تجمع بزرگ «حافظان حریم خانواده» در اراک به روایت تصویر دستگاه‌های فرهنگی الگوهای مناسبی برای حجاب ارائه نکرده‌اند من به حجابم ایمان دارم/پیشرفت کشور در گرو توجه به نخبگان است دولت باید توانا و کارآمد باشد/ با متخلفان در هر سطحی که هستند برخورد شود پیشگیری و توانمندسازی دو اصل مهم در فعالیت های بهزیستی است كاروان خدام بارگاه ملكوتي امام رضا (ع) وارد ساوه شد 13 رأس گوسفند در برخورد قطار در محور اراک - ملایر با گله تلف شد غرق شدن جوان 23 ساله ساوه ای در استخر آب دمای هوا استان مرکزی گرمتر می شود انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری اراک با بانک مسکن
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۱
کد خبر: 40655
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶

پلمپ ۶ آرایشگاه زنانه غیرمجاز در اراک

شش آرایشگاه زنانه غیرمجاز در طرح نظارتی مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان مرکزی در اراک شناسایی و پلمب شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ در طرح نظارتی مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان مرکزی شش آرایشگاه زنانه غیرمجاز در اراک شناسایی و پلمب شد.

عدم رعایت موازین بهداشتی، استفاده از لوازم آرایشی غیربهداشتی، پرداختن به مدها و تیپ آرایش غربی و غیر اسلامی و... از دلایل پلمپ این آرایشگاه‌های زنانه است.

در راستای طرح نظارت بر آرایشگاه‌های اراک، تمامی آرایشگاه‌های موجود در این شهرستان اعم از مردانه و زنانه مورد نظارت قرار می گیرند و افرادی که صلاحیت نداشته باشند مجوزشان باطل می شود.

captcha