برگزاری 250 برنامه به مناسبت هفته ازدواج در استان/مسئولین زمینه فرهنگ ازدواج آسان و پایدار جوانان را فراهم کنند 135 کیلوگرم مرغ فاسد در ساوه کشف و معدوم شد گروه ۱۵ نفره مجلس برای بررسی مسائل اقتصادی هفته آینده تشکیل میشود ترکیه و مصاف با دلار! فهرست شرکت‌هایی که با ثبت سفارش غیرقانونی خودرو وارد کردند روایتی از دیدار ترامپ و روحانی که انجام نشد ۸ وزیر در معرض استیضاح قرار دارند دستگیری تعدادی از مدیران متخلف صندوق ذخیره فرهنگیان ۶۵ سال بعد از کودتای ۲۸ مرداد، آمریکا هنوز از آن درس نگرفته است ایمان به حق بودن مسیر، عامل تحمل شکنجه‌های دوران اسارت بود/مسئولین راهمان را گم نکنند
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۶:۲۵
کد خبر: 40086
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۸
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی:

مراسم سالگرد امام راحل در 70 نقطه استان مرکزی برگزار می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی گفت: تدابیر لازم برای برگزاری مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در استان مرکزی اندیشیده شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ مهدی زندیه وکیلی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در حاشیه دومین جلسه ستاد برگزاری مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) گفت: اولین جلسه ستاد با حضور استاندار برگزار و مقرر شد، کمیته های هفتگانه ستاد، هماهنگی های لازم را بعمل آورده و گزارش اقدامات خود را به ستاد ارائه دهند که در این جلسه اقدامات آنان مورد بررسی و کمبودها برطرف شد.

زندیه وکیلی اظهار کرد: برای اعزام 7000 نفر از استان مرکزی برای شرکت در مراسم بیست‌و نهمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در تهران، تدابیر لازم اندیشیده شده و هماهنگی های لازم برای ایاب و ذهاب، امور فرهنگی، بهداشت و درمان و غیره صورت گرفته و هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: علاوه بر اعزام زائران سه شهر اراک، ساوه و زرندیه به تهران، هماهنگی های لازم برای برگزاری دو مراسم ویژه سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) در شهرستان‌های اراک و خمین خواهیم داشت. همچنین در 70 نقطه از استان مرکزی به عنوان استان امام(ره) مراسم 14 خرداد و در 20 نقطه نیز مراسم سالگرد قیام 15 خرداد برگزار خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی ابراز امیدواری کرد: انشاالله با حضور گرم مردم شریف استان مرکزی و برنامه ریزی‌های صورت گرفته، مراسم 14 و 15 خرداد با حضور پرشور مردم ولایی در سطح استان داشته باشیم.

انتهای پیام/

captcha