گفتگو با همرزمان شهيد؛ زین‌الدین فرمانده بحران ها مدیرعامل خارج از ایران؛ کارگران دنبال نان نسیه! مردم شماره کارت و رمز دوم خود را به 5000499 ندهند زندگی در روستا‌های الیگودرز/تصاویر بزرگترین عامل پولشویی در کشور پیدا شد! قیمت سکه و قیمت طلا امروز ۲۷ آبان آخرین وضعیت پرونده‌های حسین فریدون، مهدی جهانگیری و جواد لاریجانی شمار مفقودین آتش‌سوزی کالیفرنیا به ۱۲۷۶ نفر رسید تبلیغات: از تصویر تا واقعیت فقط از بهترین فدراسیون آسیا انتظار می‌رفت بدون بازی جام بدهد!
یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۰
کد خبر: 41229
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۹
مسیر لواسان تا تهران مانع تغییر ساعت کاری وزارت راه شد؛

دهن کجی وزیر راه به مصوبه هیات وزیران/ ساعت کاری وزارتخانه آخوندی؛ 8 تا 16!

گویا مانع اصلی عدم تغییر ساعت کاری وزات راه، مسیر محل سکونت عباس آخوندی به عنوان وزیر راه تا محل کار است. چراکه آخوندی برای رسیدن به محل کار از لواسان تا تهران شاید مجبور باشد از 4 صبح بیدار شده تا بتواند ساعت 6 صبح به این وزارتخانه برسد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روزهای پایانی هفته گذشته بود که خبر رسید با توجه به آخرین مصوبه هیات وزیران تصمیم گیری درباره تغییر ساعت کار ادارات در استان‌ها به استانداران واگذار شده که بر همین اساس ساعت کار ادارات شامل دستگاه‌های دولتی، بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر موسسات عمومی غیر دولتی به استثنای مراکز خدمات رسان در تهران از ساعت 6 تا 14 تعیین شد.

این ساعت کاری جدید در شرایطی به همه وزارتخانه ها، سازمان ها و مجموعه های دولتی ابلاغ شده که خبر می رسد وزارت راه گویا خود را از این غائله مستثنی دانسته و به کارمندان این وزارتخانه اعلام شده که ساعت کاری طبق همان روال قبل خواهد بود.

با این شرایط ساعت کاری وزارتخانه راه و شهرسازی در شرایطی از 8 تا 16 خواهد بود که حتی زیرمجموعه های این وزارتخانه نیز طبق ساعت کاری جدید اعلام شده فعالیت خواهند کرد.

در این باره البته گویا مانع اصلی عدم تغییر ساعت کاری وزات راه، مسیر محل سکونت عباس آخوندی به عنوان وزیر راه تا محل کار است. چراکه آخوندی برای رسیدن به محل کار از لواسان تا تهران شاید مجبور باشد از 4 صبح بیدار شده تا بتواند ساعت 6 صبح به این وزارتخانه برسد.

captcha