مقرر شد با تامین اعتبارات لازم، عملیات اجرایی پلی کلینیک تخصصی بیمارستان امام خمینی(ره) واقع در ابتدای منطقه نمونه گردشگری گردو با همکاری و تعامل شهرداری اراک تا پایان سالجاری آغاز شود.

انتهای پیام/

captcha