ورزش‌های مناسب برای درمان انحنای ستون مهره + تصاویر اعتراض نمایندگان مردم به آزمایشگاه‌های بیولوژیکی مخفی آمریکا در افغانستان اگر قیام امام حسین(ع) نبود، انحرافات مشروعیت پیدا می‌کرد/ در برابر دشمنان از اقدام خداپسندانه امام حسین(ع) سرمشق بگیریم انتصاب سیف به عنوان مشاور رئیس جمهور غیرمنطقی بود! احتمال عقب‌نشینی آمریکا از طرح «هیلی» درباره ایران خودرویی با دوربین به جای آینه بغل به بازار می آید +عکس منشا در یک قدمی طارمی/ رکوردشکنی تیم برانکو در آزادی هزینه سفر دو میلیون دلاری رئیس‌جمهور به نیویورک در این وضعیت اقتصادی جای نقد و بررسی دارد امام حسین(ع)؛ تجلی جمال و جلال الهی/ وصول به لقب ثارالله به واسطه مقام رضا استپ وی یک میلیون تومان ارزان شد +جدول
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۵:۵۱
کد خبر: 41296
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۶
معاون عمرانی استانداری مرکزی:

پلی کلینیک تخصصی تأمین اجتماعی در اراک احداث می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی گفت: عملیات اجرایی پلی کلینیک تخصصی تامین اجتماعی اراک با همکاری و تعامل شهرداری اراک تا پایان سالجاری آغاز شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ مهدی زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی، روز سه شنبه در جلسه پیگیری مطالبات مدیریت درمان تامین اجتماعی از شهرداری اراک با اشاره به اینکه اراک شهر کارگری است گفت: رقم بالایی از جمعیت شهر اراک به جامعه کارگری اختصاص دارد و اغلب جمعیت این شهر به نحوی با تامین اجتماعی مرتبط هستند .

زندیه وکیلی اظهار کرد: تلاش در جهت ارتقاء سطح بهداشت و درمان شهروندان اراکی باید با جدیت توسط همه دستگاه های مرتبط  پیگیری و عملیاتی گردد.

وی از اجرای طرح بزرگ فرهنگی، ورزشی و درمانی تامین اجتماعی در اراک خبر داد و گفت: در این طرح مجموعه های مختلفی از جمله احداث پلی کلینیک تخصصی و مکان های برای ورزش و سرگرمی در نظر گرفته شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی، بیان کرد: با توجه به اینکه طرح بزرگ فرهنگی ، ورزشی و درمانی تامین اجتماعی  در کنار منطقه گردشگری گردو قرار دارد اقدامات لازم جهت هماهنگی این طرح با طرح منطقه نمونه گردشگری دره گردو صورت گرفته است.

زندیه وکیلی به موضوع مطالبات مدیریت درمان تامین اجتماعی استان از شهرداری اراک هم اشاره کرد و گفت: مقرر شد با تامین اعتبارات لازم، عملیات اجرایی پلی کلینیک تخصصی بیمارستان امام خمینی(ره) واقع در ابتدای منطقه نمونه گردشگری گردو با همکاری و تعامل شهرداری اراک تا پایان سالجاری آغاز شود.

انتهای پیام/

captcha