و اینک لامبورگینی تبریزی! کاهش نرخ مکالمات صادره ایران به عراق از دقیقه‌ای ۳۰۰۰تومان به ۹۰۰تومان/ زائران حتماً از سیم‌کارت‌های عراقی استفاده کنند جزئیات بخشنامه رئیس قوه قضائیه درباره محکومین مهریه تغییرات قیمت ۱۱ گروه کالایی در هفته گذشته «قدر»، سریع‌ترین موشک بالستیک ایران +عکس مجلس وظیفه مهمی در تکمیل سند اسلامی-ایرانی پیشرفت بر عهده دارد پروژه باروری ابرها با همکاری سپاه در حال انجام است نفرات برتر مرحله نخست تور دوچرخه‌سواری میلاد دو نور مشخص شدند+تصاویر دستمزد شبی ۳۰ میلیون تومانی مهناز افشار در «بینوایان»! پوتین: حضور ایران در سوریه، توافق تهران و دمشق است/تک قطبی، به تاریخ پیوسته است
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۲
کد خبر: 39546
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱

سرپرست فنی و حرفه‌ای استان مرکزی منصوب شد

طی حکمی از سوی رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، «سعیدرضا شاه محمدی» به سمت سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی منصوب شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از اراک امروز؛ طی حکمی از سوی «سلیمان پاک سرشت» معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، «سعیدرضا شاه محمدی»  به سمت سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی منصوب شد.

در این حکم آمده است:

نظر به سوابق و تجربیات جنابعالی، به موجب این حکم با حفظ پست سازمانی به عنوان «سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی» تعیین می شوید.

انتظار می رود با بکارگیری توانمندی­ها و تجارب خود و برقراری ارتباط مستمر، ضمن هماهنگی و تقویت تعاملات بین معاونت ها، ادارات ستادی، مراکز تابعه، آموزشگاه های آزاد و نیز ارتباط موثر با مدیران استانی، زمینه را جهت بهره­گیری از ظرفیت های موجود آن استان صنعتی برای توسعه و ترویج فرهنگ مهارت آموزی، افزایش اشتغال­پذیری کارجویان و کاهش فقر که از اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید به شمار می روند، اقدامات شایسته ای انجام دهید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و سرلوحه قرار دادن کاربست درایت و تدبیر در انجام وظایف محوله گام های موثری در راستای تحقق اهداف وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و سازمان بردارید.

پیش از این فريبرزفضلی خانی به عنوان مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی فعالیت داشت.

photo_2018-04-19_09-02-30

انتهای پیام/م

captcha