و اینک لامبورگینی تبریزی! کاهش نرخ مکالمات صادره ایران به عراق از دقیقه‌ای ۳۰۰۰تومان به ۹۰۰تومان/ زائران حتماً از سیم‌کارت‌های عراقی استفاده کنند جزئیات بخشنامه رئیس قوه قضائیه درباره محکومین مهریه تغییرات قیمت ۱۱ گروه کالایی در هفته گذشته «قدر»، سریع‌ترین موشک بالستیک ایران +عکس مجلس وظیفه مهمی در تکمیل سند اسلامی-ایرانی پیشرفت بر عهده دارد پروژه باروری ابرها با همکاری سپاه در حال انجام است نفرات برتر مرحله نخست تور دوچرخه‌سواری میلاد دو نور مشخص شدند+تصاویر دستمزد شبی ۳۰ میلیون تومانی مهناز افشار در «بینوایان»! پوتین: حضور ایران در سوریه، توافق تهران و دمشق است/تک قطبی، به تاریخ پیوسته است
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۶
کد خبر: 39780
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶
همزمان با سراسر کشور؛

آزمون ورود به حرفه مهندسان در استان مرکزی برگزار می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: آزمون ورود به حرفه مهندسان همزمان با سراسر کشور در استان مرکزی برگزار می شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ مجید شارقی مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی در گفتگو با اراک امروز؛ گفت: آزمون ورود به حرفه مهندسان همزمان با سراسر کشور در روزهای ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه در دانشگاه اراک برگزار می شود.

شارقی اظهار کرد: حدود ۱۸۰۰ داوطلب در آزمون‌های ورود به حرفه و ارتقاء رتبه مهندسان، کاردان‌های فنی و معماران تجربی با یکدیگر رقابت می کنند.

وی ادامه داد: آزمون فوق در هفت رشته مهندسی معماری بخش‌های (نظارت، طراحی و اجرا)، مهندسی عمران بخش‌های (نظارت، محاسبات و اجرا)، تأسیسات  مکانیکی (طراحی و نظارت)، تأسیسات برقی (طراحی و نظارت)، شهرسازی، نقشه‌برداری و ترافیک در پایه سه و کاردان‌های فنی ساختمان در شش رشته کاردانی، معماری، عمران، تأسیسات مکانیکی، تأسیسات برقی، شهرسازی و نقشه‌برداری در پایه سه و آزمون تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماران تجربی در پایه‌های سه، دو و یک جهت پروانه اشتغال بکار به رقابت می‌پردازند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی خاطرنشان کرد: ثبت‌نام آزمون ورود به حرفه مهندسان  ازطریق سازمان سنجش وآموزش کشور به صورت هماهنگ از تاریخ ۳۰/۱۱/۱۳۹۶لغایت ۱۱/۱۲/۱۳۹۶ صورت پذیرفته است.

انتهای پیام/

captcha