کشور با تولید و توزیع عادلانه منابع آباد می‌شود/بازداشت خبرنگار پرس تی وی نقض آشکار آزادی بیان است اصرار بعضی نمایندگان مجلس بر تصویب fatf و cft خطاست/نفوذ، نقشه آمریکا برای مقابله با ایران است استکبار با ترفندهای مختلف به دنبال سلطه در ایران است/ ایام فاطمیه بهترین فرصت برای بیان فضایل حضرت زهرا(س) حریف ایران در یک هشتم نهایی مشخص شد +نمودار و برنامه بازی‌ها ساخت نسخه دوم ماهواره«پیام» دو هفته دیگر آغاز می‌شود واکنش ترامپ به پرتاب ماهواره توسط ایران مقایسه وضعیت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران با منطقه و جهان+جدول مهم‌ترین مصوبه مالیاتی کمیسیون تلفیق با لابی پزشکان حذف می‌شود؟ واکنش تاج به صحبت های کی‌روش وحشت روزافزون اسرائیل از محور مقاومت
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۲
کد خبر: 39805
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱

آزاد سازی خرمشهر؛ تجلی فرهنگ ایثار و مقاومت

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: آزادسازی خرمشهر؛ تجلی فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  اراک امروز؛ فتح اله حقیقی, معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی روز شنبه در دومین جلسه ستاد استانی هماهنگی برنامه های حماسه سوم خرداد گفت: سوم خرداد و عملیات بیت المقدس بهترین آموزگار ارزش‌هایی نظیر ایمان، غیرت و ایثار برای جوانان کشورمان است که باید به خوبی برای نسل آینده این حماسه بزرگ تبیین شود.

حقیقی اظهار کرد: در واقع سوم خرداد الگوی ارزشمند ملت ایران و آزادی خواهان واقعی مبارزه با استکبار و استبداد بوده و نمود عینی قدرت و وحدت است.

وی به نقش ارزشمند رزمندگان در پیروزی عمملیات بیت المقدس اشاره کرد و افزود: فرزندان این مرز و بوم باید بدانند چرا عملیات بیت المقدس در تاریخ ۸ سال دفاع مقدس به عنوان یکی از برجسته‌ترین عملیات بوده است که امام خمینی(ره) بیان کردند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با اشاره به اینکه برنامه های اجرایی به مناسبت سوم خرداد باید بیانگر اهداف و ویژگی های ویژه این حماسه پرافتخار باشد, اظهار کرد: مسوولین ذی ربط در تدوین و اجرای برنامه های سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر در تبیین و ترویج اهداف ، راهبردها و ویژگی های ارزشمند آزادسازی خرمشهر با محوریت مردم به ویژه جوانان اهتمام داشته باشند. حادثه سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر باید به‌خوبی برای اقشار مختلف مردم به‌ویژه نسل جوان و نوجوان کشور تبیین شود.

وی با بیان اینکه آزاد سازی خرمشهر؛ تجلی فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت است و حماسه عظیم و مردمی سوم خرداد سرلوحه افتخارات ملی و دفاع مقدس کشور ما قرار دارد, گفت: در سایه خون شهدای والامقام ،کشورمان به اقتدار و امنیت همه‌جانبه دست یافته است.

وی اظهار کرد: بر این اساس همزمان با سوم خرداد ماه دیدار با ۲۹۲ خانواده معظم شهید استان در عملیات بیت المقدس, غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا با حضور مسئولان استانی و خانواده های معظم شهدا برگزار خواهد شد .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با اشاره به اجرای برنامه های گسترده و باشکوه در سطح استان افزود: بمناسبت چهل سالگی پیروزی باشکوه انقلاب اسلامی ۴۰ ویژه برنامه در سطح در ۱۲ شهرستان استان مرکزی برگزار خواهد شد.

حقیقی با اشاره به اجرای برنامه های باشکوه در این ایام خاطرنشان کرد: امید است با اجرای باشکوه برنامه های حماسه سوم خرداد در شان و جایگاه استان امام بزرگوار که پاسداشت این ایام از وظایف همه آحاد مختلف جامعه است, شاهد تکریم شایستگی های حماسه سوم خرداد باشیم.

انتهای پیام/

captcha