امیرکلاهدوز قهرمان مرحله سوم تور دوچرخه‌سواری میلاد دو نور شد طرح سؤال از وزیر امور خارجه در خصوص دستگیری دیپلمات ایرانی/برجام اروپایی نباید تأثیری در پیگیری وزارت خارجه داشته باشد راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق چگونه است؟ /داغ شدن تنور کسب و کار‌های اینترنتی نمایشگاه تخصصی کشاورزی، دام، طیور کشور در اراک دایر می‌شود بازدید معاون علمی رئیس‌جمهور از کارخانه‌ها سنگستان در محلات+تصاویر ظرفیت بالقوه محصولات باغات در ایران/ چرا میوه ایرانی برای صادرات تولید نمی‌شود؟ واژگونی پراید در محور ساوه – همدان یک کشته به همراه داشت گران ترین نقل و انتقالات 10 سال اخیر فوتبال اروپا+تصاویر موکب میقات الرضا (ع) اراک+تصاویر کنوانسیون‌های بین‌المللی کشور را بدهكار نظام سلطه می‌كند/ ارتباط با دنیا یا هضم در نظام ارتباطی کشورهای خاص؟
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴
کد خبر: 39845
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳

مشارکت ماشین سازی اراک در بازسازی پالایشگاه «بیجی» عراق

شرکت ماشین سازی اراک در بازسازی پالایشگاه بیجی عراق مشارکت خواهد داشت.

به گزارش دیار آفتاب؛ هیات اقتصادی وزارت نفت عراق روز سه شنبه از بخش های مختلف شرکت ماشین سازی اراک بازدید کرد.

هدف این هیات اقتصادی از سفر به ایران شناسایی ظرفیت های ایران برای بازسازی پالایشگاه «بیجی» عراق بود تا از این فرصت بهره گرفته و از نزدیک با ظرفیت های و پتانسیل های صنعتی استان مرکزی در زمینه نیروگاهاهی آشنا شود.

نماینده پالایشگاه بیحی عراق در حاشیه این بازدید با اشاره به اینکه امکانات، تجهیزات و توان فنی کارخانه ماشین سازی بسیار عالی است، گفت: این کارخانه می‌تواند به خوبی از عهده بازسازی پالایشگاه‌های عراق بربیاید و امیدوار هستیم هر چه زودتر قرادادمان با شرکت ماشین سازی نهایی شود.

شرکت ماشین سازی اراک ( سهامی عام) به منظور پشتیبانی از صنایع بنیادین و برآورده کردن نیازهای صنعتی کشور، در سال 1346 در زمینی به مساحت 134 هکتار در شهر اراک تاسیس و در سال 1350 به عنوان نخستین صنعت سنگین کشور به بهره برداری رسید.

این شرکت در حوزه ساخت تجهیزات نفتی، مخازن بزرگ، سازه های فلزی، بویلرهای حرارتی، گلوله های سنگین فلزی، انواع پل، دکل ها و تولید شیرهای تخصصی فعالیت دارد.

انتهای پیام /

captcha