برگزاری 250 برنامه به مناسبت هفته ازدواج در استان/مسئولین زمینه فرهنگ ازدواج آسان و پایدار جوانان را فراهم کنند 135 کیلوگرم مرغ فاسد در ساوه کشف و معدوم شد گروه ۱۵ نفره مجلس برای بررسی مسائل اقتصادی هفته آینده تشکیل میشود ترکیه و مصاف با دلار! فهرست شرکت‌هایی که با ثبت سفارش غیرقانونی خودرو وارد کردند روایتی از دیدار ترامپ و روحانی که انجام نشد ۸ وزیر در معرض استیضاح قرار دارند دستگیری تعدادی از مدیران متخلف صندوق ذخیره فرهنگیان ۶۵ سال بعد از کودتای ۲۸ مرداد، آمریکا هنوز از آن درس نگرفته است ایمان به حق بودن مسیر، عامل تحمل شکنجه‌های دوران اسارت بود/مسئولین راهمان را گم نکنند
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۶:۲۴
کد خبر: 40443
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸
در اردیبهشت ماه امسال؛

بیش از 2000 مترمربع از اراضی ملی استان مرکزی رفع تصرف شد

مدیرکل راه وشهرسازی استان مرکزی گفت 2 هزار و 335 مترمربع از اراضی ملی استان مرکزی اردیبهشت ماه امسال رفع تصرف شد.

مجید شارقی، مدیرکل راه وشهرسازی استان مرکزی در گفتگو با  دیار آفتاب؛ یکی از تکالیف مهم این اداره کل را مقابله و رفع تصرف از اراضی ملی دانست و گفت: به همت اکیپ های آموزش دیده یگان حفاظت اراضی سازمان ملی زمین و مسکن و اقدامات پیشگیرانه یگان مزبور میزان وقوع رفع تصرف امسال کاهش قابل توجهی داشته است.

شارقی اظهار کرد: باتلاش‌های صورت گرفته 2 هزار و 335 مترمربع  از اراضی ملی استان مرکزی به ارزش 5 میلیارد و 195میلیون ریال در اردیبهشت ماه امسال رفع تصرف شد.

وی افزود: بیشترین رفع تصرفات از حیث مساحت در اردیبهشت ماه متعلق به شهرستان زرندیه به میزان یک‌هزارمترمربع بوده و پس از آن شهرستان اراک با 500 مترمربع در رتبه بعدی قرار دارد.

مدیرکل راه وشهرسازی استان مرکزی خاطرنشان کرد: از حیث ارزش ریالی نیز بیشترین آمار رفع تصرفات استان مرکزی مربوط به شهرستان ساوه به ارزش 3 میلیارد و 850 میلیون ریال بوده و شهرستان خمین نیز با 895 میلیون ریال در رتبه دوم قرار دارد.

انتهای پیام/

captcha