ساعت رسمی کشور فردا شب یک ساعت به عقب کشیده می‌شود سقوط یک پله‌ای ایران در تازه‌ترین رده‌بندی فیفا و پیشتازی در آسیا/ صدرنشینی بلژیک و فرانسه برگزاری مراسم عاشورای حسینی در کشورهای مختلف جهان+تصاویر واردات ارز و طلا به کشور مجاز شد بدترین اشتباه تاریخ آمریکا را جورج بوش انجام داد نیروهای آل خلیفه بحرین به عزاداران حسینی حمله کردند صدورکارت پایان خدمت سربازی مشروط شد «اون» آرزوی «این» را برآورده کرد!/ صعود سران دو کره به کوه «پکتو»+ تصاویر گیاهی چسبناک که شما را زیبا می‌کند/ ۷ عامل ناباروری در آقایان/ نشانه‌های افسردگی کودکان که والدین باید بدانند/ دارویی فوق العاده مفید برای بد اخلاق‌ها تحقیق و تفحص از بانک مرکزی و اصلاح تعطیلات رسمی در دستور کار مجلس
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
کد خبر: 39467
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
مدیرکل کمیته امداد استان خبر داد

مقام‌سازی 300 واحد مسکونی مددجویی در استان مرکزی

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی از مقام‌سازی 300 واحد مسکونی مددجویی روستایی با کمک سپاه روح‌الله در این استان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ قنبر موسی‌نژاد، مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی در سفر به شهرستان فراهان با بیان اینکه بخش قابل‌ توجه‌ای از مخاطبان کمیته امداد در شهرستان فراهان هستند، گفت: کمیته امداد در تلاش است با همکاری امدادگران این نهاد در استان و شهرستان دامنه فعالیت‌های خود را در سطح استان به‌ویژه مناطق محروم توسعه دهد.

وی افزود: یکی از مهم ترین نیازهای مددجویان تحت حمایت مسکن مناسب است که در این راستا امسال ۳۰۰ واحد مسکونی با کمک سپاه و ناحیه مقاومت بسیج در سطح استان مرمت، بازسازی و مقاوم سازی می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی تصریح کرد: 3000 خانوار تحت پوشش این نهاد حمایتی در سطح استان از مسکن مناسب محروم هستند که یک هزار و ۴۰۰ خانوار بیش از ۲ نفره در اولویت مقاوم سازی منزل مسکونی در سال جاری قرار دارند.

موسی‌نژاد با بیان اینکه سال گذشته ۱۶۰ واحد مسکونی از طریق اعتبارات دولتی و کمک‌های خیران برای افراد تحت پوشش این نهاد حمایتی ساخته و واگذار شده است، گفت: ۳۵ واحد مسکونی هم از محل جمع آوری زکات در سطح روستا‌های استان ساخته و در اختیار افراد تحت پوشش کمیته امداد قرار گرفت.

وی افزود: : بیش از 400 روستای استان مرکزی از مناطق محروم هستند و از برنامه‌های کمیته امداد استان مرکزی افزایش 20 درصد سرانه خدمت‌رسانی در مناطق محروم نسبت به سایر مناطق است.

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی خاطرنشان کرد: سه هزار و 500 فرصت شغلی طی سال گذشته برای مددجویان تحت حمایت ایجادشده است که 70 درصد این مشاغل در مناطق روستایی و محروم بوده است.

انتهای پیام/م

captcha