و اینک لامبورگینی تبریزی! کاهش نرخ مکالمات صادره ایران به عراق از دقیقه‌ای ۳۰۰۰تومان به ۹۰۰تومان/ زائران حتماً از سیم‌کارت‌های عراقی استفاده کنند جزئیات بخشنامه رئیس قوه قضائیه درباره محکومین مهریه تغییرات قیمت ۱۱ گروه کالایی در هفته گذشته «قدر»، سریع‌ترین موشک بالستیک ایران +عکس مجلس وظیفه مهمی در تکمیل سند اسلامی-ایرانی پیشرفت بر عهده دارد پروژه باروری ابرها با همکاری سپاه در حال انجام است نفرات برتر مرحله نخست تور دوچرخه‌سواری میلاد دو نور مشخص شدند+تصاویر دستمزد شبی ۳۰ میلیون تومانی مهناز افشار در «بینوایان»! پوتین: حضور ایران در سوریه، توافق تهران و دمشق است/تک قطبی، به تاریخ پیوسته است
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۶
کد خبر: 39774
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:

500 میلیارد ریال حقوق معادن استان مرکزی وصول شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: سال گذشته 500 میلیارد ریال از محل حقوق دولتی بخش معدن در این استان وصول شد.

محمدرضا حاجی پور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزیدر گفتگو با دیار آفتاب؛ با بیان اینکه بیش از 530 معدن در نقاط مختلف استان مرکزی فعالیت می کنند، گفت: سهم استان مرکزی از محل حقوق دولتی معادن بالغ بر 7.5 میلیارد بوده است که تاکنون 2.7 میلیارد تومان آن پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه استان مرکزی سال گذشته 50 میلیارد تومان وصول حقوق دولتی معادن را داشته است، اظهار کرد: بر اساس قانون برنامه ششم توسعه بایستی 15 درصد از حقوق دولتی از بخش معادن به اعتبارات همان استان اضافه شود و تمام اعتبارات جهت زیرساخت، رفاه و توسعه شهرستان با اولویت بخشی که معدن در آن واقع شده هزینه شود.

وی ادامه داد: با پیگیری های که سال گذشته برای جذب اعتبارات از محل 15 درصد حقوق دولتی از بخش معدن داشتیم، 700 میلیون تومان به منظور اجرای مانیتورینگ معادن و دو میلیارد تومان در قالب قرارداد با شرکت ایمیدرو به منظور ایجاد زیربنا در معادن خمین و دلیجان در نظر گرفته شده است.

حاجی پور ادامه داد: پیگیر دریافت مابقی اعتبارات استان از محل 15 درصد حقوق دولتی از بخش معدن هستیم، تا این اعتبارات را در جهت زیرساخت مناطقی که معادن وجود دارند، هزینه کنیم.

وی خاطرنشان کرد: برای اینکه بتوانیم این اعتبارات را به موقع جذب کنیم، می‌بایست یک حساب بانکی جداگانه برای این حقوق در نظر بگیرم تا قبل از وایز حقوق به خزانه سهم 15 درصد استان جدا شود.

انتهای پیام/

captcha