تجمع بزرگ «حافظان حریم خانواده» در اراک به روایت تصویر دستگاه‌های فرهنگی الگوهای مناسبی برای حجاب ارائه نکرده‌اند من به حجابم ایمان دارم/پیشرفت کشور در گرو توجه به نخبگان است دولت باید توانا و کارآمد باشد/ با متخلفان در هر سطحی که هستند برخورد شود پیشگیری و توانمندسازی دو اصل مهم در فعالیت های بهزیستی است كاروان خدام بارگاه ملكوتي امام رضا (ع) وارد ساوه شد 13 رأس گوسفند در برخورد قطار در محور اراک - ملایر با گله تلف شد غرق شدن جوان 23 ساله ساوه ای در استخر آب دمای هوا استان مرکزی گرمتر می شود انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری اراک با بانک مسکن
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۶
کد خبر: 40581
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۶

مردم عراق نهاد مردم سالاری را حفظ کنند/ باید از استقلال عراق دفاع شود

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به انتخابات اخیر در کشور عراق گفت: انتخابات دولت عراق الحمدلله فضای جدیدی را بعد از استبداد و استکبار حزب بعث بوجود آورده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت و گو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا اظهار داشت: انتخابات اخیر در کشور و دولت عراق بستر جدیدی را برای رویارویی با مشکلات منطقه فراهم کرده است و همچنین فضای جدیدی را بعد از رژیم بعث بوجود آورده است.

وی تصریح کرد: انتخابات در دولت عراق الحمد الله فضای جدیدی را بعد از استبداد حزب بعث بوجود آورده است که جای شکر آن باقی است.

دبیر مجمع تشخیص مصلمت نظام افزود: قاعدتاً این دموکراسی، دموکراسی نوزادی هست که باید مراحل تکامل خودش را طی کند.

رضایی بیان داشت: من از همه جناح های سیاسی عراق می خواهم تا صبر و بردباری پیشه کنند و سعی کنند نهاد مردم سالاری را در عراق حفظ کنند.

وی ادامه داد: مردم و دولت عراق به خاطر بعضی از افراد سعی نکنند خدشه ای در مسئله مردم سالاری عراق بوجود بیاورند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطر نشان کرد: مهم برای ما این است که مردم عراق سرنوشت خودشان را به دست گرفتند و باید از این استقلال دفاع شود.

رضایی در پایان گفت: ما هم در جمهوری اسلامی همه تلاشمان این است که دولت و ملت عراق بعنوان یک ملت و دولت پر افتخار در آینده جهان اسلام بتواند نقش خودش را ایفا کند.

انتهای پیام/

captcha