تجمع بزرگ «حافظان حریم خانواده» در اراک به روایت تصویر دستگاه‌های فرهنگی الگوهای مناسبی برای حجاب ارائه نکرده‌اند من به حجابم ایمان دارم/پیشرفت کشور در گرو توجه به نخبگان است دولت باید توانا و کارآمد باشد/ با متخلفان در هر سطحی که هستند برخورد شود پیشگیری و توانمندسازی دو اصل مهم در فعالیت های بهزیستی است كاروان خدام بارگاه ملكوتي امام رضا (ع) وارد ساوه شد 13 رأس گوسفند در برخورد قطار در محور اراک - ملایر با گله تلف شد غرق شدن جوان 23 ساله ساوه ای در استخر آب دمای هوا استان مرکزی گرمتر می شود انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری اراک با بانک مسکن
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۴
کد خبر: 40644
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
برای اولین بار در کشور انجام شد؛

ساخت دستگاه بالابر ۳۳ متری شستشوی مقره های برق در اراک

دستگاه بالابر ۳۳ متری شستشوی مقره های برق برای اولین بار در کشور در یکی از واحدهای تولیدی استان مرکزی در اراک ساخته و رونمایی شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از اراک امروز؛ در مراسمی اولین دستگاه بالابر ۳۳ متری شستشوی مقره های برق کشور روز چهارشنبه با حضور آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در شرکت (لجور هیدرولیک) اراک رونمایی شد.

حسن مهدی‌نیا مدیرعامل شرکت لجور در آیین رونمایی از این دستگاه در جمع خبرنگاران گفت: طراحی و ساخت اولیه ماشین‌های بالابر جدید در اين شرکت از ۵ سال پیش آغاز و در همين راستا طي سال های گذشته بالابرهای۱۶ تا ۲۵ متری در این شرکت تولید شد و امروز هم شاهد رونمایی از اولین دستگاه بالابر ۳۳ متری کشور مجهز به سیستم مقره‌شوی در شرکت بودیم.

مهدی‌نیا با اشاره اینکه دستگاه بالابر ۳۳ متری شستشوی مقره های برق به سفارش برق منطقه ای خوزستان تولید شده است, اظهار کرد: ساخت این بالابر ۱٫۵ میلیارد تومان هزینه در برداشته است.

وی با تاکید بر اینکه طراحی و مهندسی این دستگاه کاملا در شرکت انجام شده است, خاطرنشان کرد: این بالابر از نظر کیفیت مشابه تولیدات اروپایی است.

45653231

انتهای پیام/

captcha