آب گرفتگی معابر اراک +تصاویر بارش برف بی سابقه در اولین روزهای سال۹۸ +تصاویر وعده‌های سرخرمن آقای وزیر به جوانان/ همه خواسته جوان‌ها در ورزش خلاصه نمی‌شود مدیریت اطلاع رسانی در شرایط بحرانی/ چه چیزی باعث می شود در حوادث طبیعی بازار شایعات داغ شود؟ اقدام جالبی که رهبر معظم انقلاب با آن یک سیل را بند آوردند پیشگیری از سکته‌های قلبی با «شربت تره»/ این نوشیدنی کم‌خونی شما را رفع می‌کند نکاتی مفید برای آنکه عمرتان را طولانی کنید/ ماسکی معجزه آسا برای رشد مو/ بعد از مصرف این خوراکی‌ها لب به پرتقال نزنید از برگزاری جشن تولد سید حسن نصرالله و ورود جنگنده‌های اف-۳۵ آمریکا به خلیج فارس تا طرح واشنگتن برای ترور اسد + تصاویر مقایسه پلاتوی حسینی بای و گزارشگر سی ان ان +تصویر نرخ سکه و طلا در ۶ فروردین ۹۸/ قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۲۸ هزار تومان شد + جدول
چهارشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۴
کد خبر: 39467
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
مدیرکل کمیته امداد استان خبر داد

مقام‌سازی 300 واحد مسکونی مددجویی در استان مرکزی

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی از مقام‌سازی 300 واحد مسکونی مددجویی روستایی با کمک سپاه روح‌الله در این استان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ قنبر موسی‌نژاد، مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی در سفر به شهرستان فراهان با بیان اینکه بخش قابل‌ توجه‌ای از مخاطبان کمیته امداد در شهرستان فراهان هستند، گفت: کمیته امداد در تلاش است با همکاری امدادگران این نهاد در استان و شهرستان دامنه فعالیت‌های خود را در سطح استان به‌ویژه مناطق محروم توسعه دهد.

وی افزود: یکی از مهم ترین نیازهای مددجویان تحت حمایت مسکن مناسب است که در این راستا امسال ۳۰۰ واحد مسکونی با کمک سپاه و ناحیه مقاومت بسیج در سطح استان مرمت، بازسازی و مقاوم سازی می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی تصریح کرد: 3000 خانوار تحت پوشش این نهاد حمایتی در سطح استان از مسکن مناسب محروم هستند که یک هزار و ۴۰۰ خانوار بیش از ۲ نفره در اولویت مقاوم سازی منزل مسکونی در سال جاری قرار دارند.

موسی‌نژاد با بیان اینکه سال گذشته ۱۶۰ واحد مسکونی از طریق اعتبارات دولتی و کمک‌های خیران برای افراد تحت پوشش این نهاد حمایتی ساخته و واگذار شده است، گفت: ۳۵ واحد مسکونی هم از محل جمع آوری زکات در سطح روستا‌های استان ساخته و در اختیار افراد تحت پوشش کمیته امداد قرار گرفت.

وی افزود: : بیش از 400 روستای استان مرکزی از مناطق محروم هستند و از برنامه‌های کمیته امداد استان مرکزی افزایش 20 درصد سرانه خدمت‌رسانی در مناطق محروم نسبت به سایر مناطق است.

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی خاطرنشان کرد: سه هزار و 500 فرصت شغلی طی سال گذشته برای مددجویان تحت حمایت ایجادشده است که 70 درصد این مشاغل در مناطق روستایی و محروم بوده است.

انتهای پیام/م

captcha