دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه کشاورزی خنداب از دیروز تا امروز از اصرار بر لایحه ضدملی تا مجلس در آزمون مردمی ماندن صعود با دست‌های آقای کلین‌شیت/تعطیلات میریم دربی/دیوار ایران به چین رسید سروش از سایپا رفت/ سلیمانی مدیرعامل شد «پوری حسینی» ممنوع‌الخروج شد تجمع مردمی آزادی مرضیه هاشمی مقابل سفارت سوئد/تصاویر انهدام باند جعل اسناد و مدارک دولتی حاشیه‌های پیش از دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و عمان + تصاویر دعوت از داوطلبان امامت جمعه برای شرکت در آزمون / ۳۰ساله‌ها می‌توانند امام جمعه شوند جزئیات تحویل خودروهای پیش فروش شده سایپا/ افزایش ۳۰ درصدی قیمت پراید و تیبا
دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
کد خبر: 39687
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۸
فرمانده سپاه ناحیه اراک مطرح کرد

هفته عقیدتی سیاسی فرصتی برای تبیین اندیشه‌های شهید مطهری/اجرای 30 عنوان برنامه در مناطق حاشیه‌نشین اراک

فرمانده سپاه ناحیه اراک عنوان اصلی هفته عقیدتی سیاسی سپاه و بسیج را شهید مطهری نماد هویت اسلامی و ایرانی عنوان کرد و گفت: هفته عقیدتی سیاسی فرصتی برای تبیین اندیشه‌های شهید مطهری است.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمدرضا رضایی، فرمانده سپاه ناحیه اراک ظهر امروز در نشست خبری اعلام برنامه‌های هفته عقیدتی سیاسی این ناحیه با بیان اینکه برنامه‌های متعددی برای این مناسبت در سطح حوزه ها و پایگاه مقاومت پیش بینی و اجرایی می‌شود، گفت: عنوان اصلی هفته عقیدتی سیاسی سپاه و بسیج «شهید مطهری؛ نماد هویت اسلامی ایرانی» است.

رضایی با اشاره همزمانی هفته عقیدتی سیاسی با نیمه شعبان، اظهار کرد: مراسم این هفته همراه با جشن و شادی برگزار می شود.

وی ادامه داد: سرکشی از خانواده شهدای فرهنگی و مربیان عقیدتی سیاسی سپاه، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، برگزاری نشست های روشنگری در سطح پایگاه های بسیج، برگزاری حلقات صالحین با موضوع اندیشه های شهید مطهری، حضور منسجم در نماز جمعه، تجلیل از معلمان بسیجی و مربیان عقیدتی بخشی از برنامه های این هفته خواهد بود.

اعزام بیش از 4500 زائر اراکی به مناطق عملیاتی جنوب

فرمانده سپاه ناحیه اراک به اعزام اردوهای راهیان نور عمومی در ایام نوروز هم اشاره کرد و گفت: بر اساس هماهنگی های که صورت گرفته بود امسال 36 دستگاه اتوبوس به اردوهای راهیان نور اعزام شدند.

رضایی به رشد 100 درصدی استقبال زائرانی که با وسایل شخصی به مناطق عملیاتی در ایام نوروز اعزام شده بودند اشاره کرد و گفت: در ایام نوروز بیش از سه هزار نفر که با وسایل شخصی به مناطق عملیاتی اعزام شده بودند، از مکان‌هایی که در اختیار سپاه شهرستان بود، استفاده کردند.

اعزام 45 دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی غرب کشور

وی با اشاره به اینکه هم اکنون اعزام های مناطق عملیاتی غرب کشور آغاز شده است، گفت: تاکنون 19 دستگاه اتوبس به این مناطق اعزام داشته ایم و با توجه به استقبالی که از این اعزام ها صورت گرفته است 40 دستگاه اتوبوس دیگر به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام خواهیم کرد.

اجرای 30 عنوان برنامه در مناطق حاشیه‌نشین اراک

فرمانده سپاه ناحیه اراک گفت: در راستای محرومیت‌زادیی در مناطق حاشیه‌ای شهر اراک سال گذشته 30 عنوان برنامه توسط سپاه ناحیه اراک اجرا شده است.

وی افزود: راه اندازی ایستگاه سلامت، احداث سالن های ورزشی، برگزاره دوره های مختلف آموزشی، مسابقات ورزشی، شناسایی خانواده های نیازمند و توزیع 650 بسته حمایتی در بین این خانواده ها از جمله اقدامات صورت گرفته بود.

رضایی با تاکید بر اینکه اقدامات صورت گرفته رضایت شهروندان را به همراه داشته است، خاطرنشان کرد: این اقدامات با همکاری شهرداری اراک صورت گرفته و امسال هم با جدیت دنبال می شود.

انتهای پیام/م

captcha