کشور با تولید و توزیع عادلانه منابع آباد می‌شود/بازداشت خبرنگار پرس تی وی نقض آشکار آزادی بیان است اصرار بعضی نمایندگان مجلس بر تصویب fatf و cft خطاست/نفوذ، نقشه آمریکا برای مقابله با ایران است استکبار با ترفندهای مختلف به دنبال سلطه در ایران است/ ایام فاطمیه بهترین فرصت برای بیان فضایل حضرت زهرا(س) حریف ایران در یک هشتم نهایی مشخص شد +نمودار و برنامه بازی‌ها ساخت نسخه دوم ماهواره«پیام» دو هفته دیگر آغاز می‌شود واکنش ترامپ به پرتاب ماهواره توسط ایران مقایسه وضعیت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران با منطقه و جهان+جدول مهم‌ترین مصوبه مالیاتی کمیسیون تلفیق با لابی پزشکان حذف می‌شود؟ واکنش تاج به صحبت های کی‌روش وحشت روزافزون اسرائیل از محور مقاومت
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۷
کد خبر: 39831
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳
مدیرکل ستاد دیه کشور خبر داد

آزادی ۱۱۳ هزار زندانی غیرعمد در کشور

مدیرکل ستاد دیه کشور گفت: از سال ۱۳۶۹ تا پایان سال ۹۶ بیش از ۱۱۳ هزار زندانی غیر عمد توسط ستاد دیه کشور از زندان‌ آزاد شده اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید اسدالله جولایی، مدیرکل ستاد دیه کشور در اراک گفت: از سال ۱۳۶۹ تا پایان سال ۹۶ بیش از ۱۱۳ هزار زندانی غیر عمد توسط ستاد دیه کشور از زندان‌ آزاد شده اند.

جولایی اظهار کرد: در سال ۹۶ نیز بیش از ۱۰ هزار و ۶۰۰ زندانی با مجموع بدهی ۹۷۰ میلیارد تومان از زندان‌ها آزاد شده‌اند که از این میزان بیش از ۳۹۰ میلیارد تومان آن گذشت از سوی طلبکاران و شوکات بوده و مابقی این بدهی در گلریزان ها جمع آوری شده است.

وی افزود: سال گذشته در ۳۱۳ نقطه کشور گلریزان داشتیم، که اولین گلریزان را مقام معظم رهبری به مبلغ 313 میلیون تومان کمک کرده‌اند و یک‌هزار میلیارد هم دولت وام توسط بانک‌های عامل به ستاد دیه تخصیص داده است.

مدیرکل ستاد دیه کشور خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۱۳۱ نفر متقاضی کمک برای آزادی در زندان‌های کشور داریم که بیش از ۲۵۰۰ نفر آنها بدهکاران مهریه، بدهکاران دیه و کارگاهی کمتر از یک‌هزار نفر و بیش از ۴۰۰ نفر هم بدهکاران نفقه و بدهکاران جرائم شبه عمد و غیر عمد نیز کمتر از 50 نفر هستند.

انتهای پیام/

captcha