ورزش‌های مناسب برای درمان انحنای ستون مهره + تصاویر اعتراض نمایندگان مردم به آزمایشگاه‌های بیولوژیکی مخفی آمریکا در افغانستان اگر قیام امام حسین(ع) نبود، انحرافات مشروعیت پیدا می‌کرد/ در برابر دشمنان از اقدام خداپسندانه امام حسین(ع) سرمشق بگیریم انتصاب سیف به عنوان مشاور رئیس جمهور غیرمنطقی بود! احتمال عقب‌نشینی آمریکا از طرح «هیلی» درباره ایران خودرویی با دوربین به جای آینه بغل به بازار می آید +عکس منشا در یک قدمی طارمی/ رکوردشکنی تیم برانکو در آزادی هزینه سفر دو میلیون دلاری رئیس‌جمهور به نیویورک در این وضعیت اقتصادی جای نقد و بررسی دارد امام حسین(ع)؛ تجلی جمال و جلال الهی/ وصول به لقب ثارالله به واسطه مقام رضا استپ وی یک میلیون تومان ارزان شد +جدول
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۷
کد خبر: 41229
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۹
مسیر لواسان تا تهران مانع تغییر ساعت کاری وزارت راه شد؛

دهن کجی وزیر راه به مصوبه هیات وزیران/ ساعت کاری وزارتخانه آخوندی؛ 8 تا 16!

گویا مانع اصلی عدم تغییر ساعت کاری وزات راه، مسیر محل سکونت عباس آخوندی به عنوان وزیر راه تا محل کار است. چراکه آخوندی برای رسیدن به محل کار از لواسان تا تهران شاید مجبور باشد از 4 صبح بیدار شده تا بتواند ساعت 6 صبح به این وزارتخانه برسد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روزهای پایانی هفته گذشته بود که خبر رسید با توجه به آخرین مصوبه هیات وزیران تصمیم گیری درباره تغییر ساعت کار ادارات در استان‌ها به استانداران واگذار شده که بر همین اساس ساعت کار ادارات شامل دستگاه‌های دولتی، بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر موسسات عمومی غیر دولتی به استثنای مراکز خدمات رسان در تهران از ساعت 6 تا 14 تعیین شد.

این ساعت کاری جدید در شرایطی به همه وزارتخانه ها، سازمان ها و مجموعه های دولتی ابلاغ شده که خبر می رسد وزارت راه گویا خود را از این غائله مستثنی دانسته و به کارمندان این وزارتخانه اعلام شده که ساعت کاری طبق همان روال قبل خواهد بود.

با این شرایط ساعت کاری وزارتخانه راه و شهرسازی در شرایطی از 8 تا 16 خواهد بود که حتی زیرمجموعه های این وزارتخانه نیز طبق ساعت کاری جدید اعلام شده فعالیت خواهند کرد.

در این باره البته گویا مانع اصلی عدم تغییر ساعت کاری وزات راه، مسیر محل سکونت عباس آخوندی به عنوان وزیر راه تا محل کار است. چراکه آخوندی برای رسیدن به محل کار از لواسان تا تهران شاید مجبور باشد از 4 صبح بیدار شده تا بتواند ساعت 6 صبح به این وزارتخانه برسد.

captcha