و اینک لامبورگینی تبریزی! کاهش نرخ مکالمات صادره ایران به عراق از دقیقه‌ای ۳۰۰۰تومان به ۹۰۰تومان/ زائران حتماً از سیم‌کارت‌های عراقی استفاده کنند جزئیات بخشنامه رئیس قوه قضائیه درباره محکومین مهریه تغییرات قیمت ۱۱ گروه کالایی در هفته گذشته «قدر»، سریع‌ترین موشک بالستیک ایران +عکس مجلس وظیفه مهمی در تکمیل سند اسلامی-ایرانی پیشرفت بر عهده دارد پروژه باروری ابرها با همکاری سپاه در حال انجام است نفرات برتر مرحله نخست تور دوچرخه‌سواری میلاد دو نور مشخص شدند+تصاویر دستمزد شبی ۳۰ میلیون تومانی مهناز افشار در «بینوایان»! پوتین: حضور ایران در سوریه، توافق تهران و دمشق است/تک قطبی، به تاریخ پیوسته است
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۷
کد خبر: 39831
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳
مدیرکل ستاد دیه کشور خبر داد

آزادی ۱۱۳ هزار زندانی غیرعمد در کشور

مدیرکل ستاد دیه کشور گفت: از سال ۱۳۶۹ تا پایان سال ۹۶ بیش از ۱۱۳ هزار زندانی غیر عمد توسط ستاد دیه کشور از زندان‌ آزاد شده اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید اسدالله جولایی، مدیرکل ستاد دیه کشور در اراک گفت: از سال ۱۳۶۹ تا پایان سال ۹۶ بیش از ۱۱۳ هزار زندانی غیر عمد توسط ستاد دیه کشور از زندان‌ آزاد شده اند.

جولایی اظهار کرد: در سال ۹۶ نیز بیش از ۱۰ هزار و ۶۰۰ زندانی با مجموع بدهی ۹۷۰ میلیارد تومان از زندان‌ها آزاد شده‌اند که از این میزان بیش از ۳۹۰ میلیارد تومان آن گذشت از سوی طلبکاران و شوکات بوده و مابقی این بدهی در گلریزان ها جمع آوری شده است.

وی افزود: سال گذشته در ۳۱۳ نقطه کشور گلریزان داشتیم، که اولین گلریزان را مقام معظم رهبری به مبلغ 313 میلیون تومان کمک کرده‌اند و یک‌هزار میلیارد هم دولت وام توسط بانک‌های عامل به ستاد دیه تخصیص داده است.

مدیرکل ستاد دیه کشور خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۱۳۱ نفر متقاضی کمک برای آزادی در زندان‌های کشور داریم که بیش از ۲۵۰۰ نفر آنها بدهکاران مهریه، بدهکاران دیه و کارگاهی کمتر از یک‌هزار نفر و بیش از ۴۰۰ نفر هم بدهکاران نفقه و بدهکاران جرائم شبه عمد و غیر عمد نیز کمتر از 50 نفر هستند.

انتهای پیام/

captcha