واکسیناسیون تب برفکی در روستای سید حسن الهایی/تصاویر بازار خنزر پنزر فروشی در اراک/تصاویر وحید جلیلی: فیلم «متری شش و نیم» به معنــای واقعی کلمه درخشان بود/جشنواره فیلم فجر امسال، بهترین یا یکی از بهترین جشنواره های ۲۰ سال اخیر کشور بود حراج باورنکردنی خودروسازها 30 دقیقه ای تمام شد / معادله حاشیه بازار، بازی دوسر برد برای دلال ها و خودروسازها! + تصاویر موافقین و مخالفین نظام مخاطب بیانیه گام دوم انقلاب/ چالش های انقلاب اسلامی با نظام سلطه پایانی ندارد/ جوانان معتقد بار اصلی ساخت دولت اسلامی را بر عهده گیرند همه اقشار مخاطب پیام رهبر معظم انقلاب هستند/ثمره گام دوم انقلاب شکوفایی نظام است انتشار اسنادی از اصالت نامه امام درباره آیت‌الله منتظری و نهضت آزادی برای اولین بار + عکس محاکمه حسین فریدون آغاز شد لزوم رفع تفکرطاغوتی مدیران/بایددست ویژه‌خواران ازانقلاب کوتاه شود حضرت ام‌البنین (س) را باید مادر کربلا و تاریخ نامید
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۷
کد خبر: 40659
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۴
وزیر اسبق اطلاعات:

عده ای به دنبال اصلاحات آمریکایی در کشور هستند ​/باید برای فتنه‌های بزرگ‌تر از فتنه ۸۸ آماده شد

وزیر اسبق اطلاعات ا بیان اینکه عده‌ای به دنبال اصلاحات آمریکایی در کشور هستند و مذاکره با ترامپ را بیان می کنند، گفت: این افراد نفوذی دشمن هستند.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام حیدر مصلحی، وزیر اسبق اطلاعات در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهید مصطفی چمران و گرامیداشت شهدای دانشجوی دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای امیركبیر اراک ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اسلام و انقلاب اسلامی و مدافع حرم گفت: شهدا در انتخاب مسیر و راه انتخاب خود به قربت الی الله دست یافتند. آنان پس از شهادت نیز مسیر را مدیریت می‌کنند.

وی ادامه داد: گاه محاسبات انسان ها در انتخاب راه اشتباه است اما شهادت مسیری بی‌خطا است؛ شهدا مسیر را انتخاب کردند و به هدف خود که شهادت است رسیدند.

مصلحی با تأکید بر اینکه امام حسین(ع) در رأس شهدا قرار دارد، گفت: سرویس های اطلاعاتی آمریكا سال گذشته یك گروه 500 نفره از دانشجویان را با سؤالات مشخص در بین زائران پیاده‌روی اربعین فرستادند تا اطلاعاتی را برای اهداف بعدی خود جمع‌آوری کنند.

مشاور ارشد نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران تصریح کرد: با اقدامات انجام شده موفق شدیم نتیجه جمع‌بندی آنان را به دست آوریم؛ نتیجه این جمع‌بندی این بود که حركت عظیم و میلیونی پیاده‌روی اربعین، بزرگترین خطر برای موجودیت استکبار جهانی است.

عده ای به دنبال اصلاحات آمریکایی در کشور هستند ​

مصلحی با بیان اینکه عده ای به دنبال اصلاحات آمریکایی در کشور هستند و مذاکره با ترامپ را بیان می کنند، گفت: این افراد نفوذی دشمن هستند، ما باید حواسمان باشد اسیر فتنه گران نشویم.

وی در ادامه به جمع بندی استكبار از تمدن اسلامی پرداخت و افزود: آمریكا و اروپا كه هر دو را باید استكبار نامید، در جمع بندی خود به این نتیجه رسیده‌اند که نباید اجازه دهند تمدن اسلامی سر بلند کند؛ آنان قصد فروپاشی و مضمحل شدن نظام و تمدن اسلامی را داشته و باتوجه به اشراف خود درخصوص تمدن اسلامی قصد دارند مانع توسعه و موفقیت این تمدن شوند.

