تجمع بزرگ «حافظان حریم خانواده» در اراک به روایت تصویر دستگاه‌های فرهنگی الگوهای مناسبی برای حجاب ارائه نکرده‌اند من به حجابم ایمان دارم/پیشرفت کشور در گرو توجه به نخبگان است دولت باید توانا و کارآمد باشد/ با متخلفان در هر سطحی که هستند برخورد شود پیشگیری و توانمندسازی دو اصل مهم در فعالیت های بهزیستی است كاروان خدام بارگاه ملكوتي امام رضا (ع) وارد ساوه شد 13 رأس گوسفند در برخورد قطار در محور اراک - ملایر با گله تلف شد غرق شدن جوان 23 ساله ساوه ای در استخر آب دمای هوا استان مرکزی گرمتر می شود انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری اراک با بانک مسکن
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۲
کد خبر: 40645
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۲
استاندار مرکزی اعلام کرد

تعهد 21 میلیارد تومانی خیرین مدرسه ساز استان مرکزی

استاندار مرکزی گفت: در جشنواره خیرین مدرسه ساز استان امسال حدود ۲۱ میلیارد تومان مجمع خیرین به آموزش و پرورش تعهد خواهند داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده، استاندار مرکزی ظهر روز چهارشنبه در نشست خبری بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان مرکزی با بیان اینکه نقش خیرین مدرسه ساز در رفع مشکلات مربوط به کمبود فضای آموزشی و رفع مشکلات موجود در آموزش و پرورش قابل تقدیر است, گفت: به دلیل کمبود اعتبارات دولت به تنهایی قادر به رفع کمبودهای فضای آموزشی نخواهد بود. 

آقازاده با اشاره به اینکه خیرین استان در امر مدرسه سازی مشارکت خوبی دارند, اظهار کرد: حدود ۲۱ میلیارد تومان از فردا همزمان با برگزاری جشنواره توسط مجمع خیرین به آموزش و پرورش تعهد داده می شود که امیدواریم این میزان باز هم افزایش یابد.

وی با تاکید بر اینکه خیرین مدرسه ساز نقطه قوت برای نظام آموزشی هستند, ادامه داد: استفاده بهینه از این فرصت مهم می تواند گسترش روزافزون فرهنگ خیرخواهی و نیک اندیشی را در جامعه به دنبال داشته باشد.

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان مرکزی:

ساخت اولین مدرسه هوشمند استان مرکزی توسط خیرین

علی فخاری، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان مرکزی با اشاره به سابقه فعالیت خیرین مدرسه ساز در استان مرکزی گفت:20امین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان مرکزی امسال در 31 خرداد ماه در فرهنگسرای شهر اراک برگزار خواهد شد.

فخاری با اشاره به اینکه ساخت مدارس در هر نقطه ای بر اساس نیازسنجی انجام می شود, اظهار کرد: بر اساس نیاز هر منطقه آموزش و پرورش خیرین را به برای کمک به آن نقطه معرفی می کنیم.

وی با تقدیر از حمایت های خیرین بیان کرد: اولین مدرسه هوشمند و اولین دارالقرآن و مدرسه سلامت به همت خیرین در این استان ساخته شده است.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان مرکزی

فعالیت 1700 خیر مدرسه ساز در استان مرکزی

محمد صادق قائمی، مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان مرکزی با اشاره به فعالیت  بیش از ۱۷۰۰ خیر مدرسه ساز در استان مرکزی گفت: امسال به همت خیرین مدرسه ساز ۴۵ پروژه بزرگ به آموزش و پرورش استان تحویل داده خواهد شد.

قائمی اظهار کرد: این پروژه ها در مساحت ۵۵ هزار و ۱۰۰ مترمربع و با ارزش ۵۸۰ میلیارد ریال با مشارکت خیرین مدرسه ساز به اتمام خواهد رسید.

وی با تاکید بر اینکه بیش از ۵۸۳ پروژه تاکنون توسط مجمع خیرین مدرسه ساز ثبت شده است, خاطرنشان کرد: حدود ۲۷۲۰ کلاس درس در این پروژه ها ساخته شد.

انتهای پیام/

captcha