ورزش‌های مناسب برای درمان انحنای ستون مهره + تصاویر اعتراض نمایندگان مردم به آزمایشگاه‌های بیولوژیکی مخفی آمریکا در افغانستان اگر قیام امام حسین(ع) نبود، انحرافات مشروعیت پیدا می‌کرد/ در برابر دشمنان از اقدام خداپسندانه امام حسین(ع) سرمشق بگیریم انتصاب سیف به عنوان مشاور رئیس جمهور غیرمنطقی بود! احتمال عقب‌نشینی آمریکا از طرح «هیلی» درباره ایران خودرویی با دوربین به جای آینه بغل به بازار می آید +عکس منشا در یک قدمی طارمی/ رکوردشکنی تیم برانکو در آزادی هزینه سفر دو میلیون دلاری رئیس‌جمهور به نیویورک در این وضعیت اقتصادی جای نقد و بررسی دارد امام حسین(ع)؛ تجلی جمال و جلال الهی/ وصول به لقب ثارالله به واسطه مقام رضا استپ وی یک میلیون تومان ارزان شد +جدول
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۵:۵۹
کد خبر: 40643
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
با شناخت نفرات برتر؛

مسابقات تنیس قهرمانی مناطق کشور در اراک به کار خود پایان داد

مسابقات تنیس قهرمانی مناطق کشور با شناخت نفرات برتر در اراک به کار خود پایان داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ مسابقات تنیس قهرمانی مناطق کشور که از تاریخ ۲۶ خرداد در زمین تنیس شهدا ۵ مرداد اراک آغاز شده بود با شناخت نفرات برتر و اهدا جوایز به کار خود پایان داد.

در این دوره از مسابقات که ۲۰ ورزشکار از استان های مختلف حضور داشتند، در پایان «محمدرضا زرمهر» و «سامان ملکی» از اصفهان، به ترتیب مقام اول و دوم، «میلاد قدمیان» از مرکزی و «آرش نیکفر» از اصفهان مشترکا سوم شدند.

این دوره از مسابقات که برای اولین بار میزبانی آن به استان مرکزی اعطا شده بود به سر داوری «احسان رحیمی» از استان اصفهان برگزار شد.

انتهای پیام/

captcha