5غرفه نذر فرهنگی برای جمع آوری زباله ها در ماه محرم برپا شد کشف ۴۳ هزار سوخت خارج از عرضه شبکه ملی در اراک کشف ۶۴ جلد قرآن خطی مربوط به دوره قاجار در دلیجان اصلاح جامعه و امت هدف اصلی قیام امام حسین(ع)است /بیداری اسلامی نتیجه قیام سیدالشهدا(ع) است ورزش‌های مناسب برای درمان انحنای ستون مهره + تصاویر اعتراض نمایندگان مردم به آزمایشگاه‌های بیولوژیکی مخفی آمریکا در افغانستان اگر قیام امام حسین(ع) نبود، انحرافات مشروعیت پیدا می‌کرد/ در برابر دشمنان از اقدام خداپسندانه امام حسین(ع) سرمشق بگیریم انتصاب سیف به عنوان مشاور رئیس جمهور غیرمنطقی بود! احتمال عقب‌نشینی آمریکا از طرح «هیلی» درباره ایران خودرویی با دوربین به جای آینه بغل به بازار می آید +عکس
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
کد خبر: 40645
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۲
استاندار مرکزی اعلام کرد

تعهد 21 میلیارد تومانی خیرین مدرسه ساز استان مرکزی

استاندار مرکزی گفت: در جشنواره خیرین مدرسه ساز استان امسال حدود ۲۱ میلیارد تومان مجمع خیرین به آموزش و پرورش تعهد خواهند داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده، استاندار مرکزی ظهر روز چهارشنبه در نشست خبری بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان مرکزی با بیان اینکه نقش خیرین مدرسه ساز در رفع مشکلات مربوط به کمبود فضای آموزشی و رفع مشکلات موجود در آموزش و پرورش قابل تقدیر است, گفت: به دلیل کمبود اعتبارات دولت به تنهایی قادر به رفع کمبودهای فضای آموزشی نخواهد بود. 

آقازاده با اشاره به اینکه خیرین استان در امر مدرسه سازی مشارکت خوبی دارند, اظهار کرد: حدود ۲۱ میلیارد تومان از فردا همزمان با برگزاری جشنواره توسط مجمع خیرین به آموزش و پرورش تعهد داده می شود که امیدواریم این میزان باز هم افزایش یابد.

وی با تاکید بر اینکه خیرین مدرسه ساز نقطه قوت برای نظام آموزشی هستند, ادامه داد: استفاده بهینه از این فرصت مهم می تواند گسترش روزافزون فرهنگ خیرخواهی و نیک اندیشی را در جامعه به دنبال داشته باشد.

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان مرکزی:

ساخت اولین مدرسه هوشمند استان مرکزی توسط خیرین

علی فخاری، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان مرکزی با اشاره به سابقه فعالیت خیرین مدرسه ساز در استان مرکزی گفت:20امین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان مرکزی امسال در 31 خرداد ماه در فرهنگسرای شهر اراک برگزار خواهد شد.

فخاری با اشاره به اینکه ساخت مدارس در هر نقطه ای بر اساس نیازسنجی انجام می شود, اظهار کرد: بر اساس نیاز هر منطقه آموزش و پرورش خیرین را به برای کمک به آن نقطه معرفی می کنیم.

وی با تقدیر از حمایت های خیرین بیان کرد: اولین مدرسه هوشمند و اولین دارالقرآن و مدرسه سلامت به همت خیرین در این استان ساخته شده است.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان مرکزی

فعالیت 1700 خیر مدرسه ساز در استان مرکزی

محمد صادق قائمی، مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان مرکزی با اشاره به فعالیت  بیش از ۱۷۰۰ خیر مدرسه ساز در استان مرکزی گفت: امسال به همت خیرین مدرسه ساز ۴۵ پروژه بزرگ به آموزش و پرورش استان تحویل داده خواهد شد.

قائمی اظهار کرد: این پروژه ها در مساحت ۵۵ هزار و ۱۰۰ مترمربع و با ارزش ۵۸۰ میلیارد ریال با مشارکت خیرین مدرسه ساز به اتمام خواهد رسید.

وی با تاکید بر اینکه بیش از ۵۸۳ پروژه تاکنون توسط مجمع خیرین مدرسه ساز ثبت شده است, خاطرنشان کرد: حدود ۲۷۲۰ کلاس درس در این پروژه ها ساخته شد.

انتهای پیام/

captcha