طرح سؤال از وزیر امور خارجه در خصوص دستگیری دیپلمات ایرانی/برجام اروپایی نباید تأثیری در پیگیری وزارت خارجه داشته باشد راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق چگونه است؟ /داغ شدن تنور کسب و کار‌های اینترنتی نمایشگاه تخصصی کشاورزی، دام، طیور کشور در اراک دایر می‌شود بازدید معاون علمی رئیس‌جمهور از کارخانه‌ها سنگستان در محلات+تصاویر ظرفیت بالقوه محصولات باغات در ایران/ چرا میوه ایرانی برای صادرات تولید نمی‌شود؟ واژگونی پراید در محور ساوه – همدان یک کشته به همراه داشت گران ترین نقل و انتقالات 10 سال اخیر فوتبال اروپا+تصاویر موکب میقات الرضا (ع) اراک+تصاویر کنوانسیون‌های بین‌المللی کشور را بدهكار نظام سلطه می‌كند/ ارتباط با دنیا یا هضم در نظام ارتباطی کشورهای خاص؟ فواید باورنکردنى پیاده روى/ تند راه بروید تا دچار زوال عقل نشوید
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
کد خبر: 39834
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
آب پاکی وزیر راه و شهرسازی روی دست هپکو؛

هپکو در بازار رقابت و آزاد به دنبال مشتری باشد

وزیر راه و شهرسازی گفت:شرکت هپکو برای فروش محصولات خود می‌بایست بتواند برای تامین مشتری در بازار رقابتی و بازار آزاد تلاش کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از اراک امروز؛ صبح امروز وزیر راه و شهرسازی در حالی به استان مرکزی سفر کرد که جمعی از کارگران شرکت هپکو برای دومین روز متوالی در اعتراض به وضعیت شرکت و عدم تحقق مطالبات‌شان دست به اعتراض زدند و مسیر راه آهن شمال -جنوب را مسدود کردند.

شرکت هپکو به عنوان بزرگترین تولید کننده ماشین آلات راه‌سازی کشور با ظرفیت ۱۵ الی ۲۰ درصدی مشغول فعالیت است و برای افزایش تولید نیازمند نقدینگی و سفارش برای تولید است.

عباس آخوندي، وزیر راه و شهرسازی در جمع خبرنگاران درخصوص پیگیری‌های انجام شده از سوی دولتمردان برای رفع مشکل شرکت هپکو گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت مشکلات این شرکت را پیگیری می کند و به طور قطع برای رفع آن برنامه و تصمیمات لازم را اتخاذ خواهد کرد.

وی اظهار کرد: وزارت راه و شهرسازی به همراه وزارت کشور پیشنهادی را برای خرید محصولات شرکت هپکو به دولت داده است، امیدواریم توان بودجه ای سازمان مدیریت و برنامه ریزی به قدری باشد که بتواند با تامین اعتبار لازم، محصولات هپکو را خریداری کند.

آخوندي ادامه داد: شرکت هپکو برای فروش محصولات خود می‌بایست بتواند برای تامین مشتری در بازار رقابتی و بازار آزاد تلاش کند.

وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: وزارت راه و شهرسازی پیشنهادی را به منظور تامین مالی برای نوسازی ناگاون راهداری به سازمان مدیریت داده است و در صورتی که تامین مالی شود ما یکی از مشتریان هپکو خواهیم بود.

انتهای پیام/

captcha