کشور با تولید و توزیع عادلانه منابع آباد می‌شود/بازداشت خبرنگار پرس تی وی نقض آشکار آزادی بیان است اصرار بعضی نمایندگان مجلس بر تصویب fatf و cft خطاست/نفوذ، نقشه آمریکا برای مقابله با ایران است استکبار با ترفندهای مختلف به دنبال سلطه در ایران است/ ایام فاطمیه بهترین فرصت برای بیان فضایل حضرت زهرا(س) حریف ایران در یک هشتم نهایی مشخص شد +نمودار و برنامه بازی‌ها ساخت نسخه دوم ماهواره«پیام» دو هفته دیگر آغاز می‌شود واکنش ترامپ به پرتاب ماهواره توسط ایران مقایسه وضعیت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران با منطقه و جهان+جدول مهم‌ترین مصوبه مالیاتی کمیسیون تلفیق با لابی پزشکان حذف می‌شود؟ واکنش تاج به صحبت های کی‌روش وحشت روزافزون اسرائیل از محور مقاومت
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۴
کد خبر: 39574
تاریخ انتشار: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰
استاندار مرکزی:

تخصیص 120 میلیارد تومان برای تکمیل بیمارستان ولیعصر(عج) اراک/اعتبارات مصوب سفر هیئت دولت به استان کامل محقق نشده است

استاندارمرکزی گفت: امسال 120 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل بیمارستان ولیعصر(عج) اراک اختصاص می‌یابد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده، استاندارمرکزی روز یکشنبه در جریان بازدید از روند ساخت پروژه 480 تخت خوابی بیمارستان ولیعصر (عج) اراک با اشاره به اینکه امسال 120 میلیارد تومان برای تکمیل این بیمارستان تخصیص یافته است، گفت: از این میزان اعتبار 60 میلیارد تومان تا پایان تابستان و 60 میلیارد تومان دیگر نیز تا پایان سال برای ساخت بیمارستان اختصاص خواهد یافت.

آقازاده اظهار کرد: برای جذب این اعتبارات به همراه مجمع نمایندگان استان دیدارهایی را با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خواهیم داشت، تا این طرح بزرگ بهداشتی و درمانی استان را هر چه زودتر تکمیل کنیم.

وی با اشاره به اینکه در سفر ریاست جمهوری به استان مرکزی پرداخت 80 میلیارد تومان برای ساخت این بیمارستان، مصوب شده بود، بیان کرد: تاکنون رقم اندکی از اعتبار مصوب سفر معادل 13 میلیارد تومان پرداخت شده است و امیدواریم تا 2 ماه آینده این رقم به شکل کامل تخصیص یابد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک:

پیشرفت 62 درصدی طرح توسعه بیمارستان ولیعصر(عج) اراک

حسن طاهر احمدی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک با اشاره به اینکه طرح توسعه بیمارستان ولیعصر (عج) اراک به عنوان مرکز مادر تخصصی، درمانی و اورژانس از سال 87 آغاز شده است، گفت: طرح توسعه بیمارستان ولیعصر (عج) اراک هم اکنون 62 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

طاهر احمدی با تاکید بر اینکه تاکنون 580 میلیارد ریال اعتبار برای ساخت این بیمارستان هزینه شده است، بیان کرد: برای امسال نیز 150 میلیارد ریال اعتبار دیگر پیش‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه تامین و تجهیز بیمارستان نیازمند اعتبارات مورد نیاز است، خاطرنشان کرد: برای تامین تجهیزات پزشکی و تاسیسات این بیمارستان یک هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

انتهای پیام/م

captcha