آیا هاشمی امام را گول زد؟ دیوان محاسبات کشور: دستور جهانگیری مبنی بر عودت پرونده کشت و صنعت از هیات داوری مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج به روز دوم رسید/ وقتی سوژه بازی‌سازی بسیج صهیونیست‌ها را عصبانی کرد شناسایی 247 مبتلا به کرونا در استان مرکزی/تعداد فوتی ها به 492 نفر رسید بهره برداری از ۱۲ پروژه محرومیت زدایی در بخش های روستایی زرندیه اجرای ۱۴۰ پروژه آبرسانی کشاورزی در دستور کار بسیج سازندگی استان مرکزی قرار دارد/بهره برداری از ۲۷۰ پروژه محرومیت زدایی در هفته دفاع مقدس فعالیت های محرومیت زدایی نقطه مقابل با اقدامات و توطئه های دشمنان است توقیف محموله 5 میلیارد ریالی لوازم خانگی قاچاق در استان مرکزی 2کشته و 2 مجروح در سانحه رانندگی محور اراک – توره واگذاری سهام پرسپولیس و استقلال از طریق فرابورس/ وجود ۶۱ هزار اماکن ورزشی در کشور
جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۹
کد خبر: 41185
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
آیت‌الله دری نجف‌آبادی در خطبه‌های نماز جمعه اراک؛

التهابات بازار ارز نتیجه سیاست‌های نادرست اقتصادی است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی التهابات بازار ارز را نتیجه سیاست‌های نادرست اقتصادی دانست و گفت: انتظار می رود که دولتمردان بر مصارف ارزی نظارت کنند تا ارز که آبرو و ناموس ما است در اختیار هرکسی قرار نگیرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه شهر اراک در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه اراک با اشاره به مشکلات و نوسات موجود در بازار ارز گفت: دولت می‌بایست زودتر از این برای ساماندهی باراز ارز ورود پیدا می کرد تا مشکلات اقتصادی کشور به این مرحله نرسد.

دری نجف آبادی  با تاکید بر لزوم نظارت و سازماندهی بازار ارز گفت: انتظار می رود که دولتمردان بر مصارف ارزی نظارت کنند تا ارز که آبرو و ناموس ما است در اختیار هرکسی قرار نگیرد.

وی با تاکید بر اینکه دولت باید مدیریت بهتری را بر بازار ارز داشته باشد، ادامه داد: در شرایط فعلی کشور واردات اقلامی همچون خودرو یا اختصاص ارز به سفرهای تفریحی هیچگونه ضرورتی ندارد؛ دستگاه‌های نظارتی باید نظارت داشته باشند تا کالایی که با ارز 4200 تومان خریداری شده با قیمت ارز 8 هزار تومانی به مردم فروخته نشود.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی به اعتراضات اخیر هم اشاره کرد و گفت: متاسفانه عده ای به دنبال این هستند تا با سوء استفاده از شرایط موجود، مشکلاتی را برای مردم استان به وجود آورند که باید مردم هوشیار باشند تا در دام این افراد نیفتند.

منافقین با همدستی آمریکا و اسرائیل به دنبال بهره برداری از مشکلات مردم به نفع خود هستند

دری نجف آبادی با اشاره به اینکه منافقین با همدستی آمریکا و اسرائیل به دنبال بهره برداری از مشکلات مردم به نفع خود هستند، بیان کرد: در این شرایط حساس نباید کاری کنیم که زمینه خوشحالی منافقان فراهم شود.

وی با اشاره به مسئله بحران آبی در کشور گفت: با توجه به کاهش بارندگی ها در کشور و استان، بحران آب جدی است و همه باید در مصرف آب و برق صرفه جویی کنند تا با کمترین مشکل این دوران را سپری کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به مواضع خوب رئیس جمهور در سفر به اتریش در خصوص موضوع صادرات نفت ایران بیان کرد: رئیس جمهور اعلام کرد که اگر ایران نتواند نفت صادر کند، دیگران هم نمی توانند از تنگه هرمز صادرات نفتی داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه آمریکا، اسرائیل و آل سعود با همکاری یکدیگر با هزینه های فراوان به دنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی هستند، ادامه داد: بایستی وحدت و انسجام خود را بیش از گذشته حفظ کنیم و حواسمان باشد که دشمنان علیه ما توطئه‌های فراوانی کرده‌اند.

امام جمعه اراک به پیام سردار سلیمانی به رئیس جمهور هم اشاره ای و خاطرنشان کرد: اقتدار امروز ایران در گرو بهره گیری از نیروهای خدوم و مخلصی همچون سردار سلیمانی ها است که در مواقع حساس اقدامات اساسی را انجام می دهند.

انتهای پیام/

captcha