ورزش‌های مناسب برای درمان انحنای ستون مهره + تصاویر اعتراض نمایندگان مردم به آزمایشگاه‌های بیولوژیکی مخفی آمریکا در افغانستان اگر قیام امام حسین(ع) نبود، انحرافات مشروعیت پیدا می‌کرد/ در برابر دشمنان از اقدام خداپسندانه امام حسین(ع) سرمشق بگیریم انتصاب سیف به عنوان مشاور رئیس جمهور غیرمنطقی بود! احتمال عقب‌نشینی آمریکا از طرح «هیلی» درباره ایران خودرویی با دوربین به جای آینه بغل به بازار می آید +عکس منشا در یک قدمی طارمی/ رکوردشکنی تیم برانکو در آزادی هزینه سفر دو میلیون دلاری رئیس‌جمهور به نیویورک در این وضعیت اقتصادی جای نقد و بررسی دارد امام حسین(ع)؛ تجلی جمال و جلال الهی/ وصول به لقب ثارالله به واسطه مقام رضا استپ وی یک میلیون تومان ارزان شد +جدول
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۷
کد خبر: 40655
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶

پلمپ ۶ آرایشگاه زنانه غیرمجاز در اراک

شش آرایشگاه زنانه غیرمجاز در طرح نظارتی مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان مرکزی در اراک شناسایی و پلمب شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ در طرح نظارتی مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان مرکزی شش آرایشگاه زنانه غیرمجاز در اراک شناسایی و پلمب شد.

عدم رعایت موازین بهداشتی، استفاده از لوازم آرایشی غیربهداشتی، پرداختن به مدها و تیپ آرایش غربی و غیر اسلامی و... از دلایل پلمپ این آرایشگاه‌های زنانه است.

در راستای طرح نظارت بر آرایشگاه‌های اراک، تمامی آرایشگاه‌های موجود در این شهرستان اعم از مردانه و زنانه مورد نظارت قرار می گیرند و افرادی که صلاحیت نداشته باشند مجوزشان باطل می شود.

captcha