دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه کشاورزی خنداب از دیروز تا امروز از اصرار بر لایحه ضدملی تا مجلس در آزمون مردمی ماندن صعود با دست‌های آقای کلین‌شیت/تعطیلات میریم دربی/دیوار ایران به چین رسید سروش از سایپا رفت/ سلیمانی مدیرعامل شد «پوری حسینی» ممنوع‌الخروج شد تجمع مردمی آزادی مرضیه هاشمی مقابل سفارت سوئد/تصاویر انهدام باند جعل اسناد و مدارک دولتی حاشیه‌های پیش از دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و عمان + تصاویر دعوت از داوطلبان امامت جمعه برای شرکت در آزمون / ۳۰ساله‌ها می‌توانند امام جمعه شوند جزئیات تحویل خودروهای پیش فروش شده سایپا/ افزایش ۳۰ درصدی قیمت پراید و تیبا
دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
کد خبر: 40418
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
استاندار مرکزی خبر داد

احداث پایانه حمل ونقل کامیون‌داران در اراک

استاندار مرکزی از احداث پایانه حمل و نقل کامیون‌داران در اراک به منظور کاهش میزان آلودگی هوای این شهر خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی، در گفتگو با اراک امروز؛ گفت: در راستای ساماندهی تردد کامیون ها و کاهش آلودگی هوای کلان‌شهر اراک، پایانه حمل و نقل کامیون داران در این شهر احداث می شود.

آقازاده اظهار کرد: در سفر وزیر راه وشهرسازی به استان احداث پایانه حمل و نقل کامیون داران در اراک مطرح و مورد موافقت قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه این پایانه در کنارگذر شمالی اراک احداث می شود ،بیان کرد: قطعه زمینی به مساحت 100 هکتار برای احداث پایانه کامیون‌داران در نظر گرفته شده است.

آقازاده افزود: با استقرار کامیون‌ها و خودروهای سنگین در این پایانه بسیاری از مشکلات تردد آن‌ها در سطح شهر و نبود جایگاه مناسب برای پارک رفع خواهد شد.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: احداث این پایانه نقش موثری در کاهش آلودگی هوای اراک و پایین آمدن بار آلاینده ها در این شهر دارد و یکی از راهکارهای کاهش میزان آلودگی هوای اراک است.

انتهای پیام/

captcha