شفر هم در کمیته اخلاق/ایمن در سایه روشن سرخ/داستان دستان اشکان نگاهِ ساندیسیِ اصلاح‌طلبان به روحانی/ آقازاده چوپان، دامدار از آب درآمد! لیر ترکیه کمی از افت ارزش خود را جبران کرد خط حزب‌الله اصل جمله رهبر انقلاب را منتشر کرد بسته حمایتی اقشار ضعیف جامعه نهایی شده است / یارانه نقدی فردا واریز می‌شود اعضای شورای نگهبان با کلیت طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان موافقت کردند تیم والیبال جوانان ایران نایب قهرمان شد نامه ۱۷۰ نماینده به \"بطحایی\" درباره کنکور جلوگیری از ترخیص ۲۵۸ ردیف ثبت سفارش خودرو تشکیل ستاد مبارزه با احتکار در کشور
پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۲۹
کد خبر: 40065
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۱

نمایشگاهی باچاشنی رپورتاژ برای دولت/ هزینه های «به تصویر کشیدن اقدامات دولت» از جیب چه کسانی پرداخت می شود؟

عکس های انتخاباتی روحانی تنها در زمان انتخابات خوب بود چراکه آن زمان وعده های فریبنده در کنار خورشید تابان برجام برای دولت دستاورد محسوب می شد اما امروز بسیاری از افراد که به روحانی رأی داده اند از آرای خود پشیمان هستند و نمونه این مساله را در سلبریتی ها می توان به وضوح دید.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با گذشت یک سال از انتخابات ریاست جمهوری، نمایشگاه عکسی با عنوان «دوباره ایران» به مناسبت سالگرد برگزاری انتخابات دور دوازدهم ریاست جمهوری، از روز شنبه ۲۹ اردیبهشت برپا شد.

این نمایشگاه دو هفته ای با حضور محمود واعظی، رییس دفتر رییس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری و همچنین علی جنتی مشاور وی گالری صبا فرهنگستان هنر افتتاح شد.

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1397/2/29/8036010_598.jpg

نمایشگاه یک سالگی دولت دوازدهم در شرایطی با صرف هزینه‌های زیاد برگزار می شود که این موضوع تا کنون در طول 40 سال گذشته و در دولت های قبلی مسبوق به سابقه نبوده است.

تا کنون بیشتر وزرای دولت از این نمایشگاه بازدید کرده اند؛ وزرایی که وزارت خانه های متبوعشان این روزها دست خوش اتفاقاتی شده و هر کدام مشکلات زیادی دارند که بار سوء مدیریت ها به دوش مردم افتاده است.

در شرایطی که هر روزه شاهد تجمعات صنفی در اقصی نقاط کشور هستیم و هزینه های زندگی مردم به سختی تأمین می شود ضرورت هزینه کردن برای برگزاری چنین نمایشگاه هایی غیر منطقی به نظر می رسد.

بررسی هزینه های دولت در سال گذشته نشان می داد که دولت فربه تر شده و هزینه های جاری بیش از 98 درصد افزایش داشته است.

باید از مسئولان فرهنگستان هنر پرسید که آیا امکانات این فرهنگستان برای همه هنرمندان به صورت یکسان وجود داشته و مردم عادی هم می توانند به صورت دو هفته ای نمایشگاه خود را در این محل برپا کنند؟

چرا فرهنگستانی که مسئولیت آن فرهنگی تعریف شده است خود را اسیر بازی های سیاسی کرده و نمایشگاهی با محوریت انتخابات برگزار می کند؛ مگر نه اینکه رهبر انقلاب از مسئولان بارها خواسته است که فضای کشور را انتخاباتی نکنند؟

عکس های انتخاباتی روحانی تنها در زمان انتخابات خوب بود چراکه آن زمان وعده و وعید ها در کنار خورشید تابان برجام برای دولت دستاورد محسوب می شد اما امروز بسیاری از افراد که به روحانی رأی داده اند از آرای خود پشیمان هستند و نمونه این مساله را در سلبریتی ها می توان به وضوح دید.

به نظر می رسد نزدیکان رئیس جمهور آدرس های غلط به روحانی ندهند و به جای تدارک چنین نمایشگاهی، مشکلات و خواسته های اصلی مردم را به گوش او برسانند تا تدبیری برای حل آن بیاندیشند.

انتهای پیام/

captcha