حذف و خشکاندن تمدن اسلامی هدف استکبار

وزیر اسبق اطلاعات با بیان اینکه همه فتنه‌ها و اقداماتی كه علیه انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت صورت می‌گیرد با هدف حذف و خشكاندن تمدن اسلامی است، گفت: مستشاران آمریکایی اعتراف کردند از هر فتنه ای برای جلوگیری از اوج گرفتن تمدن اسلامی استفاده می کنند.

غربی‌ها تمام داشته‌های خود را از کتب اسلامی دانشمندان ایرانی دارند

وی به تبلیغات غرب درخصوص پیشرفت های علمی کشورهای اروپایی و آمریکایی گفت: آنچه امروز در غرب به عنوان پیشرفت علمی مطرح می‌شود، تكرار علم است؛ کتاب های ایرانیان سرمایه پیشرفت آنان است چراکه غربی‌ها تمام داشته های خود را از کتب اسلامی دانشمندان ایرانی دارند.

مصلحی اظهار کرد: دشمن می داند اگر تمدن اسلامی سر بلند کند، نابودی استکبار را به دنبال دارد. ما نباید اجازه دهیم تمدن اسلامی که با قیام حضرت امام خمینی(ره) آغاز و توسط مقام معظم رهبری ادامه پیدا کرده است، از حرکت باز ایستد.

آمریکا در حال فروپاشی است/ایران اسلامی در اوج توانایی‌های علمی و توانمندی‌های دفاعی قرار دارد

مشاور ارشد نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اینکه امروز آمریکا در حال فروپاشی است و این مهم تعارف بردار نیست، گفت: اگر به سخنرانی‌های اخیر ترامپ توجه داشته باشیم نشانه هایی از این فروپاشی را به وضوح مشاهده می كنیم. البته وزارت اقتصاد و خزانه داری آمریكا با تمام امكانات علیه انقلاب اسلامی و محور مقاومت در حال برنامه ریزی است تا مانع این فروپاشی شود ولی ایران اسلامی در اوج توانایی‌های علمی و توانمندی‌های دفاعی قرار دارد.

وی بر لزوم هوشیاری مسئولان و مردم در مقابل فتنه های دشمنان علیه انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: استكبار در مدت 40 سال انقلاب به عناوین مختلف، فتنه‌هایی را در كشور ایجاد كرده است و به طور قطع در آینده‌ای نزدیک، دشمن برنامه‌ریزی سنگینی برای ایجاد فتنه‌های عمیق با هدف كشاندن قشر متوسط و پائین جامعه به خیابان‌ها دارد.

فتنه جدیدی با محوریت هدف قرار دادن ولایت فقیه طراحی شده است

وزیر اسبق اطلاعات به طراحی دشمن در فتنه جدید علیه كشورمان اشاره کرد و گفت: باید برای فتنه‌های بزرگ‌تر از فتنه ۸۸ آماده شد، استكبار با شكست در توطئه ها و فتنه های گذشته خود به طراحی فتنه‌ای جدید با موضوع ولایت فقیه پرداخته است تا در این فتنه مداخله قشر ضعیف جامعه را این فتنه افزایش دهد و به اهداف خود دست پیدا کند.

مصلحی ادامه داد: مگر نه اینکه برخی کشورها آمریکا را کدخدا و رئیس دنیای بشریت و نظام سرمایه داری می دانند؟ اگر این مؤلفه ها واقعیت دارد چرا از انقلاب اسلامی و تفکر دینی مردم ایران می ترسد؟

نظام ما با حرف های پوشالی آمریکا از بین نخواهد رفت

وی افزود: نظام ما با حرف های پوشالی آمریکا از بین نخواهد رفت، امروز شاهد پیشرفت های بسیار گسترده هستیم و با مدیریت رهبری و شهدا هر روز موفق‌تر از قبل خواهیم شد و وظیفه ما است تا راه شهدا را ادامه دهیم.

انتهای پیام/

captcha