استاندار مرکزی

دستور رسیدگی به درخواست تشکل های دانشجویی را صادر کرده ام

زمانی قمی گفت : دستور تشکیل جلسه برای پیگیری نامه ی 25 تشکل دانشجویی استان مرکزی پیرامون درخواست برای مشکلات کشاورزی و آب را صادر کرده ام و این جلسه تا 15 اردیبهشت تشکیل می شود.
کد خبر: ۳۹۷۲ تاریخ انتشار: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۷
به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از نسل فردا ؛ محمود زمانی قمی استاندار استان مرکزی در گفتگو با خبرنگار نسل فردا از تشکیل جلسه ای برای پیگیری درخواست دانشجویان با حضور مسئولان مربوطه خبر داد و گفت: این جلسه تا 15 اردیبهشت ماه برقرار می شود و در آن تعدادی از نمایندگان تشکل های دانشجویی استان مرکزی هم دعوت خواهند شد.
 

شنیده ها حکایت از  آن دارد که استاندار مرکزی در جلسات عمومی و خصوصی دستور داده است مواردی که 25 تشکل دانشجویی استان درخواست کرده اند بررسی شود.
 

لازم به ذکر است که هفته ی گذشته 25 تشکل دانشجویی استان مرکزی با صدور نامه ای سرگشاده خطاب به استاندار مرکزی وی را مسئول پیگیری یک مشکل اساسی در حوزه ی کشاورزی و آب قرار داده و جلوگیری از نابودی سرمایه های ملی و دفاع از آینده ی کشاورزان را جزء خط قرمز خود اعلام کرده بودند.
 

 در این نامه دانشجویان ضمن انتقاد شدید از مدیریت ناکارآمد مدیران جهاد کشاورزی و ساختار منفعل آب منطقه ای عنوان کرده بودند که دود کم کاری مسئولان همواره در چشم سرمایه های ملی این استان فرو رفته است . برای مشاهده ی متن کامل نامه تشکلهای دانشجویی (اینجا) کلیک کنید.

انتهای پیام/ش