کشور با تولید و توزیع عادلانه منابع آباد می‌شود/بازداشت خبرنگار پرس تی وی نقض آشکار آزادی بیان است اصرار بعضی نمایندگان مجلس بر تصویب fatf و cft خطاست/نفوذ، نقشه آمریکا برای مقابله با ایران است استکبار با ترفندهای مختلف به دنبال سلطه در ایران است/ ایام فاطمیه بهترین فرصت برای بیان فضایل حضرت زهرا(س) حریف ایران در یک هشتم نهایی مشخص شد +نمودار و برنامه بازی‌ها ساخت نسخه دوم ماهواره«پیام» دو هفته دیگر آغاز می‌شود واکنش ترامپ به پرتاب ماهواره توسط ایران مقایسه وضعیت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران با منطقه و جهان+جدول مهم‌ترین مصوبه مالیاتی کمیسیون تلفیق با لابی پزشکان حذف می‌شود؟ واکنش تاج به صحبت های کی‌روش وحشت روزافزون اسرائیل از محور مقاومت
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۳
کد خبر: 39845
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳

مشارکت ماشین سازی اراک در بازسازی پالایشگاه «بیجی» عراق

شرکت ماشین سازی اراک در بازسازی پالایشگاه بیجی عراق مشارکت خواهد داشت.

به گزارش دیار آفتاب؛ هیات اقتصادی وزارت نفت عراق روز سه شنبه از بخش های مختلف شرکت ماشین سازی اراک بازدید کرد.

هدف این هیات اقتصادی از سفر به ایران شناسایی ظرفیت های ایران برای بازسازی پالایشگاه «بیجی» عراق بود تا از این فرصت بهره گرفته و از نزدیک با ظرفیت های و پتانسیل های صنعتی استان مرکزی در زمینه نیروگاهاهی آشنا شود.

نماینده پالایشگاه بیحی عراق در حاشیه این بازدید با اشاره به اینکه امکانات، تجهیزات و توان فنی کارخانه ماشین سازی بسیار عالی است، گفت: این کارخانه می‌تواند به خوبی از عهده بازسازی پالایشگاه‌های عراق بربیاید و امیدوار هستیم هر چه زودتر قرادادمان با شرکت ماشین سازی نهایی شود.

شرکت ماشین سازی اراک ( سهامی عام) به منظور پشتیبانی از صنایع بنیادین و برآورده کردن نیازهای صنعتی کشور، در سال 1346 در زمینی به مساحت 134 هکتار در شهر اراک تاسیس و در سال 1350 به عنوان نخستین صنعت سنگین کشور به بهره برداری رسید.

این شرکت در حوزه ساخت تجهیزات نفتی، مخازن بزرگ، سازه های فلزی، بویلرهای حرارتی، گلوله های سنگین فلزی، انواع پل، دکل ها و تولید شیرهای تخصصی فعالیت دارد.

انتهای پیام /

captcha