واکسیناسیون تب برفکی در روستای سید حسن الهایی/تصاویر بازار خنزر پنزر فروشی در اراک/تصاویر وحید جلیلی: فیلم «متری شش و نیم» به معنــای واقعی کلمه درخشان بود/جشنواره فیلم فجر امسال، بهترین یا یکی از بهترین جشنواره های ۲۰ سال اخیر کشور بود حراج باورنکردنی خودروسازها 30 دقیقه ای تمام شد / معادله حاشیه بازار، بازی دوسر برد برای دلال ها و خودروسازها! + تصاویر موافقین و مخالفین نظام مخاطب بیانیه گام دوم انقلاب/ چالش های انقلاب اسلامی با نظام سلطه پایانی ندارد/ جوانان معتقد بار اصلی ساخت دولت اسلامی را بر عهده گیرند همه اقشار مخاطب پیام رهبر معظم انقلاب هستند/ثمره گام دوم انقلاب شکوفایی نظام است انتشار اسنادی از اصالت نامه امام درباره آیت‌الله منتظری و نهضت آزادی برای اولین بار + عکس محاکمه حسین فریدون آغاز شد لزوم رفع تفکرطاغوتی مدیران/بایددست ویژه‌خواران ازانقلاب کوتاه شود حضرت ام‌البنین (س) را باید مادر کربلا و تاریخ نامید
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۲
کد خبر: 41229
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۹
مسیر لواسان تا تهران مانع تغییر ساعت کاری وزارت راه شد؛

دهن کجی وزیر راه به مصوبه هیات وزیران/ ساعت کاری وزارتخانه آخوندی؛ 8 تا 16!

گویا مانع اصلی عدم تغییر ساعت کاری وزات راه، مسیر محل سکونت عباس آخوندی به عنوان وزیر راه تا محل کار است. چراکه آخوندی برای رسیدن به محل کار از لواسان تا تهران شاید مجبور باشد از 4 صبح بیدار شده تا بتواند ساعت 6 صبح به این وزارتخانه برسد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روزهای پایانی هفته گذشته بود که خبر رسید با توجه به آخرین مصوبه هیات وزیران تصمیم گیری درباره تغییر ساعت کار ادارات در استان‌ها به استانداران واگذار شده که بر همین اساس ساعت کار ادارات شامل دستگاه‌های دولتی، بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر موسسات عمومی غیر دولتی به استثنای مراکز خدمات رسان در تهران از ساعت 6 تا 14 تعیین شد.

این ساعت کاری جدید در شرایطی به همه وزارتخانه ها، سازمان ها و مجموعه های دولتی ابلاغ شده که خبر می رسد وزارت راه گویا خود را از این غائله مستثنی دانسته و به کارمندان این وزارتخانه اعلام شده که ساعت کاری طبق همان روال قبل خواهد بود.

با این شرایط ساعت کاری وزارتخانه راه و شهرسازی در شرایطی از 8 تا 16 خواهد بود که حتی زیرمجموعه های این وزارتخانه نیز طبق ساعت کاری جدید اعلام شده فعالیت خواهند کرد.

در این باره البته گویا مانع اصلی عدم تغییر ساعت کاری وزات راه، مسیر محل سکونت عباس آخوندی به عنوان وزیر راه تا محل کار است. چراکه آخوندی برای رسیدن به محل کار از لواسان تا تهران شاید مجبور باشد از 4 صبح بیدار شده تا بتواند ساعت 6 صبح به این وزارتخانه برسد.

captcha