تجمع بزرگ «حافظان حریم خانواده» در اراک به روایت تصویر دستگاه‌های فرهنگی الگوهای مناسبی برای حجاب ارائه نکرده‌اند من به حجابم ایمان دارم/پیشرفت کشور در گرو توجه به نخبگان است دولت باید توانا و کارآمد باشد/ با متخلفان در هر سطحی که هستند برخورد شود پیشگیری و توانمندسازی دو اصل مهم در فعالیت های بهزیستی است كاروان خدام بارگاه ملكوتي امام رضا (ع) وارد ساوه شد 13 رأس گوسفند در برخورد قطار در محور اراک - ملایر با گله تلف شد غرق شدن جوان 23 ساله ساوه ای در استخر آب دمای هوا استان مرکزی گرمتر می شود انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری اراک با بانک مسکن
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۱
کد خبر: 40658
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰
دبیر هیئت تنیس روی میز استان مرکزی خبر داد

دعوت دو ورزشکار استان مرکزی به اردوی تیم ملی تنیس روی میز

دبیر هیئت تنیس روی میز استان مرکزی از دعوت دو ورزشکار این استان به اردوی آمادگی تیم ملی تنیس روی میز کشور خبر داد.

عماد ثاقبی، دبیر هیئت تنیس روی میز استان مرکزی در گفتگو با  دیار آفتاب؛ گفت: محمد جواد سهرابی در بخش آقایان و صبا سراجی در بخش بانوان دو ورزشکار شایسته استان مرکزی هستند که با نظر فدراسیون به اردوی آمادگی تیم ملی دعوت شدند.

ثاقبی اظهار کرد: اردوی آمادگی تیم ملی تنیس روی میز آقایان با حضور 10 ورزشکار ارزنده کشور از اول تیرماه تا 20 مرداد ماه در تهران برگزار می شود.

وی ادامه داد: همچنین اردوی آمادگی تیم ملی تنیس روی میز بانوان نیز با حضور 10 ورزشکار ارزنده کشور از اول تیرماه تا 30 مرداد ماه در تهران برگزار می شود.

دبیر هیئت تنیس روی میز استان مرکزی خاطرنشان کرد: این اردوی آمادگی به منظور حضور تیم ملی در مسابقات برون‌مرزی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

captcha