طرح سؤال از وزیر امور خارجه در خصوص دستگیری دیپلمات ایرانی/برجام اروپایی نباید تأثیری در پیگیری وزارت خارجه داشته باشد راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق چگونه است؟ /داغ شدن تنور کسب و کار‌های اینترنتی نمایشگاه تخصصی کشاورزی، دام، طیور کشور در اراک دایر می‌شود بازدید معاون علمی رئیس‌جمهور از کارخانه‌ها سنگستان در محلات+تصاویر ظرفیت بالقوه محصولات باغات در ایران/ چرا میوه ایرانی برای صادرات تولید نمی‌شود؟ واژگونی پراید در محور ساوه – همدان یک کشته به همراه داشت گران ترین نقل و انتقالات 10 سال اخیر فوتبال اروپا+تصاویر موکب میقات الرضا (ع) اراک+تصاویر کنوانسیون‌های بین‌المللی کشور را بدهكار نظام سلطه می‌كند/ ارتباط با دنیا یا هضم در نظام ارتباطی کشورهای خاص؟ فواید باورنکردنى پیاده روى/ تند راه بروید تا دچار زوال عقل نشوید
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰
کد خبر: 40439
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۷
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان خبر داد

جمع‌آوری زکات فطره در 1022 پایگاه کمیته امداد استان مرکزی

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی از جمع‌آوری زکات فطره در 1022 پایگاه کمیته امداد این استان خبر داد.

شاپور جلالی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی در گفتگو با  دیار آفتاب؛ با بیان اینکه در عید فطر امسال یک‌هزار و 22 پایگاه آماده جمع‌آوری زکات فطریه روزه‌داران استان مرکزی است، گفت: براساس برنامه ریزی‌های انجام شده کمیته امداد، زکات فطریه و کفاره مردم خیر و روزه دار استان در مساجد و مصلا‌های برگزاری نماز عید، مراکز نیکوکاری و پایگاه‌ها موسسات خیریه دارای مجوز از دبیرخانه شورای زکات جمع آوری می‌شود.

وی با بیان اینکه برای جمع آوری زکات به صورت آنلاین و الکترونیکی نیز تمهیداتی اندیشیده شده است، افزود: خیران می توانند از طریق سامانه پرداخت #۰86*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه نیز زکات فطره خود را پرداخت کنند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی با یادآوری اینکه خانوار‌های نیازمند به زکات پیش از این عید سعید شناسایی شده اند، اظهار کرد: زکات فطره پس از جمع‌آوری در مسجد هر محل با حضور مسئول دبیرخانه شورای زکات استان و هیئت‌امنای مسجد و با نظارت ائمه جماعات پس ازتشکیل صورت‌جلسه و بین نیازمندان شناسایی شده توزیع می‌شود.

جلالی با تاکید بر اینکه تمامی کمک های حاصل از زکات فطریه و کفاره مردم، طبق نیت آنها بین فقرا تقسیم و در حوزه کمک به معیشت، تهیه مسکن، درمان، جهیزیه، کمک هزینه تحصیلی و رفع سوء تغذیه کودکان هزینه می‌شود، گفت: امسال نیز تمهیداتی اندیشیده شده تا به سرعت و ظرف مدت 48 ساعت وجوهات جمع‌آوری شده به نیازمندان تحویل  داده شود.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته حدود یک میلیارد و 200 میلیون تومان زکات فطریه جمع آوری شد.

انتهای پیام/

captcha