بازیگر کار نکند بهتر از این است که آبروی خودش را با کارهای ضعیف ببرد/ همه از بازیگر تا تماشاگر به سمت شبکه نمایش خانگی کشیده شده اند/ شبکه نمایش خانگی خطر بزرگی است کدام تجهیزات آمریکایی و اسرائیلی غنیمت‌گرفته شده توسط سپاه پاسداران رونمایی شدند؟ + تصاویر «اس ۳۰۰» را طوری ارتقا دادیم که روس‌ها باور نمی‌کردند/ ماجرای بازدید هیئت نظامی خارجی از ایران ثبت ۳ شکار پهپادی جدید در کارنامه سپاه/ پهپاد «انگلیسی» هم در کلکسیون سپاه است خواهان جنگ نیستیم/ حمله نظامی به ایران یعنی جنگی تمام‌عیار دلیل مشکلات کنونی هپکو چیست/ سازمان خصوصی‌سازی پاسخ می‌دهد مدافعان برزیلی جنگل ها قربانی جنگل زدایی شبکه های جنایتکار می شوند/ خشونت و ارعاب، تعهدات تغییرات آب و هوایی را به خطر می اندازد سردار حاجی‌زاده: جزء پنج کشور برتر دنیا در حوزه پهپاد هستیم عطوان: باج‌گیری از کشور‌های عربی، تنها مسئله بااهمیت برای ترامپ است/ رئیس‌جمهور آمریکا از ایران می‌ترسد بررسی روند تطهیر متهمان زن؛ از شهلا تا شبنم/ حجاب ریاکارانه از دادگاه‌ها می‌رود؟
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۵
کد خبر: 40809
تاریخ انتشار: ۰۶ تیر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۷
مدیرکل شرکت غله استان خبر داد

خرید 25 هزار تُن گندم از کشاورزان استان مرکزی

مدیرکل شرکت غله استان مرکزی از خرید 25 هزار تُن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان خبر داد.

جواد حسنی، مدیرکل شرکت غله استان مرکزی در گفتگو با  دیار آفتاب؛ با اشاره به اینکه خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان در استان مرکزی از اواخر خرداد ماه آغاز شده است، گفت: خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان از خرداد آغاز و تا شهریور ماه در استان مرکزی ادامه دارد.

حسنی با بیان اینکه در استان مرکزی حدود 30 مرکز خرید در فضای استاندارد برای خرید گندم کشاورزان پیش بینی شده است، اظهار کرد: از آغاز خرید گندم در استان تاکنون حدود 25 هزار تُن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان مرکزی خریداری شده است.

وی با تاکید بر اینکه هم اکنون برداشت گندم در دو شهرستان ساوه و زرندیه در حال انجام است، بیان کرد: هنوز سایر شهرستان ها مشغول برداشت محصول گندم نشده اند.

مدیرکل شرکت غله استان مرکزی قیمت خرید تضمینی گندم کشاورزان را کیلویی 1300 تومان عنوان کرد و گفت: 50 درصد وجه گندم همزمان با ارایه لیست کشاورزان به حساب آنها واریز و 50 درصد دوم هم با وقفه کوتاه مدت واریز خواهد شد.

حسنی با تاکید بر این امسال به دلیل بارش‌های بهاره وضعیت تولید گندم استان خوب است، ادامه داد: پیش بینی می شود تا پایان فصل برداشت 250 هزار تُن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان خریداری شود.

مدیرکل شرکت غله استان مرکزی خاطرنشان کرد: کشاورزان با جدی گرفتن بحث مبارزه با سن زدگی و علف هرز کیفیت گندم را افزایش دهند.

captcha