تعهد 21 میلیارد تومانی خیرین مدرسه ساز استان مرکزی ساخت دستگاه بالابر ۳۳ متری شستشوی مقره های برق در اراک مسابقات تنیس قهرمانی مناطق کشور در اراک به کار خود پایان داد دانش‌گرایی و مسئول سازی، لازمه تعالی ایمنی فرهنگ ترافیکی ایجاد 150 فرصت شغلی برای معتادان بهبودیافته در استان مرکزی/رشد 27 درصدی کشفیات موادمخدر پرداخت حقوق کارگران هپکو تا هفته آینده/تولید شرکت طی ماه‌های آینده رونق می‌گیرد اعضای هیات مدیره جدید هپکو معرفی شدند احداث اولین سرای گردشگری سالمندان استان مرکزی در «داودآباد» اراک فراهانی‌ها 170 میلیون ریال زکات پرداخت کردند از بازتاب صید اطلاعاتی «سیگو» تا طوفان نقدینگی سرگردان در بورس
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۰
کد خبر: 40418
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
استاندار مرکزی خبر داد

احداث پایانه حمل ونقل کامیون‌داران در اراک

استاندار مرکزی از احداث پایانه حمل و نقل کامیون‌داران در اراک به منظور کاهش میزان آلودگی هوای این شهر خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی، در گفتگو با اراک امروز؛ گفت: در راستای ساماندهی تردد کامیون ها و کاهش آلودگی هوای کلان‌شهر اراک، پایانه حمل و نقل کامیون داران در این شهر احداث می شود.

آقازاده اظهار کرد: در سفر وزیر راه وشهرسازی به استان احداث پایانه حمل و نقل کامیون داران در اراک مطرح و مورد موافقت قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه این پایانه در کنارگذر شمالی اراک احداث می شود ،بیان کرد: قطعه زمینی به مساحت 100 هکتار برای احداث پایانه کامیون‌داران در نظر گرفته شده است.

آقازاده افزود: با استقرار کامیون‌ها و خودروهای سنگین در این پایانه بسیاری از مشکلات تردد آن‌ها در سطح شهر و نبود جایگاه مناسب برای پارک رفع خواهد شد.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: احداث این پایانه نقش موثری در کاهش آلودگی هوای اراک و پایین آمدن بار آلاینده ها در این شهر دارد و یکی از راهکارهای کاهش میزان آلودگی هوای اراک است.

انتهای پیام/

captcha