طرح سؤال از وزیر امور خارجه در خصوص دستگیری دیپلمات ایرانی/برجام اروپایی نباید تأثیری در پیگیری وزارت خارجه داشته باشد راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق چگونه است؟ /داغ شدن تنور کسب و کار‌های اینترنتی نمایشگاه تخصصی کشاورزی، دام، طیور کشور در اراک دایر می‌شود بازدید معاون علمی رئیس‌جمهور از کارخانه‌ها سنگستان در محلات+تصاویر ظرفیت بالقوه محصولات باغات در ایران/ چرا میوه ایرانی برای صادرات تولید نمی‌شود؟ واژگونی پراید در محور ساوه – همدان یک کشته به همراه داشت گران ترین نقل و انتقالات 10 سال اخیر فوتبال اروپا+تصاویر موکب میقات الرضا (ع) اراک+تصاویر کنوانسیون‌های بین‌المللی کشور را بدهكار نظام سلطه می‌كند/ ارتباط با دنیا یا هضم در نظام ارتباطی کشورهای خاص؟ فواید باورنکردنى پیاده روى/ تند راه بروید تا دچار زوال عقل نشوید
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰
کد خبر: 40418
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
استاندار مرکزی خبر داد

احداث پایانه حمل ونقل کامیون‌داران در اراک

استاندار مرکزی از احداث پایانه حمل و نقل کامیون‌داران در اراک به منظور کاهش میزان آلودگی هوای این شهر خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی، در گفتگو با اراک امروز؛ گفت: در راستای ساماندهی تردد کامیون ها و کاهش آلودگی هوای کلان‌شهر اراک، پایانه حمل و نقل کامیون داران در این شهر احداث می شود.

آقازاده اظهار کرد: در سفر وزیر راه وشهرسازی به استان احداث پایانه حمل و نقل کامیون داران در اراک مطرح و مورد موافقت قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه این پایانه در کنارگذر شمالی اراک احداث می شود ،بیان کرد: قطعه زمینی به مساحت 100 هکتار برای احداث پایانه کامیون‌داران در نظر گرفته شده است.

آقازاده افزود: با استقرار کامیون‌ها و خودروهای سنگین در این پایانه بسیاری از مشکلات تردد آن‌ها در سطح شهر و نبود جایگاه مناسب برای پارک رفع خواهد شد.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: احداث این پایانه نقش موثری در کاهش آلودگی هوای اراک و پایین آمدن بار آلاینده ها در این شهر دارد و یکی از راهکارهای کاهش میزان آلودگی هوای اراک است.

انتهای پیام/

captcha