کشور با تولید و توزیع عادلانه منابع آباد می‌شود/بازداشت خبرنگار پرس تی وی نقض آشکار آزادی بیان است اصرار بعضی نمایندگان مجلس بر تصویب fatf و cft خطاست/نفوذ، نقشه آمریکا برای مقابله با ایران است استکبار با ترفندهای مختلف به دنبال سلطه در ایران است/ ایام فاطمیه بهترین فرصت برای بیان فضایل حضرت زهرا(س) حریف ایران در یک هشتم نهایی مشخص شد +نمودار و برنامه بازی‌ها ساخت نسخه دوم ماهواره«پیام» دو هفته دیگر آغاز می‌شود واکنش ترامپ به پرتاب ماهواره توسط ایران مقایسه وضعیت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران با منطقه و جهان+جدول مهم‌ترین مصوبه مالیاتی کمیسیون تلفیق با لابی پزشکان حذف می‌شود؟ واکنش تاج به صحبت های کی‌روش وحشت روزافزون اسرائیل از محور مقاومت
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۶
کد خبر: 39834
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
آب پاکی وزیر راه و شهرسازی روی دست هپکو؛

هپکو در بازار رقابت و آزاد به دنبال مشتری باشد

وزیر راه و شهرسازی گفت:شرکت هپکو برای فروش محصولات خود می‌بایست بتواند برای تامین مشتری در بازار رقابتی و بازار آزاد تلاش کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از اراک امروز؛ صبح امروز وزیر راه و شهرسازی در حالی به استان مرکزی سفر کرد که جمعی از کارگران شرکت هپکو برای دومین روز متوالی در اعتراض به وضعیت شرکت و عدم تحقق مطالبات‌شان دست به اعتراض زدند و مسیر راه آهن شمال -جنوب را مسدود کردند.

شرکت هپکو به عنوان بزرگترین تولید کننده ماشین آلات راه‌سازی کشور با ظرفیت ۱۵ الی ۲۰ درصدی مشغول فعالیت است و برای افزایش تولید نیازمند نقدینگی و سفارش برای تولید است.

عباس آخوندي، وزیر راه و شهرسازی در جمع خبرنگاران درخصوص پیگیری‌های انجام شده از سوی دولتمردان برای رفع مشکل شرکت هپکو گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت مشکلات این شرکت را پیگیری می کند و به طور قطع برای رفع آن برنامه و تصمیمات لازم را اتخاذ خواهد کرد.

وی اظهار کرد: وزارت راه و شهرسازی به همراه وزارت کشور پیشنهادی را برای خرید محصولات شرکت هپکو به دولت داده است، امیدواریم توان بودجه ای سازمان مدیریت و برنامه ریزی به قدری باشد که بتواند با تامین اعتبار لازم، محصولات هپکو را خریداری کند.

آخوندي ادامه داد: شرکت هپکو برای فروش محصولات خود می‌بایست بتواند برای تامین مشتری در بازار رقابتی و بازار آزاد تلاش کند.

وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: وزارت راه و شهرسازی پیشنهادی را به منظور تامین مالی برای نوسازی ناگاون راهداری به سازمان مدیریت داده است و در صورتی که تامین مالی شود ما یکی از مشتریان هپکو خواهیم بود.

انتهای پیام/

captcha