فراهم شدن امکان فروش 30 درصد سهام عدالت/ ارزش روز سهام عدالت 15 میلیون تومان انصراف رسمی استقلال از سفر به جم/تعداد کرونایی‌های تیم مجیدی به 13 نفر رسید ممنوعیت ارائه خدمات به افراد فاقد ماسک از فردا شناسایی 110 مورد جدید مبتلا به کروناویروس در 48 ساعت گذشته اصلاح ساختار مدیریت شهری کشور یک ضرورت است مطرح کردن قاچاق دام سرپوشی برای گرانی گوشت/ برخی مسؤولان آدرس غلط می‌دهند جزئیات ثبت‌نام غیرحضوری ترم تابستان پیام نوری‌ها اعلام شد / آغاز برگزاری امتحانات پایان‌ترم تابستان از ۲۶ مردادماه شناسایی 40 منطقه حاشیه‌نشین در اراک و ساوه/اوقاف با استفاده از ظرفیت وقفی به مسائل اجتماعی ورود می‌کند طرح جدید مجلس برای تعویق در برگزاری کنکور ۹۹ شورای شهر اراک در دوره پنجم نمره قبولی نمی گیرد/ کلانشهر اراک در پروژه های عمرانی به شدت عقب است
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۱
کد خبر: 41185
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
آیت‌الله دری نجف‌آبادی در خطبه‌های نماز جمعه اراک؛

التهابات بازار ارز نتیجه سیاست‌های نادرست اقتصادی است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی التهابات بازار ارز را نتیجه سیاست‌های نادرست اقتصادی دانست و گفت: انتظار می رود که دولتمردان بر مصارف ارزی نظارت کنند تا ارز که آبرو و ناموس ما است در اختیار هرکسی قرار نگیرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه شهر اراک در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه اراک با اشاره به مشکلات و نوسات موجود در بازار ارز گفت: دولت می‌بایست زودتر از این برای ساماندهی باراز ارز ورود پیدا می کرد تا مشکلات اقتصادی کشور به این مرحله نرسد.

دری نجف آبادی  با تاکید بر لزوم نظارت و سازماندهی بازار ارز گفت: انتظار می رود که دولتمردان بر مصارف ارزی نظارت کنند تا ارز که آبرو و ناموس ما است در اختیار هرکسی قرار نگیرد.

وی با تاکید بر اینکه دولت باید مدیریت بهتری را بر بازار ارز داشته باشد، ادامه داد: در شرایط فعلی کشور واردات اقلامی همچون خودرو یا اختصاص ارز به سفرهای تفریحی هیچگونه ضرورتی ندارد؛ دستگاه‌های نظارتی باید نظارت داشته باشند تا کالایی که با ارز 4200 تومان خریداری شده با قیمت ارز 8 هزار تومانی به مردم فروخته نشود.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی به اعتراضات اخیر هم اشاره کرد و گفت: متاسفانه عده ای به دنبال این هستند تا با سوء استفاده از شرایط موجود، مشکلاتی را برای مردم استان به وجود آورند که باید مردم هوشیار باشند تا در دام این افراد نیفتند.

منافقین با همدستی آمریکا و اسرائیل به دنبال بهره برداری از مشکلات مردم به نفع خود هستند

دری نجف آبادی با اشاره به اینکه منافقین با همدستی آمریکا و اسرائیل به دنبال بهره برداری از مشکلات مردم به نفع خود هستند، بیان کرد: در این شرایط حساس نباید کاری کنیم که زمینه خوشحالی منافقان فراهم شود.

وی با اشاره به مسئله بحران آبی در کشور گفت: با توجه به کاهش بارندگی ها در کشور و استان، بحران آب جدی است و همه باید در مصرف آب و برق صرفه جویی کنند تا با کمترین مشکل این دوران را سپری کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به مواضع خوب رئیس جمهور در سفر به اتریش در خصوص موضوع صادرات نفت ایران بیان کرد: رئیس جمهور اعلام کرد که اگر ایران نتواند نفت صادر کند، دیگران هم نمی توانند از تنگه هرمز صادرات نفتی داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه آمریکا، اسرائیل و آل سعود با همکاری یکدیگر با هزینه های فراوان به دنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی هستند، ادامه داد: بایستی وحدت و انسجام خود را بیش از گذشته حفظ کنیم و حواسمان باشد که دشمنان علیه ما توطئه‌های فراوانی کرده‌اند.

امام جمعه اراک به پیام سردار سلیمانی به رئیس جمهور هم اشاره ای و خاطرنشان کرد: اقتدار امروز ایران در گرو بهره گیری از نیروهای خدوم و مخلصی همچون سردار سلیمانی ها است که در مواقع حساس اقدامات اساسی را انجام می دهند.

انتهای پیام/

captcha