شفر هم در کمیته اخلاق/ایمن در سایه روشن سرخ/داستان دستان اشکان نگاهِ ساندیسیِ اصلاح‌طلبان به روحانی/ آقازاده چوپان، دامدار از آب درآمد! لیر ترکیه کمی از افت ارزش خود را جبران کرد خط حزب‌الله اصل جمله رهبر انقلاب را منتشر کرد بسته حمایتی اقشار ضعیف جامعه نهایی شده است / یارانه نقدی فردا واریز می‌شود اعضای شورای نگهبان با کلیت طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان موافقت کردند تیم والیبال جوانان ایران نایب قهرمان شد نامه ۱۷۰ نماینده به \"بطحایی\" درباره کنکور جلوگیری از ترخیص ۲۵۸ ردیف ثبت سفارش خودرو تشکیل ستاد مبارزه با احتکار در کشور
پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۰
کد خبر: 40418
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
استاندار مرکزی خبر داد

احداث پایانه حمل ونقل کامیون‌داران در اراک

استاندار مرکزی از احداث پایانه حمل و نقل کامیون‌داران در اراک به منظور کاهش میزان آلودگی هوای این شهر خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی، در گفتگو با اراک امروز؛ گفت: در راستای ساماندهی تردد کامیون ها و کاهش آلودگی هوای کلان‌شهر اراک، پایانه حمل و نقل کامیون داران در این شهر احداث می شود.

آقازاده اظهار کرد: در سفر وزیر راه وشهرسازی به استان احداث پایانه حمل و نقل کامیون داران در اراک مطرح و مورد موافقت قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه این پایانه در کنارگذر شمالی اراک احداث می شود ،بیان کرد: قطعه زمینی به مساحت 100 هکتار برای احداث پایانه کامیون‌داران در نظر گرفته شده است.

آقازاده افزود: با استقرار کامیون‌ها و خودروهای سنگین در این پایانه بسیاری از مشکلات تردد آن‌ها در سطح شهر و نبود جایگاه مناسب برای پارک رفع خواهد شد.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: احداث این پایانه نقش موثری در کاهش آلودگی هوای اراک و پایین آمدن بار آلاینده ها در این شهر دارد و یکی از راهکارهای کاهش میزان آلودگی هوای اراک است.

انتهای پیام/

captcha