گفتگو با همرزمان شهيد؛ زین‌الدین فرمانده بحران ها مدیرعامل خارج از ایران؛ کارگران دنبال نان نسیه! مردم شماره کارت و رمز دوم خود را به 5000499 ندهند زندگی در روستا‌های الیگودرز/تصاویر بزرگترین عامل پولشویی در کشور پیدا شد! قیمت سکه و قیمت طلا امروز ۲۷ آبان آخرین وضعیت پرونده‌های حسین فریدون، مهدی جهانگیری و جواد لاریجانی شمار مفقودین آتش‌سوزی کالیفرنیا به ۱۲۷۶ نفر رسید تبلیغات: از تصویر تا واقعیت فقط از بهترین فدراسیون آسیا انتظار می‌رفت بدون بازی جام بدهد!
یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۰
کد خبر: 40644
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
برای اولین بار در کشور انجام شد؛

ساخت دستگاه بالابر ۳۳ متری شستشوی مقره های برق در اراک

دستگاه بالابر ۳۳ متری شستشوی مقره های برق برای اولین بار در کشور در یکی از واحدهای تولیدی استان مرکزی در اراک ساخته و رونمایی شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از اراک امروز؛ در مراسمی اولین دستگاه بالابر ۳۳ متری شستشوی مقره های برق کشور روز چهارشنبه با حضور آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در شرکت (لجور هیدرولیک) اراک رونمایی شد.

حسن مهدی‌نیا مدیرعامل شرکت لجور در آیین رونمایی از این دستگاه در جمع خبرنگاران گفت: طراحی و ساخت اولیه ماشین‌های بالابر جدید در اين شرکت از ۵ سال پیش آغاز و در همين راستا طي سال های گذشته بالابرهای۱۶ تا ۲۵ متری در این شرکت تولید شد و امروز هم شاهد رونمایی از اولین دستگاه بالابر ۳۳ متری کشور مجهز به سیستم مقره‌شوی در شرکت بودیم.

مهدی‌نیا با اشاره اینکه دستگاه بالابر ۳۳ متری شستشوی مقره های برق به سفارش برق منطقه ای خوزستان تولید شده است, اظهار کرد: ساخت این بالابر ۱٫۵ میلیارد تومان هزینه در برداشته است.

وی با تاکید بر اینکه طراحی و مهندسی این دستگاه کاملا در شرکت انجام شده است, خاطرنشان کرد: این بالابر از نظر کیفیت مشابه تولیدات اروپایی است.

45653231

انتهای پیام/

captcha