کشور با تولید و توزیع عادلانه منابع آباد می‌شود/بازداشت خبرنگار پرس تی وی نقض آشکار آزادی بیان است اصرار بعضی نمایندگان مجلس بر تصویب fatf و cft خطاست/نفوذ، نقشه آمریکا برای مقابله با ایران است استکبار با ترفندهای مختلف به دنبال سلطه در ایران است/ ایام فاطمیه بهترین فرصت برای بیان فضایل حضرت زهرا(س) حریف ایران در یک هشتم نهایی مشخص شد +نمودار و برنامه بازی‌ها ساخت نسخه دوم ماهواره«پیام» دو هفته دیگر آغاز می‌شود واکنش ترامپ به پرتاب ماهواره توسط ایران مقایسه وضعیت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران با منطقه و جهان+جدول مهم‌ترین مصوبه مالیاتی کمیسیون تلفیق با لابی پزشکان حذف می‌شود؟ واکنش تاج به صحبت های کی‌روش وحشت روزافزون اسرائیل از محور مقاومت
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۷
کد خبر: 39864
تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸
فرمانده انتظامي ساوه خبر داد

اعتراف سارقان حرفه‌ای قطعات خودرو به 70 فقره سرقت در ساوه و بابل

فرمانده انتظامي شهرستان ساوه از دستگيري اعضای باند سرقت محتويات و قطعات داخل خودرو در ساوه خبر داد و گفت: متهمان به 70 فقره سرقت در ساوه و بابل اعتراف کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پرويز اسدي، فرمانده انتظامي شهرستان ساوه گفت: به دنبال وقوع سرقت های متعدد محتويات و قطعات داخل خودرو در شهرستان، موضوع شناسايي و دستگيري سارق يا سارقان احتمالی در دستور كار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

اسدی اظهار کرد: در  تحقیقات كارآگاهان پلیس شهرستان دو سارق حرفه ای و يك نفر مالخر که دارای سوابق متعدد سرقت بودند، شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاه خود در يكي از محله هاي شهر ساوه دستگیر شدند.

وی با اشاره به اعتراف متهمان به 70 فقره سرقت محتويات داخل خودرو و چهار دستگاه خودرو در شهرستانهای ساوه و بابل، بیان كرد: در تكميل تحقيقات مشخص شد كه دو سرقت خودرو و 40 فقره از سرقت هاي محتويات خودرو در شهرستان ساوه و مابقي سرقت ها در شهرستان بابل از سوي اعضاي باند صورت گرفته است.

فرمانده انتظامي شهرستان ساوه با اشاره به ارجاع پرونده دستگيرشدگان به مرجع قضائي از شهروندان خواست توصيه هاي پليس را در حفظ و نگهداري اموال خود جدي بگيرند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشكوك موضوع را سريعاً با شماره تلفن 110 به مركز فوريت هاي پليسي اطلاع دهند.

انتهای پیام/

captcha