و اینک لامبورگینی تبریزی! کاهش نرخ مکالمات صادره ایران به عراق از دقیقه‌ای ۳۰۰۰تومان به ۹۰۰تومان/ زائران حتماً از سیم‌کارت‌های عراقی استفاده کنند جزئیات بخشنامه رئیس قوه قضائیه درباره محکومین مهریه تغییرات قیمت ۱۱ گروه کالایی در هفته گذشته «قدر»، سریع‌ترین موشک بالستیک ایران +عکس مجلس وظیفه مهمی در تکمیل سند اسلامی-ایرانی پیشرفت بر عهده دارد پروژه باروری ابرها با همکاری سپاه در حال انجام است نفرات برتر مرحله نخست تور دوچرخه‌سواری میلاد دو نور مشخص شدند+تصاویر دستمزد شبی ۳۰ میلیون تومانی مهناز افشار در «بینوایان»! پوتین: حضور ایران در سوریه، توافق تهران و دمشق است/تک قطبی، به تاریخ پیوسته است
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۳
کد خبر: 39544
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
سرپرست باشگاه شهرداری اراک تاکید کرد

توسعه ورزش‌های عمومی و همگانی در سطح محلات، اولویت باشگاه شهرداری

سرپرست باشگاه شهرداری اراک گفت: اولویت مجموعه باشگاه شهرداری اراک توسعه ورزش‌های عمومی و همگانی در محلات است.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمد عسگری، سرپرست باشگاه شهرداری اراک در گفتگو با اراک امروز؛ گفت: آنچه امروز با نگاهی به وضعیت باشگاه می‌توان به آن دست یافت این است که بایستی اساس و بنیان باشگاه شهرداری اراک اصلاح شود.

عسگری با اشاره به اینکه باشگاه باید شخصیت حقوقی مستقل داشته باشد، اظهار کرد: به طور قطع با نظر مثبت شهرداری و شورای شهر اراک این اصلاحات به انجام خواهد رسید و به شرایط و خواسته شهروندان در این زمینه عمل می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه اولویت مجموعه باشگاه شهرداری اراک توسعه ورزش‌های عمومی و همگانی در محلات خواهد بود، ادامه داد: بخش عمده بودجه‌های باشگاه باید صرف شهروندان شود، سپس به سراغ ورزش قهرمانی رفت.

سرپرست باشگاه شهرداری اراک خاطرنشان کرد: علاوه بر بخشنامه، نظر باشگاه ورود به ورزش محله ها است چراکه بایستی فرهنگ ورزش در جامعه ترویج و عموم شهروندان به این مهم توجه داشته باشند.

انتهای پیام/م

captcha