برگزاری 250 برنامه به مناسبت هفته ازدواج در استان/مسئولین زمینه فرهنگ ازدواج آسان و پایدار جوانان را فراهم کنند 135 کیلوگرم مرغ فاسد در ساوه کشف و معدوم شد گروه ۱۵ نفره مجلس برای بررسی مسائل اقتصادی هفته آینده تشکیل میشود ترکیه و مصاف با دلار! فهرست شرکت‌هایی که با ثبت سفارش غیرقانونی خودرو وارد کردند روایتی از دیدار ترامپ و روحانی که انجام نشد ۸ وزیر در معرض استیضاح قرار دارند دستگیری تعدادی از مدیران متخلف صندوق ذخیره فرهنگیان ۶۵ سال بعد از کودتای ۲۸ مرداد، آمریکا هنوز از آن درس نگرفته است ایمان به حق بودن مسیر، عامل تحمل شکنجه‌های دوران اسارت بود/مسئولین راهمان را گم نکنند
پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۰
کد خبر: 39834
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
آب پاکی وزیر راه و شهرسازی روی دست هپکو؛

هپکو در بازار رقابت و آزاد به دنبال مشتری باشد

وزیر راه و شهرسازی گفت:شرکت هپکو برای فروش محصولات خود می‌بایست بتواند برای تامین مشتری در بازار رقابتی و بازار آزاد تلاش کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از اراک امروز؛ صبح امروز وزیر راه و شهرسازی در حالی به استان مرکزی سفر کرد که جمعی از کارگران شرکت هپکو برای دومین روز متوالی در اعتراض به وضعیت شرکت و عدم تحقق مطالبات‌شان دست به اعتراض زدند و مسیر راه آهن شمال -جنوب را مسدود کردند.

شرکت هپکو به عنوان بزرگترین تولید کننده ماشین آلات راه‌سازی کشور با ظرفیت ۱۵ الی ۲۰ درصدی مشغول فعالیت است و برای افزایش تولید نیازمند نقدینگی و سفارش برای تولید است.

عباس آخوندي، وزیر راه و شهرسازی در جمع خبرنگاران درخصوص پیگیری‌های انجام شده از سوی دولتمردان برای رفع مشکل شرکت هپکو گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت مشکلات این شرکت را پیگیری می کند و به طور قطع برای رفع آن برنامه و تصمیمات لازم را اتخاذ خواهد کرد.

وی اظهار کرد: وزارت راه و شهرسازی به همراه وزارت کشور پیشنهادی را برای خرید محصولات شرکت هپکو به دولت داده است، امیدواریم توان بودجه ای سازمان مدیریت و برنامه ریزی به قدری باشد که بتواند با تامین اعتبار لازم، محصولات هپکو را خریداری کند.

آخوندي ادامه داد: شرکت هپکو برای فروش محصولات خود می‌بایست بتواند برای تامین مشتری در بازار رقابتی و بازار آزاد تلاش کند.

وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: وزارت راه و شهرسازی پیشنهادی را به منظور تامین مالی برای نوسازی ناگاون راهداری به سازمان مدیریت داده است و در صورتی که تامین مالی شود ما یکی از مشتریان هپکو خواهیم بود.

انتهای پیام/

captcha