5غرفه نذر فرهنگی برای جمع آوری زباله ها در ماه محرم برپا شد کشف ۴۳ هزار سوخت خارج از عرضه شبکه ملی در اراک کشف ۶۴ جلد قرآن خطی مربوط به دوره قاجار در دلیجان اصلاح جامعه و امت هدف اصلی قیام امام حسین(ع)است /بیداری اسلامی نتیجه قیام سیدالشهدا(ع) است ورزش‌های مناسب برای درمان انحنای ستون مهره + تصاویر اعتراض نمایندگان مردم به آزمایشگاه‌های بیولوژیکی مخفی آمریکا در افغانستان اگر قیام امام حسین(ع) نبود، انحرافات مشروعیت پیدا می‌کرد/ در برابر دشمنان از اقدام خداپسندانه امام حسین(ع) سرمشق بگیریم انتصاب سیف به عنوان مشاور رئیس جمهور غیرمنطقی بود! احتمال عقب‌نشینی آمریکا از طرح «هیلی» درباره ایران خودرویی با دوربین به جای آینه بغل به بازار می آید +عکس
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
کد خبر: 40644
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
برای اولین بار در کشور انجام شد؛

ساخت دستگاه بالابر ۳۳ متری شستشوی مقره های برق در اراک

دستگاه بالابر ۳۳ متری شستشوی مقره های برق برای اولین بار در کشور در یکی از واحدهای تولیدی استان مرکزی در اراک ساخته و رونمایی شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از اراک امروز؛ در مراسمی اولین دستگاه بالابر ۳۳ متری شستشوی مقره های برق کشور روز چهارشنبه با حضور آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در شرکت (لجور هیدرولیک) اراک رونمایی شد.

حسن مهدی‌نیا مدیرعامل شرکت لجور در آیین رونمایی از این دستگاه در جمع خبرنگاران گفت: طراحی و ساخت اولیه ماشین‌های بالابر جدید در اين شرکت از ۵ سال پیش آغاز و در همين راستا طي سال های گذشته بالابرهای۱۶ تا ۲۵ متری در این شرکت تولید شد و امروز هم شاهد رونمایی از اولین دستگاه بالابر ۳۳ متری کشور مجهز به سیستم مقره‌شوی در شرکت بودیم.

مهدی‌نیا با اشاره اینکه دستگاه بالابر ۳۳ متری شستشوی مقره های برق به سفارش برق منطقه ای خوزستان تولید شده است, اظهار کرد: ساخت این بالابر ۱٫۵ میلیارد تومان هزینه در برداشته است.

وی با تاکید بر اینکه طراحی و مهندسی این دستگاه کاملا در شرکت انجام شده است, خاطرنشان کرد: این بالابر از نظر کیفیت مشابه تولیدات اروپایی است.

45653231

انتهای پیام/

captcha