کشف محموله ميلياردی لوازم خرازي قاچاق در اراک دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه کشاورزی خنداب از دیروز تا امروز كشف 142 كيلوگرم ترياك در استان مركزي از اصرار بر لایحه ضدملی تا مجلس در آزمون مردمی ماندن صعود با دست‌های آقای کلین‌شیت/تعطیلات میریم دربی/دیوار ایران به چین رسید سروش از سایپا رفت/ سلیمانی مدیرعامل شد «پوری حسینی» ممنوع‌الخروج شد تجمع مردمی آزادی مرضیه هاشمی مقابل سفارت سوئد/تصاویر انهدام باند جعل اسناد و مدارک دولتی حاشیه‌های پیش از دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و عمان + تصاویر
دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
کد خبر: 39781
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
سرپرست فرمانداری دلیجان مطرح کرد؛

بحران کمبود فضای آموزشی در دلیجان

سرپرست فرمانداری شهرستان دلیجان گفت: با توجه به تعداد دانش آموزان دلیجانی و فضاهای آموزشی که در حال حاضر در اختیار آموزش‌و پرورش شهرستان قرار دارد با کمبود هشت مدرسه مواجه هستیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمدرضا یوسفی، سرپرست فرمانداری شهرستان دلیجان روز چهارشنبه در جلسه شورای مسکن این شهرستان که با هدف بررسی مشکلات فضای آموزشی و «مسکن مهر» برگزار شد، گفت: سطح فضای آموزشی کنونی شهرستان دلیجان متناسب با جمعیت این شهرستان نیست.

یوسفی با اشاره به اینکه دلیجان به عنوان یکی از شهرستان های مهاجرپذیر استان مرکزی است، اظهار کرد: ایجاد زیرساخت های مورد نیاز در حوزه آموزش یکی از ضرورت های شهرستان دلیجان است.

وی ادامه داد: به دلیل رشد فزاینده مهاجرت و فرسوده بودن فضای آموزشی شهرستان، با کمبود فضای آموزشی مواجه هستیم و می‌بایست تلاش شود در طرح‌های شهری جدید متناسب با رشد جمعیت فضای آموزشی را توسعه دهیم.

سرپرست فرمانداری شهرستان دلیجان اضافه کرد: با توجه به تعداد دانش آموزان دلیجانی و فضاهای آموزشی که در حال حاضر در اختیار آموزش‌و پرورش شهرستان قرار دارد با کمبود هشت مدرسه مواجه هستیم.

همچنین در این جلسه در خصوص مسائل و مشکلات پروژه 411 واحدی و 128 واحدی مسکن مهر و همچنین احداث اماکن عمومی و فضای سبز و بهداشتی در این پروژه ها بحث  و بررسی شد.

انتهای پیام/

captcha