آخرین وضعیت طرح استیضاح ۲ وزیر در مجلس دروغگویی علنی یک نماینده مجلس/ تلاش وکیلی برای تبرئه خود و آقازاده دهه هفتادی‌اش+عکس 60 كيلوگرم ترياك در استان مرکزی کشف شد اسکان بیش از 9 هزار نفر روز مسافر تابستانی در مدارس استان مرکزی/آمادگی 190 کلاس برای اسکان مسافران سفر به 70 میلیون سال پیش+تصاویر بسیج آماده همکاری با دستگاه قضا برای مبارزه با مفاسد اقتصادی است/ این موضوع را طی نامه ای به آیت الله آملی لاریجانی اعلام کردیم/ مفسدان اقتصادی از داعش جنایتکارترند ۱۱ کافی نت متخلف در اراک اخطار پلمب و تذکر گرفتند انعکاس گسترده جشن چهل سالگی انقلاب در تمام استان ها پشت پرده برکناری افشانی در شهرداری تهران ۱۰ خریدار بزرگ سکه چه کسانی هستند+اسامی
سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۳
کد خبر: 39781
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
سرپرست فرمانداری دلیجان مطرح کرد؛

بحران کمبود فضای آموزشی در دلیجان

سرپرست فرمانداری شهرستان دلیجان گفت: با توجه به تعداد دانش آموزان دلیجانی و فضاهای آموزشی که در حال حاضر در اختیار آموزش‌و پرورش شهرستان قرار دارد با کمبود هشت مدرسه مواجه هستیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمدرضا یوسفی، سرپرست فرمانداری شهرستان دلیجان روز چهارشنبه در جلسه شورای مسکن این شهرستان که با هدف بررسی مشکلات فضای آموزشی و «مسکن مهر» برگزار شد، گفت: سطح فضای آموزشی کنونی شهرستان دلیجان متناسب با جمعیت این شهرستان نیست.

یوسفی با اشاره به اینکه دلیجان به عنوان یکی از شهرستان های مهاجرپذیر استان مرکزی است، اظهار کرد: ایجاد زیرساخت های مورد نیاز در حوزه آموزش یکی از ضرورت های شهرستان دلیجان است.

وی ادامه داد: به دلیل رشد فزاینده مهاجرت و فرسوده بودن فضای آموزشی شهرستان، با کمبود فضای آموزشی مواجه هستیم و می‌بایست تلاش شود در طرح‌های شهری جدید متناسب با رشد جمعیت فضای آموزشی را توسعه دهیم.

سرپرست فرمانداری شهرستان دلیجان اضافه کرد: با توجه به تعداد دانش آموزان دلیجانی و فضاهای آموزشی که در حال حاضر در اختیار آموزش‌و پرورش شهرستان قرار دارد با کمبود هشت مدرسه مواجه هستیم.

همچنین در این جلسه در خصوص مسائل و مشکلات پروژه 411 واحدی و 128 واحدی مسکن مهر و همچنین احداث اماکن عمومی و فضای سبز و بهداشتی در این پروژه ها بحث  و بررسی شد.

انتهای پیام/

captcha