و اینک لامبورگینی تبریزی! کاهش نرخ مکالمات صادره ایران به عراق از دقیقه‌ای ۳۰۰۰تومان به ۹۰۰تومان/ زائران حتماً از سیم‌کارت‌های عراقی استفاده کنند جزئیات بخشنامه رئیس قوه قضائیه درباره محکومین مهریه تغییرات قیمت ۱۱ گروه کالایی در هفته گذشته «قدر»، سریع‌ترین موشک بالستیک ایران +عکس مجلس وظیفه مهمی در تکمیل سند اسلامی-ایرانی پیشرفت بر عهده دارد پروژه باروری ابرها با همکاری سپاه در حال انجام است نفرات برتر مرحله نخست تور دوچرخه‌سواری میلاد دو نور مشخص شدند+تصاویر دستمزد شبی ۳۰ میلیون تومانی مهناز افشار در «بینوایان»! پوتین: حضور ایران در سوریه، توافق تهران و دمشق است/تک قطبی، به تاریخ پیوسته است
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۰
کد خبر: 39781
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
سرپرست فرمانداری دلیجان مطرح کرد؛

بحران کمبود فضای آموزشی در دلیجان

سرپرست فرمانداری شهرستان دلیجان گفت: با توجه به تعداد دانش آموزان دلیجانی و فضاهای آموزشی که در حال حاضر در اختیار آموزش‌و پرورش شهرستان قرار دارد با کمبود هشت مدرسه مواجه هستیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمدرضا یوسفی، سرپرست فرمانداری شهرستان دلیجان روز چهارشنبه در جلسه شورای مسکن این شهرستان که با هدف بررسی مشکلات فضای آموزشی و «مسکن مهر» برگزار شد، گفت: سطح فضای آموزشی کنونی شهرستان دلیجان متناسب با جمعیت این شهرستان نیست.

یوسفی با اشاره به اینکه دلیجان به عنوان یکی از شهرستان های مهاجرپذیر استان مرکزی است، اظهار کرد: ایجاد زیرساخت های مورد نیاز در حوزه آموزش یکی از ضرورت های شهرستان دلیجان است.

وی ادامه داد: به دلیل رشد فزاینده مهاجرت و فرسوده بودن فضای آموزشی شهرستان، با کمبود فضای آموزشی مواجه هستیم و می‌بایست تلاش شود در طرح‌های شهری جدید متناسب با رشد جمعیت فضای آموزشی را توسعه دهیم.

سرپرست فرمانداری شهرستان دلیجان اضافه کرد: با توجه به تعداد دانش آموزان دلیجانی و فضاهای آموزشی که در حال حاضر در اختیار آموزش‌و پرورش شهرستان قرار دارد با کمبود هشت مدرسه مواجه هستیم.

همچنین در این جلسه در خصوص مسائل و مشکلات پروژه 411 واحدی و 128 واحدی مسکن مهر و همچنین احداث اماکن عمومی و فضای سبز و بهداشتی در این پروژه ها بحث  و بررسی شد.

انتهای پیام/

captcha