برگزاری 250 برنامه به مناسبت هفته ازدواج در استان/مسئولین زمینه فرهنگ ازدواج آسان و پایدار جوانان را فراهم کنند 135 کیلوگرم مرغ فاسد در ساوه کشف و معدوم شد گروه ۱۵ نفره مجلس برای بررسی مسائل اقتصادی هفته آینده تشکیل میشود ترکیه و مصاف با دلار! فهرست شرکت‌هایی که با ثبت سفارش غیرقانونی خودرو وارد کردند روایتی از دیدار ترامپ و روحانی که انجام نشد ۸ وزیر در معرض استیضاح قرار دارند دستگیری تعدادی از مدیران متخلف صندوق ذخیره فرهنگیان ۶۵ سال بعد از کودتای ۲۸ مرداد، آمریکا هنوز از آن درس نگرفته است ایمان به حق بودن مسیر، عامل تحمل شکنجه‌های دوران اسارت بود/مسئولین راهمان را گم نکنند
پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۰
کد خبر: 39845
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳

مشارکت ماشین سازی اراک در بازسازی پالایشگاه «بیجی» عراق

شرکت ماشین سازی اراک در بازسازی پالایشگاه بیجی عراق مشارکت خواهد داشت.

به گزارش دیار آفتاب؛ هیات اقتصادی وزارت نفت عراق روز سه شنبه از بخش های مختلف شرکت ماشین سازی اراک بازدید کرد.

هدف این هیات اقتصادی از سفر به ایران شناسایی ظرفیت های ایران برای بازسازی پالایشگاه «بیجی» عراق بود تا از این فرصت بهره گرفته و از نزدیک با ظرفیت های و پتانسیل های صنعتی استان مرکزی در زمینه نیروگاهاهی آشنا شود.

نماینده پالایشگاه بیحی عراق در حاشیه این بازدید با اشاره به اینکه امکانات، تجهیزات و توان فنی کارخانه ماشین سازی بسیار عالی است، گفت: این کارخانه می‌تواند به خوبی از عهده بازسازی پالایشگاه‌های عراق بربیاید و امیدوار هستیم هر چه زودتر قرادادمان با شرکت ماشین سازی نهایی شود.

شرکت ماشین سازی اراک ( سهامی عام) به منظور پشتیبانی از صنایع بنیادین و برآورده کردن نیازهای صنعتی کشور، در سال 1346 در زمینی به مساحت 134 هکتار در شهر اراک تاسیس و در سال 1350 به عنوان نخستین صنعت سنگین کشور به بهره برداری رسید.

این شرکت در حوزه ساخت تجهیزات نفتی، مخازن بزرگ، سازه های فلزی، بویلرهای حرارتی، گلوله های سنگین فلزی، انواع پل، دکل ها و تولید شیرهای تخصصی فعالیت دارد.

انتهای پیام /

captcha