کشور با تولید و توزیع عادلانه منابع آباد می‌شود/بازداشت خبرنگار پرس تی وی نقض آشکار آزادی بیان است اصرار بعضی نمایندگان مجلس بر تصویب fatf و cft خطاست/نفوذ، نقشه آمریکا برای مقابله با ایران است استکبار با ترفندهای مختلف به دنبال سلطه در ایران است/ ایام فاطمیه بهترین فرصت برای بیان فضایل حضرت زهرا(س) حریف ایران در یک هشتم نهایی مشخص شد +نمودار و برنامه بازی‌ها ساخت نسخه دوم ماهواره«پیام» دو هفته دیگر آغاز می‌شود واکنش ترامپ به پرتاب ماهواره توسط ایران مقایسه وضعیت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران با منطقه و جهان+جدول مهم‌ترین مصوبه مالیاتی کمیسیون تلفیق با لابی پزشکان حذف می‌شود؟ واکنش تاج به صحبت های کی‌روش وحشت روزافزون اسرائیل از محور مقاومت
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۸
کد خبر: 39620
تاریخ انتشار: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۷
فرمانده سپاه اراک خبر داد

اعزام بیش از 800 زائر اراکی به اردوهای راهیان نور غرب

فرمانده سپاه اراک از اعزام 855 زائر راهیان نور از این شهرستان به مناطق یادمانی دفاع مقدس در غرب کشور خبر داد.

محمدرضا رضایی، فرمانده سپاه اراک در حاشیه اعزام اولین گروه از کاروان‌های راهیان نور این شهرستان به مناطق غرب کشور در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت:صبح امروز اولین گروه از زائران اراکی در قالب اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.

وی افزود: این گروه شامل 855 زائر از اراک که در قالب 19دستگاه اتوبوس با رعایت تمام مسائل ایمنی به این اردو رفتند.

رضایی با بیان اینکه همراه با کاروان‌های راهیان نور، راوی، مبلغه و روحانی اعزام شدند، گفت: در هر کاروان یک مدیر مجرب، یک روحانی و یک راوی حضور دارد، همچنین همراه با این کاروان اعزامی نیز آمبولانس با کادر درمانی به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.

فرمانده سپاه اراک تصریح کرد: زائران در مدت دو روز از یادمان‌های شهدای غرب کشور بازدید خواهند داشت و زائران علاوه بر آشنایی با موقعیت جغرافیایی مناطق و عملیات‌های مختلف انجام گرفته در طول هشت سال دفاع مقدس بافرهنگ ایثار و شهادت آشنا می‌شوند.

رضایی هدف از برگزاری این اردوها را احیای فرهنگ حماسه، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشناکردن نسل جوان با دوران دفاع مقدس دانست و گفت: اردوهای راهیان نور همچون یک انقلاب فرهنگی عظیمی است که از این ظرفیت مناسب فرهنگی می توان برای مقابله با هجمه نرم دشمنان و اعتلای اصول انقلاب اسلامی بهره گرفت.

رضایی خاطرنشان کرد: خوشبختانه امسال استقبال خوبی از این اردوهای معنوی صورت گرفته است به طوری که پیش بینی ما در ایام نوروز برای اعزام های راهیان نور 20 دستگاه اتوبوس بود ولی در زمان اعزام‌ها 36 دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب در ایام نوروز اعزام داشتیم.

انتهای پیام/

captcha